TOP-MASTERSDEGREE.COM

İspanya'da Beşeri Bilimler Yüksek Lisans Programları Hepsini İncele 2019/2020

Yüksek lisans derecesi öğrencileri alanlarında daha derin bilgiye sahip olmaya yada kariyerlerinde ilerlemeye hazırlayan bir lisansüstü programıdır. Yüksek lisans programlarının büyük bir çoğunluğu devlet veya kamu üniversiteleri tarafından verilmektedir.

Beşeri ve Sosyal Bilimler, hangi endüstride çalışmak istedikleri konusunda özgür olmak isteyen öğrencilere çok farklı beceriler öğrenme imkanı sağlamaktadır.

Resmi olarak İspanya, İspanya Krallığı, egemen bir devlet ve Avrupa Birliği üyesi bir devlettir. Bu güneybatı Avrupa'da İber Yarımadası'nda yer almaktadır. İspanyol üniversitelerin kendi derece erişimi düzenleyen ve akademik ücretleri düzeltmek. Ayrıca resmi olmayan yüksek lisans düzeyinde eğitim olabilir. Başkent Madrid muhtemelen herhangi bir Avrupa kenti kişi başına düşen bar en fazla sayıda ve çok aktif bir gece hayatı vardır.

İspanya'da Beşeri Bilimler Top Yüksek Lisans Programları 2019/2020

48 Sonuçlar Beşeri Bilimler, İspanya Filter

İşletmelerde Bilgi Bilimlerinde Yüksek Lisans

Graduate School of Management in Barcelona (GSMB)
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Tam zamanlı 1 yıl Bilgi iste İspanya Barselona

Küresel İş, Uluslararası Pazarlama, Genel Yönetim, Uluslararası Finansman

İncil Çalışmaları Yüksek Lisans Derecesi: İncil Tarihi ve Etkisi

University of Deusto
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Tam zamanlı 1 yıl Açık Kayıt İspanya Bilbao

21. yüzyılda, bizi geçmişten koparmaktan çok uzak olduğumuzun anısı, en yakıcı savaş alanlarından biri. Ne hatırlıyoruz, kendimize ne dediğimizi ve atalarımızın ne için öldüğünü anlatıyoruz. Binlerce yıl önce Orta Doğu'daki insanlar, tarihte ilk defa, geçerliliğini yitirmeyen sorular yazmaya karar verdiler.

Resmi Usta - Ana dili için Çince öğretimi

Universidad Autónoma de Barcelona
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Bilgi iste İspanya Barselona

Ana dili için Öğretim Çince Master Çince öğretimi tamamen ayrılmış İspanya'da tek Ustalar olduğunu. Güçlü bir profesyonelleştirici doğası vardır ve Çin arasında güçlü bir bilgiye sahip, tercihen Beşeri alanında, mezunların amaçlayan ve dil öğretimi meşgul istiyorum edilmektedir.

Din Bilimleri Yüksek Lisans: Tarih ve Toplum

Universidad de La Laguna
Kampüs e-Öğrenme Tam zamanlı 1 yıl Eylül 2020 İspanya Santa Cruz de Tenerife + 1 daha

Dinler Bilimi Master: Tarih ve Toplum sağlam bilgi ve çağdaş toplumlarda dini çeşitliliğin yönetmek için insanlık tarihinin yanı sıra araçların büyük bir dini geleneklerin analiz yöntem sunar. Usta, doğada giriş düzeyindeki, ilk bölümü, metodolojik tarihsel ve hukuki içerikleri kapsar. İkinci bölüm öğrenci için tasarlanmış iki güzergah, bölünür "Dinler Tarihi" veya "yönetme dini ve kültürel çeşitlilik" konusunda uzmandır. Uzmanlar Pablo de Olavide, Carlos III Üniversitesi La Laguna Üniversitesi ünlü Usta, hem de diğer üniversite ve kurumlarda katılırlar.

Usta Anlatı

Escuela de Escritores
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 yıl Bilgi iste İspanya Madrid + 1 daha

Usta Anlatı 'sanat ve zanaat' yazarları oluşturmak üzere İspanya'da oluşturulan ilk müfredat olduğunu. İki yıl deneyim öğrenmek ve iyi öğretmenlerle yazma sanatı ve el sanatları uygulama ve paylaşmak için (560 saat öğretim ve 300 yazma projesi) bu felsefe, edebiyat, estetik, psikoloji yazarlar, editörler, yazarlar ve uzmanlar ve yaratıcılık. teknik, duyarlılık ve yaratıcılık: Yaratıcı Yazma Programı Avrupa Birliği tarafından onaylanan Bizim müfredat, sen sanatçının üç temel nitelikleri geliştirmek yardımcı olacaktır. Son on yılda, 120 İspanyolca konuşan öğrenciler sınıflarımızda içinden geçti ve birçoğu bu programda yazılı eserleri ile edebi kariyerine başlamıştır.

Üniversite kullanımda Masters ve kültürel mirasın yönetimi

Universidad de La Laguna
Kampüs Tam zamanlı 2 dönem Eylül 2020 İspanya Santa Cruz de Tenerife

Bugün kültür varlıklarının, turizm ve kültürel eğlence alanı, bizim yakın gelecekte en büyük ve en güçlü ekonomik varlıklarından biri haline geldiğini açıkça daha fazladır. Kültürel Miras, yönetim ve korunması miras kaynakları ve uygun yönetim korunması arasındaki boşlukları tıkayarak olur uzman çalışmalar iddia, yenilikçi ve sürekli gelişen bir alanda, defalarca toplum ve onun hükümet tarafından talep yanı sıra sunulan , kullanım ve değer. Bu Kullanımı ve Kültürel Miras Yönetimi Master oluşturmak için La Laguna Üniversitesi neden bu nedenlerle, en umut verici gelişmekte olan bölgelerinden birinde profesyonellerinin eğitimi tam yanıt vermek ve en iyi eğitim gerektirir amacı miras, kültürel mal ve hizmetlerin bakımı, savunma ve yayma olan kişiler, kurum ve kuruluşların, kamu ve özel, yapılar, içeriği ve görevleri yönetmek zorunda kim.

Mantığında Usta ve bilim felsefesi

Universidad de La Laguna
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Yarı zamanlı 1 yıl Eylül 2020 İspanya Santa Cruz de Tenerife

Bu Üniversitelerarası ustası Salamanca Üniversitesi web sitesinde ustası hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz 6 üniversiteden toplam öğretilir.

Felsefede Araştırma Usta

Universidad de La Laguna
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Eylül 2020 İspanya Santa Cruz de Tenerife

Felsefe Üniversitelerarası Araştırma Usta katılan farklı üniversiteler tarafından sunulan Felsefe Masters bir dönüşüm kaynaklanan bir Resmi lisans programıdır. Bir yandan, Felsefe Fakültesi öğretildi anda Felsefe (ANECA tarafından doğrulanmadı) Murcia Üniversitesi ve Araştırma Usta Felsefe Fakültesi öğretilen Masters Çağdaş Felsefe Programı ve tarihsel bütçelerinin, bir dönüşüm olduğunu La Laguna Üniversitesi (ve ayrıca ANECA tarafından doğrulanmadı). usta 3 üniversiteler için belirlenen ve eşsiz. tüm malzemelerin temini 3 üniversiteler için aynı olacaktır.

Turizm ve beşeri MA

Universidad Autónoma de Barcelona
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Bilgi iste İspanya Barselona

Turizm ve Beşeri Bilimler Master turizm ürün ve hizmetlere değer ve yenilik katma sağlayan profesyoneller yetiştirmek Turizm ve Otel İşletmeciliği ve Felsefe ve UAB Edebiyat Fakültesi Fakültesi bir girişimdir. oluşturmak ve içeriğini yönetmek ve turizm sektörünün önde gelen ekonomik sektörlerden birine yeni bakış açıları getirmek mümkün Uzmanları.

Resmi Yüksek Lisans - arşiv ve doküman yönetimi

Universidad Autónoma de Barcelona
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Bilgi iste İspanya Barselona

Archives Master ve Belge Yönetimi öğrencileri tarihsel ve idari eğitim, kamu ve özel kuruluşlar hem de belgeleri işlerini geliştirmek ve sağlayan arşiv ve Geston belgenin alanında entegre bir çözüm sunar herhangi bir ortamda.

Uluslararası kalkınma işbirliği içinde yüksek lisans

Universidad Pontificia Comillas
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Bilgi iste İspanya Madrid

Uluslararası Kalkınma İşbirliği Resmi Yüksek Lisans, kalkınma işbirliği ile ilgili farklı alanlarda yetenekli profesyonellerin ihtiyacı hitap birçok farklı alanları içerir ve spesifik ve karmaşık bir hazırlık ve eğitim gerektirir. başarıyla Uluslararası Kalkınma İşbirliği alanında mesleki kariyer yapmak, böylece bizim yüksek lisans derecesi programı trenler ve hazırlar.

Uluslararası göç yüksek lisans

Universidad Pontificia Comillas
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 2 yıl Bilgi iste İspanya Madrid + 1 daha

Çağdaş Uluslararası Göç Yüksek Lisans Derecesi, göç ile ilgili farklı alanlarda yetenekli profesyonellerin ihtiyacı hitap birçok farklı alanları içerir ve spesifik ve karmaşık bir hazırlık ve eğitim gerektirir.

Ignatian maneviyat yüksek lisans

Universidad Pontificia Comillas
Kampüs Yarı zamanlı 1 yıl Bilgi iste İspanya Madrid

Neden Ignatian Maneviyat çalışma? Ignatian karizmaları kapsamlı bir anlayış için tamamlayıcı perspektifler olarak tarih, antropoloji, teoloji ve maneviyat kapsayan dengeli bir yaklaşım ile multidisipliner bir program. Bir fırsat Ignatian kaynakların gerçek birincil belgeleri okumak ve bugün öğrenmeye devam onlara 'yansıtmak için'. 'Ignatian Maneviyat' ünlü uzman profesör, ekibimiz ile bir toplantı, daha fazla bizim kimliğimizin en temel yönlerini keşfe yardımcı olacaktır.

Biyoetik yüksek lisans

Universidad Pontificia Comillas
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Bilgi iste İspanya Madrid

Biyoetik Resmi Yüksek Lisans Biyoetik alanında Başkanı tarafından organize edilen en önemli faaliyetlerinden biridir. Bu Sandalye İspanya'nın en öncü biridir ve Biyoetik öğretim, araştırma ve yayınlar bakımından alanını açar. P. Javier Gafo SJ tarafından 1997-1998 eğitim-öğretim yılında kurulmuş ve hem özel hem de kamu hastanelerinde, Sağlık Etik Komiteleri oturup, ya da çalışmak için olsun, biyoetik uzmanlaşmak isteyenler için mesleki eğitim vermeyi amaçlamaktadır oldu biyoetik ilgili araştırma ve eğitim.

Kutsal teoloji öğrenimini tamamlamış kimse derecesi (stl)

Universidad Pontificia Comillas
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Bilgi iste İspanya Madrid

Kutsal İlahiyat Licentiate Lisans bir lisans programı (İlahiyat MA) 'dir. Bu nedenle, daha önceki çalışma (Kutsal İlahiyat Lisans Derecesi (STB), İlahiyat ve benzerleri Yüksek Lisans Derecesi) den bilgi ve beceri belirli bir düzeyde bekleniyor. Öğrenciler Katolik teolojisinin çeşitli alanlarda ilgi belirli bir alanda çalışmalarını ele alınacak. Elbette iki yıllık döngüsel plana göre yapılandırılmıştır.