TOP-MASTERSDEGREE

in Ancona İtalya'da Asya İş Dünyası Yüksek Lisans Programları Hepsini İncele 2019/2020

Öğrenciler lisans derecesi aldıktan sonra yüksek lisans programına katılarak derece alabilirler. Yüksek lisans derecesi almak için genelde 12 ile 18 ders gördükten sonra kapsamlı bir sınava girmeniz yada tez hazırlamanız gerekmektedir.

Asya'daki işletmeler, iş dünyasına geldiğinde Asya ülkelerinin kültürel farklılıklarına odaklanıyor. Akademisyenler, dersi tamamladıktan sonra işlerini daha iyi yürütmeyi ve bu kültürlerden bireylerle çalışmayı başarabilirler.

İtalya, resmen İtalya Cumhuriyeti, Güney Avrupa'da bulunan Avrupa Birliği, içinde üniter bir parlamenter cumhuriyettir. Kuzeyde için, Alpler boyunca Fransa, İsviçre, Avusturya ve Slovenya sınırları.

Ancona fotoğraf, seyahat ve turizm, kültür ve Sanat alanlarında etkileyici eğitim olanakları sunuyor. Bu kültür merkezi milyonlarca turist ile bir favori ve burada eğitim isteyenler için düşük maliyetli yaşam sunuyor.

in Ancona İtalya'da Asya İş Dünyası Yüksek Lisans Programları Bilgi İsteyin 2019/2020

1 Sonuçlar Asya İş Dünyası, Ancona Filter

Yenilikçi İş Geliştirme Ustası (Cina'da Fare Affari)

Sida Group Management Academy
Kampüs Tam zamanlı 256 saat Bilgi iste İtalya Ancona

Una fase storica, quella attuale olarak gelir, yatırım yapmazsanız, nellnovazione e nella ricerca di nuovi sbocchi ticarî porta zorunluluğunu satın almanız gerekir. Risulta quindi şartı var.