Filter
Yüksek Lisans
Romanya Timișoara Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

in Timisoara Romanya'da Avrupa İş Dünyası Yüksek Lisans Programları Karşılaştır 2019/2020

Başarılı yüksek lisans yeterlilik elde etmek için, tek tek modülleri geçerek kredi bir dizi elde gerekir. En öğretti Masters Eğer yeterlilik elde etmek için almak ve geçmelidir çekirdek modüller bir numarası olacak. Araştırma Yüksek Lisans değerlendirilmesi tamamen tek bir tez modül ya da proje ile hemen hemen her zaman.

Avrupa iş programları, Avrupa'da çalışmak isteyen öğrenciler için iş bilgisi ve yönetim becerilerini geliştirmek üzere tasarlanmıştır. Programa bağlı olarak, kurslar kültürü ve toplumu, dilleri, iş ortamı ve iletişimi içerebilir.

Romanya Karadeniz sınırındaki, Orta ve Güneydoğu Avrupa'nın kesişme noktasında yer alan bir ülkedir. Romanya Ulaşım konumunu, hem de bu taşıma türleri ve şirketler bir dizi ile servis edilir olması nedeniyle dünyanın hemen hemen her yerinden gelen kolaydır. Romen üniversiteler Romence, İngilizce, Fransızca ve Almanca lisans ve yüksek lisans programlarının büyük bir seçim sunuyoruz.

Romanya Ural Dağları'nın doğusunda yer alan Timisoara şehir. Sadece 1 milyon nüfusa sahiptir. Timisoara Romanya baş sanayi merkezlerinden biridir. Bu bir düzine üniversite bulunmaktadır.

in Timisoara Romanya'da Avrupa İş Dünyası Yüksek Lisans Dereceleri Okullarla Direkt İletişime Geçin 2019/2020

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Avrupa İş Dünyası, Timișoara

Dereceler
Konum
Romanya
Timișoara
Eğitim türü
Hız
Universitatea De Vest Din Timisoara

Avrupa Bağlamında İş Yönetimi (MACE), Lille 1 Üniversitesi - Bilim ve Teknoloji ile işbirliği içinde 2 yıllık bir çalışma programıdır. Bu çalışma programına kayıtlı öğren ... [+]

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, akademik çevrelerinin yüksek kalitesi ve akademik programlarının kalitesi için Romanya'nın Batı bölgesinde en önemli ekonomi ve işletme fakültesi olarak kabul edilmektedir. Eğitim teklifi çeşitlidir ve öğrencileri için çok çeşitli fırsatlar sunmak için tasarlanmıştır. Fakülte'nin en büyük bölümü, herhangi bir organizasyonel ortama uyarlanabilir, rekabetçi ve rekabetçi olacak şekilde birinci sınıf bilgi, eğitim fırsatları ve mesleki gelişim sunarak öğrencileri mükemmelliğe kavuşturmaya teşvik etmeyi amaçlayan Yönetim Bölümü'dür.

Avrupa Bağlamında İş Yönetimi (MACE), Lille 1 Üniversitesi - Bilim ve Teknoloji ile işbirliği içinde 2 yıllık bir çalışma programıdır. Bu çalışma programına kayıtlı olan öğrenciler, İşletme Birimleri MSG - Genel Yönetimi Yüksek Lisans programı dahilinde, IAE Lille'de bir dönem öğrenim görebilirler. Bu hareketliliğin başarılı bir şekilde tamamlanmasından sonra, öğrenciler yönetim alanında çift diploma alacaklardır.... [-]

Romanya Timișoara
Ekim 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku