TOP-MASTERSDEGREE

İtalya'da Avrupa İş Dünyası Yüksek Lisanslar Bul 2019/2020

Bir Yüksek Lisans başarıyla uzmanlık daha yüksek bir seviyeye göstermek bireylere verilen bir akademik derece olduğunu. Öğretti ve araştırma - Master iki ana türü vardır.

uluslararası iş çalışmak için bir arzu ile öğrenciler sık ​​sık Avrupa iş ders almak gerekir. Bu programlar, farklı ülkelerin kanunları, kültürler ve diller bilgisine sahip öğrencileri.

İtalya, resmen İtalya Cumhuriyeti, Güney Avrupa'da bulunan Avrupa Birliği, içinde üniter bir parlamenter cumhuriyettir. Kuzeyde için, Alpler boyunca Fransa, İsviçre, Avusturya ve Slovenya sınırları.

İtalya'da Avrupa İş Dünyası Top Lisansüstü Eğitimler 2019/2020

2 Sonuçlar Avrupa İş Dünyası, İtalya Filter

“Avrupa Birliği ile Kariyer” (MACEU) Üniversitesinde Yüksek Lisans

Università LUM Jean Monnet School of Management
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Bilgi iste İtalya Milan

“Avrupa Birliği ile Kariyer” Yüksek Lisans (MACEU) yetenekli mezunları uluslararası kariyerlerine başlamak için hazırlamayı amaçlayan bir yıllık, pratik odaklı bir programdır.

MIM - Uluslararası Yönetimde Yüksek Lisans - Avrupa Yönetimi

United International Business Schools
Kampüs e-Öğrenme Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Tam zamanlı Yarı zamanlı 9 - 36 aylar Ekim 2019 İsviçre Zürich Belçika Antwerp İspanya Barcelona Brussels Madrid Japonya Tokyo Hollanda Amsterdam İtalya Milan Geneva + 16 daha

Tam zamanlı öğrenciler, 9 aylık 1 akademik yılda, her biri 20 krediden oluşan toplamda 3 çeyrek veya iş yükünün yayılmasında 12 ay içinde bir Yüksek Lisans derecesi kazanabilirler.