TOP-MASTERSDEGREE.COM

İsviçre'de Beşeri Bilimler Yüksek Lisans Programları Araştır 2019/2020

Bir Yüksek Lisans ya belirli bir soruyu anlayış ilerletmek ya da önceki lisans derecesi kazanmıştır becerilerini kullanarak tamamen farklı bir şekilde çıkarmak için fırsat verir.

Eğer bir öğrenci sosyal görevli olmak, eğitimde ya da sanatsal becerilerini kullanabileceğini bir alanda çalışmak istiyorsa, Beşeri ve Sosyal bilimler en uygun eğitim dalı olacaktır. Bu alanda, birçok disiplinde ve endüstride kullanılabilecek çeşitli beceriler öğretilmektedir.

İsviçre, resmen İsviçre Konfederasyonu, federal yetkililerin merkezi olarak Bern, 26 kantondan oluşan federal bir parlamenter cumhuriyettir. İsviçre 'ın bağımsızlığı ve tarafsızlığı uzun büyük Avrupalı ​​güçler tarafından onur olmuştur. İsviçre düşük işsizlik ile huzurlu, müreffeh ve istikrarlı modern bir piyasa ekonomisidir.

İsviçre'de Beşeri Bilimler En iyi Yüksek Lisans Dereceleri 2019/2020

2 Sonuçlar Beşeri Bilimler, İsviçre Filter

Uygulamalı tarihinin mas

University of Zurich Department of History
Kampüs 4 dönem Şubat 2020 İsviçre Zürih

Hizmet-medyada siyaset, diplomasi, ekonomi ve yönetimi gibi profesyonel alanlarda, pratik kullanım tarihi yöntemin belirli stratejik potansiyeller ve kültürel sahnede eğitimi.

Felsefede Yüksek Lisans

USI Università della Svizzera italiana
Kampüs Tam zamanlı 4 dönem Eylül 2020 İsviçre Lugano

USI Felsefe Yüksek Lisansı, öğrencilerin felsefi problemleri anlamalarını derinleştirmelerini, düşünme, tartışma, yazma ve konuşma becerisini geliştirmelerini ve felsefe tarihi ile felsefenin güncel araştırmaları hakkında bilgi edinmelerini amaçlar. .