Filter
Yüksek Lisans
Romanya Galați Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Galați Romanya'da Avrupa İş Dünyası Yüksek Lisans Programları Bul 2019/2020

Yüksek lisans derecesi öğrencileri alanlarında daha derin bilgiye sahip olmaya yada kariyerlerinde ilerlemeye hazırlayan bir lisansüstü programıdır. Yüksek lisans programlarının büyük bir çoğunluğu devlet veya kamu üniversiteleri tarafından verilmektedir.

Avrupa İş programlarında Yüksek Lisans Avrupa perspektifinden öğrenme ek yönü ile pazarlama, yönetim, muhasebe, finans, ve iş hukuku temel iş kurs içerir. Bu Avrupa işletmeler ile çalışan arayanlar kariyer için bir avantajdır.

Romanya üniversite nitelikleri son derece takdir ve Avrupa ve ötesinde, düşük öğrenim ücretleri ve Avrupa'da yaşam maliyeti kaydedilir. Rumen onun 2 milyon kişi ile özellikle başkenti Bükreş'te, eski ve zengin bir geçmişi var. Romanya'da eğitim almak isteyen uluslararası öğrenciler Kabul Mektubu almak için, Eğitim ve Araştırma Bakanlığı veya seçilen Romanya üniversite ya uygulayabilirsiniz.

Galați Romanya'da Avrupa İş Dünyası Yüksek Lisans Dereceleri Okullarla İletişime Geçin 2019/2020

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Avrupa İş Dünyası, Galați

Dereceler
Konum
Romanya
Galați
Eğitim türü
Hız
Danubius University

Bu yüksek lisans programı aşağıdaki hedefleri hedeflemektedir: Avrupa alanındaki bir meseleyi maddi olarak yönetme faaliyetine özgü kararlara temel oluşturmak üzere teori ... [+]

Bu master programı aşağıdaki hedeflere yöneliktir:

Avrupa alanındaki bir meseleyi maddi olarak yönetme faaliyetine özgü kararlara temel oluşturmak için teorik ve pratik açıdan doğru bir eğitim verilmesini sağlamak; Lisans derecesi ile elde edilen uzmanlık bilgisini derinleştirmek ve AB'deki meselelerin yönetimine özgü finansal bilgileri işleme pratik becerilerini geliştirmek.

Öğrenciler yüksek lisans derecesini aldıktan sonra elde edebilir usta uzman yeterlilikler şunlardır:

Mesleğin doktrini ve etiği ile ilgili unsurların yanı sıra mesleğin nasıl organize edildiği ve takip edildiği bilgisi; Finans alanındaki kavramların sentezlenmesi, derinleştirilmesi ve kullanılması, disiplinlerarası ekonomik faaliyetlerin finans kararlarına titizlik kazandırılması ve temel alınması; İşlerin mali yönetimine özgü bazı sorunları analiz etme ve yorumlama ve finansal-ekonomik bilgiye dayalı kararlar alma temelleri oluşturma kapasitesi; Avrupa düzeyindeki direktiflerin ve uluslararası standartların finansal raporlarının uygulanması bağlamında, operasyonel düzeyde, Avrupa alanındaki meselelerin mali yönetimi üzerinde derin vizyon geliştirilmesi. ... [-]
Romanya Galați
Eylül 2019
Ingilizce,Romen
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku