Filter
Yüksek Lisans
İtalya Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

İtalya'da Avrupa İş Dünyası Yüksek Lisanslar Bul 2019/2020

Bir Yüksek Lisans başarıyla uzmanlık daha yüksek bir seviyeye göstermek bireylere verilen bir akademik derece olduğunu. Öğretti ve araştırma - Master iki ana türü vardır.

uluslararası iş çalışmak için bir arzu ile öğrenciler sık ​​sık Avrupa iş ders almak gerekir. Bu programlar, farklı ülkelerin kanunları, kültürler ve diller bilgisine sahip öğrencileri.

İtalya, resmen İtalya Cumhuriyeti, Güney Avrupa'da bulunan Avrupa Birliği, içinde üniter bir parlamenter cumhuriyettir. Kuzeyde için, Alpler boyunca Fransa, İsviçre, Avusturya ve Slovenya sınırları.

İtalya'da Avrupa İş Dünyası Top Lisansüstü Eğitimler 2019/2020

Devamını oku Daha Az

2 Sonuçlar Avrupa İş Dünyası, İtalya

Università LUM Jean Monnet School of Management

“Avrupa Birliği ile Kariyer” Yüksek Lisans (MACEU) yetenekli mezunları uluslararası kariyerlerine başlamak için hazırlamayı amaçlayan bir yıllık, pratik odaklı bir progra ... [+]

Milano'da, villa Clerici'de, duvarların tanıkları ve muhteşem İtalyan bahçeleri arasındaki tarihi bir bağlamda, Üniversite LUM Jean Monnet Yönetim Okulu, uluslararasılaşma merkezini ağırlayacak ve böylece yeni kariyer programları için yeni Master Programları sunacak.

Avrupa entegrasyonu süreçlerinin bir sonucu olarak, Avrupalı ​​Avukatların politik, sosyal ve ekonomik gelişimini desteklemek için Avrupalı ​​avukatlar, politika yapıcılar ve yöneticilerin uluslararası odaklı ve kültürel olarak açık olmaları gerekmektedir.

“Avrupa Birliği ile Kariyer” Yüksek Lisans ( MACEU ) yetenekli mezunları uluslararası kariyerlerine başlamak için hazırlamayı amaçlayan bir yıllık, pratik odaklı bir programdır.... [-]

İtalya Milan
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
United International Business Schools

Tam zamanlı öğrenciler, 9 aylık 1 akademik yılda, her biri 20 krediden oluşan toplamda 3 çeyrek veya iş yükünün yayılmasında 12 ay içinde bir Yüksek Lisans derecesi kazan ... [+]

MIM programımızla Avrupa Yönetimi konusunda uzmanımEsnek Çalışma Programları

Esnek çalışma programlarımız , öğrencilerin ders gereksinimlerine, önceki çalışmalara, mevcut ilgi alanlarına ve gelecekteki isteklere göre kurslarını seçmelerine olanak sağlayan Amerikan yüksek öğretim modeline dayanmaktadır .

United International Business Schools ( UIBS )

2002'den bu yana küresel bir bakış açısıyla kültürlerarası eğitime UIBS United International Business Schools ( UIBS ), Avrupa ve Asya'daki kampüsleri olan bağımsız bir özel eğitim kurumudur. UIBS , Lisans (Lisans / BBA) ve (Yüksek Lisans) Yüksek Lisans ( Yüksek Lisans / MBA ve Doktor / DBA ) düzeyinde özel (programatik olarak onaylanmış) derecelere ve Amerikan bölgesel olarak onaylanmış ve Avrupa devletine götüren esnek işletme ve yönetim çalışmaları sunar Akademik ortaklarımızla işbirliği içerisinde tanınan dereceler.... [-]

İtalya Milan
Ekim 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
9 - 36 aylar
Kampüs
e-Öğrenme
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku