Filter
Yüksek Lisans
İtalya Ancona Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

in Ancona İtalya'da Asya İş Dünyası Yüksek Lisans Programları Hepsini İncele 2019/2020

Öğrenciler lisans derecesi aldıktan sonra yüksek lisans programına katılarak derece alabilirler. Yüksek lisans derecesi almak için genelde 12 ile 18 ders gördükten sonra kapsamlı bir sınava girmeniz yada tez hazırlamanız gerekmektedir.

Asya'daki işletmeler, iş dünyasına geldiğinde Asya ülkelerinin kültürel farklılıklarına odaklanıyor. Akademisyenler, dersi tamamladıktan sonra işlerini daha iyi yürütmeyi ve bu kültürlerden bireylerle çalışmayı başarabilirler.

İtalya, resmen İtalya Cumhuriyeti, Güney Avrupa'da bulunan Avrupa Birliği, içinde üniter bir parlamenter cumhuriyettir. Kuzeyde için, Alpler boyunca Fransa, İsviçre, Avusturya ve Slovenya sınırları.

Ancona fotoğraf, seyahat ve turizm, kültür ve Sanat alanlarında etkileyici eğitim olanakları sunuyor. Bu kültür merkezi milyonlarca turist ile bir favori ve burada eğitim isteyenler için düşük maliyetli yaşam sunuyor.

in Ancona İtalya'da Asya İş Dünyası Yüksek Lisans Programları Bilgi İsteyin 2019/2020

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Asya İş Dünyası, Ancona

Dereceler
Konum
İtalya
Ancona
Eğitim türü
Hız
Sida Group Management Academy

Una fase storica, quella attuale olarak gelir, yatırım yapmazsanız, nellnovazione e nella ricerca di nuovi sbocchi ticarî porta zorunluluğunu satın almanız gerekir. Risul ... [+]

contesto

Una fase storica, quella attuale olarak gelir, yatırım yapmazsanız, nellnovazione e nella ricerca di nuovi sbocchi ticarî porta zorunluluğunu satın almanız gerekir. Risulta quindi şartı var. L'attuale Crisi dei Mercati Internazionali Bu fotoğrafı beğendiniz mi? di sviluppo. Il riavvio delle singole aziende, olmayan piç quindi che passare la ricerca di nuovi sbocchi commerciali.

Tra a famosi paesi acil durum, oltre ai BRIC (Brasilya, Rusya, Hindistan ve Çin) vanno kaydi Questa sfida, hem profesyonel hem de profesyonel olarak, uzmanlık alanından, uzmanlık alanından, uzmanlık alanından, uzmanlık alanından, uzmanlık alanından, müşteri adayı ve uzmanı, müktesebat, müke ... , che rappresentano la forma en piranción in a diaziende di minori dimensioni için internazionalizzazione almeno. Uluslararası Ticaret Geliştirme Yüksek Lisansı, Sida Group'un bir araya gelmesiyle birlikte, tüm meslek gruplarının uzmanlık ve uzmanlık alanlarından biri olduğunu söyledi.... [-]

İtalya Ancona
Bilgi iste
Italyan
Tam zamanlı
256 saat
Kampüs
İngilizce Devamını oku