Yarı zamanlı Yüksek Lisans Programı içinde Bakanlık ABD'nde

Karşılaştır Yarı zamanlı Yüksek Lisans Dereceleri içinde Bakanlık ABD'nde 2018

Bakanlık

Bir master sürecinde ustalık yüksek seviyede gösterirken veya profesyonel çalışma alanının belirli bir alanda lisansüstü düzeydeki bir çalışmayı tamamlayan öğrencilere verilir.

Çoğu zaman, bakanlığa yapılan bir çağrı üzerinde üzerinde çalışılmadan araştırılmalıdır. Bu akademik programlar çoğunlukla, mezunlarını kiliselerin bakanlarının günlük görevlerini yerine getirmeye hazırlamak ve öğrencinin çağrısını açıklığa kavuşturmak için tasarlanmıştır.

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Yarı zamanlı Yüksek Lisans Derece içinde Bakanlık ABD'nde

Devamını oku

Ilahiyat Ustası | Mesihçi Musevi çalışmalarda Konsantrasyonu

The King's University
Kampüs 78 saatleri September 2018 Amerika Birleşik Devletleri Southlake

Mesih Yahudi bakanlığı erkek ve kadınlar hazırlayın;: Bu konsantrasyon istiyor Kutsal ve araçları ve Kutsal yorumlama yöntemleri bilgi vermek; [+]

Program Hedefi

Bu konsantrasyon istiyor:

Mesih Yahudi bakanlığı erkek ve kadınlar hazırlayın; Kutsal ve araçları ve Kutsal yorumlama yöntemleri bilgi vermek; Yahudilik ve Hıristiyanlık ve bu dini gelenekler arasındaki ilişkinin bir bilgi vermek; Mesih Yahudi tarihi, teoloji ve pratik bir bilgi vermek; Mesih Yahudi liderlik, öğretim, vaaz, ibadet, danışmanlık ve uygulama alanlarında pratik bakanlık becerileri ile donatmaktır; Mesih Yahudi bakanlığın bir teoloji gelişmekte olan öğrencilere yardımcı; denetimli Mesih Yahudi bakanlık deneyimleri aracılığıyla pratik bakanlık becerilerini geliştirmek; ve kendilerine özgü ruhsal hediyeler geliştirmek ve onların teolojik çalışmalar ve Mesih Yahudi bakanlık içine bu hediyeler entegre öğrencilerin teşvik edin. Öğrenme Çıktıları ... [-]

Hıristiyan Bakanlığı Sanat Ustası - Ibadet

Liberty University Online
Online September 2018 Amerika Birleşik Devletleri Lynchburg

Hıristiyan Bakanlığı programında Sanatlar Liberty Üniversitesi Baptist İlahiyat Fakültesi Master Hıristiyan öğrencilik alanında uzmanlaşmış eğitim isteyen ülke genelinde kiliselerde bakanlık liderlerinin artan ihtiyacı karşılamak üzere tasarlanmıştır. [+]

Hıristiyan Bakanlığı programında Sanatlar Liberty Üniversitesi Baptist İlahiyat Fakültesi Master Hıristiyan öğrencilik alanında uzmanlaşmış eğitim isteyen ülke genelinde kiliselerde bakanlık liderlerinin artan ihtiyacı karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Dersler Kutsal Kitap liderlik ilkeleri ve yerel kiliseler içinde öğrencilerim kadar eğitmek için küçük grubu ayarlarında özel stratejilerin güçlü bir anlayış kazandırmak. Bu program ilişkilendirmek papazlar, müritlik papazlar, küçük grup papazlar ve Hıristiyan eğitim papazlar için çok uygundur.

Ayrımcılık Politikası

[-]

Ilahiyat Yüksek Lisans - Pastoral Bakanlıklar

Liberty University Online
Online September 2018 Amerika Birleşik Devletleri Lynchburg

Pastoral Bakanlıklar bir uzmanlık alanı olan Master İlahiyat özellikle papazlık görevini yürüten yerel kilise ve parachurch ortamlarda profesyonel Hıristiyan bakanlığı öğrencileri hazırlamak için tasarlanmış bir programdır. [+]

Pastoral Bakanlıklar bir uzmanlık alanı olan Master İlahiyat özellikle papazlık görevini yürüten yerel kilise ve parachurch ortamlarda profesyonel Hıristiyan bakanlığı öğrencileri hazırlamak için tasarlanmış bir programdır.

Ders materyalleri Yazılarda yoğun çalışma ve Hıristiyan inancının temel gerçekleri ile birlikte, Kutsal Kitap liderlik ilkeleri ve stratejileri bir çalışma sağlar. Kurs boyunca, bir vurgu anlayış ve etkin bir bakanlık bazlı roller çeşitli hizmet için gerekli temel değerleri, bilgi ve becerileri kullanarak yerleştirilir.

Ayrımcılık Politikası

[-]

Ilahiyat Usta - Müritlik Ve Kilise Bakanlığı

Liberty University Online
Online September 2018 Amerika Birleşik Devletleri Lynchburg

Liberty Üniversitesi Baptist Teoloji Ruhban İlahiyat Lisans (M. Div.) - Müritlik ve Kilise Bakanlığı programı diğerleri kişisel müritlik ve bakanlık olanakları ile kendi niyetle büyümek görmek için bir tutku ile öğrenciler için tasarlanmıştır. [+]

Liberty Üniversitesi Baptist Teoloji Ruhban İlahiyat Lisans (M. Div.) - Müritlik ve Kilise Bakanlığı programı diğerleri kişisel müritlik ve bakanlık olanakları ile kendi niyetle büyümek görmek için bir tutku ile öğrenciler için tasarlanmıştır. Öğrenciler küresel çalışmalar ele alınacaktır, Yeni ve Eski Ahit, sistematik teoloji, vaaz hazırlama ve daha fazlası. müritlik ve kilise bakanlığı kognatı özel dersler şunlardır: Aile HAVARİLİĞİNİ; Küçük Grup Bakanlıklar; Sağlıklı, Büyüyen, Çarpma Kilisesi lideri; Büyüyen Kilisenin ruhani Faktörler; ve Kilise İdaresi.

Ayrımcılık Politikası

[-]

Bakanlık Ana (m.min.)

Anderson University South Carolina
Online ve Kampüs Kombineli Yarı zamanlı September 2018 Amerika Birleşik Devletleri Anderson Greenville

M.Min. kilise ya da pararchurch bakanlığı liderlik teoloji ile mezun ve pratik bakanlık becerilerini donatıyor. [+]

Bakanlığın Master

Bakanlığın Master sağlam bir İncil-teolojik temeli olan ve kilise ya da diğer bakanlık kuruluşlarda hizmet için pratik bilgi ve beceriler kazandırmayı olacaktır. Tipik bir seminer programı yer alacağını çok daha fazla - Programın benzersiz eleman liderlik eğitimi üzerinde durmasıdır.

Neden Çalışma Bakanlığı?

Bakanlık derecesi Master 21. yüzyıl kiliseleri için etkili liderler hazırlamayı amaçlamaktadır bakanlık eğitim alternatif bir modeldir. Öğrenciler kilise liderliği hizmet daha yüksek bir seviyede donanımlı olacak. Bu program aynı zamanda seminer eğitime bir "atlama başlangıç" olabilir.

Kurs Detayları... [-]


Bakanlık Yüksek Lisansı

Clarks Summit University Online
Online Yarı zamanlı September 2018 Amerika Birleşik Devletleri Scranton USA Online

Baptist İncil Semineri'nin 30 kredilik Yüksek Lisans programı, mevcut ve gelecekteki bakanlığınızı geliştirerek bilgi ve pratik becerileri bir araya getiriyor. Lisans programı şu anda bakanlık yapan ve deneyimli erkekler ve kadınlar için tasarlanmıştır. [+]

Clarks Summit Üniversitesi'nin çevrimiçi Yüksek Lisans Dereceleri yetişkin öğrenenleri düşünerek tasarlanmıştır. CSÜ'nün ders planı ve sekiz haftalık oturumlar, öğrencilerin Tanrı'nın onlar için neyin peşinde olduklarını takip ederken Yüksek Lisans Derecelerini kazanmalarına izin verir. Her sınıf, programınızı kontrol etme esnekliğine izin vermeye karar verdiğinizde, kurs ve meslektaşlarınızla etkileşime girmenizi sağlar.

Yüksek lisans öğrencileri, mevcut istihdamlarında ilerlemeye ya da yeni bir bakanlığa ya da kariyer fırsatına geçiş yapmaya hazırlanırken, CSU'nun misyon ifadesinin temel değerlerinden faydalanacaktır. Her programın çekirdeği, tüm öğrencilerimiz için yüksek öğrenim çerçevesini sağlar. Bu onları için hazırlayacaktır:... [-]