MASTERSTUDIES

Saint Pölten Avusturya En iyi Yüksek Lisans Programları 2021

Başarılı yüksek lisans yeterlilik elde etmek için, tek tek modülleri geçerek kredi bir dizi elde gerekir. En öğretti Masters Eğer yeterlilik elde etmek için almak ve geçmelidir çekirdek modüller bir numarası olacak. Araştırma Yüksek Lisans değerlendirilmesi tamamen tek bir tez modül ya da proje ile hemen hemen her zaman.

Master Kazanç bir lisans aldıktan sonra eğitim iki yıl gerektirir. bilgi ve becerileri alanında yüksek lisans programı yardımı tren öğrencilerin titreme onların hayallerinin kariyer arazi gerekir gibi bu ileri derecede, kendi eğitim ve mesleki hedeflere ulaşmak için öğrencilere yardımcı olabilir.

 

Avusturya, resmi olarak Avusturya Cumhuriyeti, Orta Avrupa'da yaklaşık 8.470.000 kişilik bir federal cumhuriyet ve bir kara ülkesidir.

Kasaba altyapısı hızla artmaktadır ve bu eğitim tesisleri ve merkezlerinin büyüme de sonuçlandı. Bu tesislerin bazıları St Polten Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, Felsefi-teolojik Üniversitesi ve diğerleri sayılabilir.

Saint Pölten Avusturya'da Yüksek Lisans Programları Bak 2021

Arama Sonucu Filter

Siber Güvenlik ve Dayanıklılıkta Usta

St. Pölten University of Applied Sciences
Yüksek Lisans
Eyl 2021
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
2 yıl
30 Nis 2021
Ingilizce
Kampüs

Yaşamın ve iş dünyasının her alanında dijital teknolojilere güçlü bağımlılık, güvenli ve esnek bilgi ve iletişim sistemleri gerektirir. Yeni İngilizce yüksek lisans programımı ...

Devamını oku

Bilgisayar Biliminde Uygulamalı Araştırma ve Yenilik Yüksek Lisans

St. Pölten University of Applied Sciences
Yüksek Lisans
Eyl 2021
<
Tam zamanlı
<
2 yıl
30 Nis 2021
Ingilizce
Kampüs

İngilizce yüksek lisans programı, endüstri ve araştırma arasındaki arayüzde profesyonel aktivite için uzmanlar yetiştirmektedir. Uygulamalı bilgisayar bilimleri araştırmaların ...

Devamını oku