Filter
Yüksek Lisans
Litvanya Vilnius Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

in Vilnius Litvanya'da Avrupa İş Dünyası Yüksek Lisans Dereceleri Karşılaştır 2019/2020

Bir ana 'derecesi yüksek lisans akademik derecesidir. Bir zaten bir ana 'ın programına başvurabilmek için bir lisans derecesine sahip olmalıdır. En yüksek s tez veya araştırma kağıt 'nin lisans programı öğrencileri bir ana tamamlamak için gerektirir'.

Avrupa iş programları, Avrupa'da çalışmak isteyen öğrenciler için iş bilgisi ve yönetim becerilerini geliştirmek üzere tasarlanmıştır. Programa bağlı olarak, kurslar kültürü ve toplumu, dilleri, iş ortamı ve iletişimi içerebilir.

Litvanya, resmi olarak Litvanya Cumhuriyeti Kuzey Avrupa'da bir ülke, üç Baltık ülkelerinin en büyüğüdür. Bu İsveç ve Danimarka doğusunda, Baltık Denizi güneydoğu kıyısında yer alır. Litvanyalılar fazla% 90 en az bir yabancı dil bilen ve nüfusun yarısı çoğunlukla Rusça ve İngilizce iki yabancı dil konuşuyor.

En büyük şehri ve Litvanya'nın başkenti olan Vilnius parlak bir eğitim gelecek inşa etmeyi hedefliyor. Şehir büyük ölçüde bu tür Vilnius Üniversitesi, Mykolas Romeris Üniversitesi ve Vilnius Gediminas Teknik Üniversitesi gibi eğitim kurumlarının kalitesi ile doludur.

in Vilnius Litvanya'da Avrupa İş Dünyası Yüksek Lisans Programları Okullarla İletişime Geçin 2019/2020

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Avrupa İş Dünyası, Vilnius

Dereceler
Konum
Litvanya
Vilnius
Eğitim türü
Hız
Mykolas Romeris University

Bu ortak ana çalışma programının amacı, ulusötesi ve Avrupa iş çevrelerinde hukuki danışmanlık sağlayabilen, en yeni iş hukuku meselelerini ve eğilimleri açıklayabilen, i ... [+]

Bu ortak ana çalışma programının amacı, ulusötesi ve Avrupa iş çevrelerinde hukuki danışmanlık sağlayabilen, en yeni iş hukuku meselelerini ve eğilimleri açıklayabilen, iş ile ilgili hukuki analiz ve değerlendiren yüksek nitelikli iş hukuku uzmanlarını hazırlamaktır. işlerin karşılaştığı hukuki sorunlarla anında ve etkili bir şekilde ilgilenir, araştırma yapar ve yasa koyucuya iş ortamı düzenlemesinin iyileştirilmesine ilişkin önerilerde bulunur.

Neden bu programı inceliyorsunuz?Rekabetçi bilgi - Bu Program, özel sektörde (hukuk firmaları, iş danışmanlığı şirketleri, finansal kurumlar, vb.) Ve kamu sektörünü (ulusal, Avrupa ve uluslararası kurumları teşvik eden çok kültürlü bir ortamda çalışabilecek hırslı ve gelecekteki liderler içindir) Ticari davalarda veya ticari hukuki danışmanlık hizmetlerinde iş yapma, denetleme veya izleme).Uluslararası çalışmalar - Vilnius, Litvanya'da (MRU) ve Fransa'da Chambery'de (USMB) yapıldı.AB Üye Devletlerinin iki diploma üniversitesi elde edilmektedir: MRU ve Master2 tarafından USMB tarafından hukukta yüksek lisans (LL.M).Alanında ünlü uzmanlar - konuların çoğunluğu, avukatlar, Yüksek Mahkeme yargıçları ve Litvanya, Fransa'dan diğer deneyimli ve kalifiye uzmanların yanı sıra diğer ülkelerden profesörleri ziyaret ederek (ABD, İngiltere) de çalışan akademisyenler tarafından karşılanmaktadır. , Belçika, Avusturya, vs.).Staj - Avrupa çapında iş hukuku alanında faaliyet gösteren işletmelerde, hukuk şirketlerinde veya diğer kuruluşlarda pratik beceriler edinme.Uluslararası Hareketlilik Olanakları... [-]
Litvanya Vilnius
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku