MASTERSTUDIES

Romanya'da Avrupa İş Dünyası Yüksek Lisans Dereceleri İncele 2020

Yüksek lisans derecesi öğrencileri alanlarında daha derin bilgiye sahip olmaya yada kariyerlerinde ilerlemeye hazırlayan bir lisansüstü programıdır. Yüksek lisans programlarının büyük bir çoğunluğu devlet veya kamu üniversiteleri tarafından verilmektedir.

uluslararası iş çalışmak için bir arzu ile öğrenciler sık ​​sık Avrupa iş ders almak gerekir. Bu programlar, farklı ülkelerin kanunları, kültürler ve diller bilgisine sahip öğrencileri.

Romanya Karadeniz sınırındaki, Orta ve Güneydoğu Avrupa'nın kesişme noktasında yer alan bir ülkedir. Romanya Ulaşım konumunu, hem de bu taşıma türleri ve şirketler bir dizi ile servis edilir olması nedeniyle dünyanın hemen hemen her yerinden gelen kolaydır. Romen üniversiteler Romence, İngilizce, Fransızca ve Almanca lisans ve yüksek lisans programlarının büyük bir seçim sunuyoruz.

Romanya'da Avrupa İş Dünyası En iyi Yüksek Lisanslar 2020

2 Sonuçlar Avrupa İş Dünyası, Romanya Filter

Le Management des Affatörler tr Contexte Europeen

Universitatea De Vest Din Timisoara
Yönetici Kursları
<
Tam zamanlı
<
2 yıl
Ingilizce
Kampüs

Avrupa Bağlamında İş Yönetimi (MACE), Lille 1 Üniversitesi - Bilim ve Teknoloji ile işbirliği içinde 2 yıllık bir çalışma programıdır. Bu çalışma programına kayıtlı öğrenciler ...

Devamını oku

Avrupa uzayda işleri mali yönetim

Danubius University
Yönetici Kursları
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
Ingilizce
Romen
Kampüs

Bu yüksek lisans programı aşağıdaki hedefleri hedeflemektedir: Avrupa alanındaki bir meseleyi maddi olarak yönetme faaliyetine özgü kararlara temel oluşturmak üzere teorik ve ...

Devamını oku