TOP-MASTERSDEGREE

in Kaliningrad Rusya'da Avrupa İş Dünyası Lisansüstü Eğitimler Hepsini İncele 2019/2020

Bir Yüksek Lisans başarıyla uzmanlık daha yüksek bir seviyeye göstermek bireylere verilen bir akademik derece olduğunu. Öğretti ve araştırma - Master iki ana türü vardır.

Avrupa iş sınıfları, uluslararası iş ve finans çalışmak isteyenler için tasarlanmıştır. Her programın odağını farklı olacaktır ama ortak konular dilsel akıcılık, teknik bilgi, proje yönetimi ve kültürler arası becerilerini içerir.

Rusya (Rusça: Россия) Dünya 'ın yerleşim kara alanının sekizde birinden fazlasını kapsayan, şimdiye kadar dünyanın en büyük ülkesidir. Rusya'da Yüksek Öğretim eski Devlet Komitesi Rusya içeri çalışmak için sağlam bir ülke yapmak, 240 üniversiteler, akademiler ve enstitüler finanse

Kaliningrad Şehir resmen antik Eski Prusya yerleşim olan bir bölgede yer almaktadır. Şehir 400.000 'den fazla nüfusa sahiptir. Kaliningrad kent birçok mimari konumlar, anıtlar ve müzeler vardır.

in Kaliningrad Rusya'da Avrupa İş Dünyası Lisansüstü Eğitimler Okullarla İletişime Geçin 2019/2020

1 Sonuçlar Avrupa İş Dünyası, Kaliningrad Filter

Avrupa ekonomisi ve girişimci iş

Immanuel Kant Baltic Federal University
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Eylül 2019 Rusya Kaliningrad

Yükseköğretim Federal Devlet Eğitim Standartları tarafından belirlenen çalışma süresi 2 yıldır. Yükseköğretim Federal Devlet Eğitim Standartları tarafından belirlenen lisans programının çalışma yükü 120 AKTS puan.