TOP-MASTERSDEGREE

Asya İş Dünyası 5 Yüksek Lisans Programları Karşılaştır

Yüksek lisans derecesi elde etmek, öğrencilere, kariyerlerini uzmanlaşmış alanlarda genişletme becerileri ve bilgisi ile ilerleme fırsatı sağlar. Bir programın tamamlanması genellikle bir ila iki yıllık bir çalışmayı gerektirir.

Asya İşlerinde Master Nedir? Bu programlar, uluslararası ve Asya pazarlarında bir iş kariyer için gerekli yönetim, idari ve stratejik becerileri üzerine inşa eder. Öğrenciler küresel ekonomilerin temel çalışmaları, başlangıç ​​yönetimi, uluslararası kanunlar, finans ve insan kaynakları yönetimi üzerine odaklanan kursları seçebilirler. Asya ticareti çalışmaları kapsamında yoğun kültürel yönetim, Asya ülkeleri kültürü, bölgesel meseleler, dijital pazarlama, sosyal medya, lojistik, iş hukuku ve Pasifik Asya yönetimi konuları yoğunlaştı. Öğrenciler ayrıca dil kurslarına ve staj programlarına kaydolma fırsatına da sahip olabilirler.

Asya'daki bir işi tamamlamak, öğrencilere geniş bir yelpazede faydalı beceriler kazandırabilir. Araştırma yöntemlerini öğrenmek, sosyal ve politik sistemleri küresel ölçekte güçlü bir şekilde anlamak ve diğer iş adamlarıyla iletişim kurmada yeterli olmak, mezunlara ödüllendirici kariyer bulma konusunda yardımcı olabilecek güçlü yetenekleridir.

Bir programın alınma maliyeti kurum ve ders seçimine bağlı olarak değişebilir. Belirli bir programla ilgilenen aday öğrenciler, maliyetler, ön koşullar ve diğer gereksinimler hakkında daha fazla bilgi edinmek için belirli okullara başvurmalıdır.

Asya İşletmeciliği Yüksek Lisans programı, öğrencilere Asya bölgeleri ve pek çok olası uluslararası kariyer yolları konusunda uzman bilgi sunmaktadır. Mezun olunca, bireyler tercüman, finansal danışman, iş analisti, işletme danışmanı, lobici, araştırmacı, halkla ilişkiler uzmanı, satış müdürü, pazarlama uzmanı, diplomat, yabancı muhabir, topluluk ilişkileri çalışanları, uluslararası ilişkiler görevlileri ve Asya pazarlarında kalkınma direktörleri.

Sınırlı erişime sahip veya meşgul olan öğrenciler, yarı zamanlı ve çevrimiçi ders seçeneklerini bulabilir. Başlamak için aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

 

5 Sonuçlar Asya İş Dünyası Filter

Çin'de Uluslararası İşletme Yüksek Lisans (MIBC)

Università LUM Jean Monnet School of Management
Kampüs Tam zamanlı Bilgi iste İtalya Milan

Milano'da, villa Clerici'de, duvarların tanıkları ve muhteşem İtalyan bahçeleri arasındaki tarihi bir bağlamda, Üniversite LUM Jean Monnet Yönetim Okulu, uluslararasılaşma merkezini ağırlayacak ve böylece yeni kariyer programları için yeni Master Programları sunacak.

Yenilikçi İş Geliştirme Ustası (Cina'da Fare Affari)

Sida Group Management Academy
Kampüs Tam zamanlı 256 saat Bilgi iste İtalya Ancona

Una fase storica, quella attuale olarak gelir, yatırım yapmazsanız, nellnovazione e nella ricerca di nuovi sbocchi ticarî porta zorunluluğunu satın almanız gerekir. Risulta quindi şartı var.

MIM - Uluslararası Yönetim Yüksek Lisans - Asya Yönetimi

United International Business Schools
Kampüs e-Öğrenme Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Tam zamanlı Yarı zamanlı 9 - 36 aylar Şubat 2020 İsviçre Zürich Belçika Antwerp İspanya Barcelona Brussels Madrid Japonya Tokyo Hollanda Amsterdam İtalya Milan Geneva + 16 daha

Tam zamanlı öğrenciler, 9 aylık 1 akademik yılda, her biri 20 krediden oluşan toplamda 3 çeyrek veya iş yükünün yayılmasında 12 ay içinde bir Yüksek Lisans derecesi kazanabilirler.

Biyo ve Nanomalzemelerin Bilim ve Teknoloji Yüksek Lisans Derecesi

Ca' Foscari University of Venice
Kampüs Tam zamanlı 2 - 2 yıl

Nanoteknoloji ile ilgileniyorsanız, o zaman bu program size yeni biyo / nanomalzemelerin tasarımı ve sentezi konusunda uzman olmanızı sağlayacak malzeme bilimi, kimya ve biyoloji konusunda güçlü ve çok disiplinli bir eğitim sunmaktadır. Program size biyo-nanomalzemelerin nasıl hazırlanacağını öğreten, kimyasal-fiziksel özelliklerini, özelliklerini, hazırlama yöntemlerini ve uygulamalarını inceleyen dersler ve laboratuvar dersleri vermektedir. Eğitiminiz sırasında, hem İtalya'da hem de yurtdışında araştırma laboratuvarlarında ve şirketlerde staj yapma ve iş başında öğrenim görme şansınız var. Bu yüksek lisans derecesinden edindiğiniz bilgi ve beceriler sayesinde, malzeme üreten, pazarlayan, dönüştüren veya geliştiren şirketlerin teknik sektörlerinde veya doktora derecesinde eğitiminizi ilerletebileceksiniz.

Çin-Avrupa İşinin Ustası

Antwerp Management School
Kampüs Tam zamanlı 12 aylar Bilgi iste Belçika Antwerp

Özellikle Çin ve Avrupa pazarındaki uygulamalı yönetim becerilerinizi ve yeterliliklerinizi geliştirmek istiyorsanız, bu eşsiz program tam size göre. Önde gelen iki işletme okulunun ortak bir girişimi, sizi kişisel gücünüzü keşfetmenize ve sizi uluslararası alanda gelişen bir kariyere hazırlamaya yönlendirecek teşvik edici bir müfredat programına itmektedir.