TOP-MASTERSDEGREE

Bayonne Fransa'da Avrupa İş Dünyası Lisansüstü Eğitimler Bul 2019/2020

Başarılı yüksek lisans yeterlilik elde etmek için, tek tek modülleri geçerek kredi bir dizi elde gerekir. En öğretti Masters Eğer yeterlilik elde etmek için almak ve geçmelidir çekirdek modüller bir numarası olacak. Araştırma Yüksek Lisans değerlendirilmesi tamamen tek bir tez modül ya da proje ile hemen hemen her zaman.

Avrupa iş sınıfları, uluslararası iş ve finans çalışmak isteyenler için tasarlanmıştır. Her programın odağını farklı olacaktır ama ortak konular dilsel akıcılık, teknik bilgi, proje yönetimi ve kültürler arası becerilerini içerir.

Fransa kendi mükemmel sonuç odaklı yüksek öğretim öğrenim nedeniyle ekonomisi açısından en iyi 20 performans ülke arasında şu anda. Üniversitelerde derslerin çoğu Fransızca dil sunulmaktadır. Fransa 60 kamu ve 100 özel üniversite bulunmaktadır.

Bayonne bir şehir-komün olduğunu Fransa'da Adour ve Niver nehirlerinin yakınsama dinlenme. Şehir biraz üzerinde 40.000 nüfusu vardır. Bu, ince çikolata için uzun yıllar ünlü bir şehir. Bu yüksek öğrenim çeşitli kurum vardır.

Bayonne Fransa'da Avrupa İş Dünyası Yüksek Lisans Dereceleri Bugün Başlayın 2019/2020

1 Sonuçlar Avrupa İş Dünyası, Bayonne Filter

Avrupa ve Uluslararası İşletme Çalışmaları Yüksek Lisans - 2 yıllık program

IAE Pau-Bayonne
Kampüs Tam zamanlı 2 - 2 yıl Bilgi iste Fransa Bayonne

- Liderlik ve takım çalışması geliştirin - Uluslararası yenilikçi iş modelleri ve stratejilerini keşfedin ve uzmanlaşın - Küresel işlerin karşılaştığı zorlukları çözmek için gerekli araçları edinin - Derinlemesine öğrenmeyi, uluslararası hareketliliği ve iş deneyimini birleştirin