TOP-MASTERSDEGREE.COM

ABD'nde Beşeri Bilimler Yüksek Lisans Programları Araştır 2019/2020

ABD, lisans sonrası eğitim için dünyanın her yerinden öğrencileri kendisine çekmektedir. Sanat edebiyat ve Sosyal Bilimler yüksek lisans programlarıyla öğrenciler dünya çapında bir eğitim, staj imkanları, uluslararası öğrencilerle birarada olma imkanı ve ABD ve diğer ülkelerde kariyer fırsatlarına sahip olabilirler. Öğrenciler en kaliteli akademik kurumlarda eğitim alırlar ve kendilerini motive edip eleştirel ve stratejik düşünmelerini sağlayacak interaktif ve yenilikçi öğretim metotlarını kullanan akademik profesyoneller sayesinde yüksek donanıma sahip olurlar.

ABD'de birçok öğrencinin ihtiyacını ve beklentisini karşılayacak Sanat,Edebiyat ve Sosyal Bilimler yüksek lisans programları mevcuttur. Sanat, Edebiyat ve Sosyal Bilimler yüksek lisansı yapmak isteyen öğrencilerin psikoloji, eğitim, siyaset bilimi, uluslararası ilişkiler, tarih, güzel sanatlar, tasarım ve sosyoloji ve bunun gibi uzmanlaşabilecekleri alanlarda seçenekleri vardır.

Aşağıdaki seçenekleri inceleyerek ABD'de Sanat, Edebiyat ve Güzel Sanatlar alanlarında yüksek lisans programlarını araştırabilir, kariyerinizdeki bir sonraki adımı bu şekilde belirleyebilirsiniz!

23 Sonuçlar Beşeri Bilimler, Amerika Birleşik Devletleri Filter

Yaratıcı Yazımda MFA

Dominican University of California
Kampüs Eylül 2020 Amerika Birleşik Devletleri San Rafael

San Francisco Körfez Bölgesi'nin canlı topluluğunda bulunan Yaratıcı Yazma'da benzersiz bir düşük ikamet MFA. Şiir, kurgu ve yaratıcı kurgusal olmayan parçaların yanı sıra, programımız, ülkedeki tek MFA pisti olan Anlatı / Şiirsel Tıbbı'ya bir vurgu sunuyor.

Uluslararası Politika ve Uygulama Ustası

The George Washington University - Elliott School Of International Affairs
Kampüs e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 2 yıl Ocak 2020 Amerika Birleşik Devletleri Washington + 2 daha

Elliott School'un Uluslararası Politika ve Uygulama Yüksek Lisansı (MIPP), kariyer ortası uygulayıcıları için ileri bir profesyonel derecedir. Zorlu akademik eğitimi değerli kariyer geliştirme becerilerinin geliştirilmesiyle birleştiren program, öğrencileri uluslararası kamu politikasında liderlik rollerine hazırlar.

İlahiyat Ustası

Drew University
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Tam zamanlı Yarı zamanlı 30 - 48 aylar Ocak 2020 Amerika Birleşik Devletleri Madison + 1 daha

Uzun süredir Wesleyan geleneğinde ve Metodist yüksek öğretime olan bağlılığından yola çıkarak, Drew MDiv dünyadaki ve dünyadaki öğrenilmiş bir Hıristiyan liderliğini hazırlar. İster tam zamanlı ister iki meslek bakanlığında olsun, bu esnek ve yenilikçi programın mezunları, etkili ve yaratıcı liderlik yeteneğine sahip ve aynı zamanda İsa Mesih'in radikal müjdesini geliştirmek için manevi ve sosyal açıdan becerikli olan Hristiyan hikaye ve geleneklerine dayanacaktır. ve dünya için.

İlahiyat Ustası

The Southern Baptist Theological Seminary
Kampüs e-Öğrenme Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Tam zamanlı Yarı zamanlı 88 saat Ağustos 2020 Amerika Birleşik Devletleri Louisville + 3 daha

Bugünün değişen dünyasında bakana çağrılanlar için, Güney Semineri'nden İlahiyat Derecesi Yüksek Lisansı güvenilir ve kapsamlı bir teolojik eğitim sunmaktadır. Bu derece zorlu, çünkü bakanlık zorlu. Bakanlıkta kısayol yoktur ve Güney M.Div ile hiçbiri yoktur.

Arşiv ve Kayıt İdaresi Yüksek Lisansı

San Jose State University - School of Information
e-Öğrenme 1 - 7 yıl Ağustos 2020 Amerika Birleşik Devletleri San Jose

San José Eyalet Üniversitesi Bilgi Okulu'ndaki Arşiv ve Kayıt Yönetimi Yüksek Lisans programı, öğrencileri hızla genişleyen kayıt yönetimi, kurumsal arşivler ve bilgi yönetimi alanlarında kariyer için hazırlar.

İlahiyat Ustası

University of Northwestern St. Paul
Kampüs e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 42 - 46 aylar Eylül 2020 Amerika Birleşik Devletleri Aziz Paul + 2 daha

İncil temelli evangelistik teolojiyi Hıristiyan bakanlığı ile birleştiren kapsamlı ve doktora öncesi bir programda tutkulu İncil öğretmenlerine katılın. İlahiyat programı Master papaz veya papaz pozisyonları için koordinasyon şartlarını yerine getirir ve sizi daha fazla doktora çalışmaları ve kilise veya paraşüt bakanlığı için hazırlar.

Yazarlığında Güzel Sanatlar Yüksek Lisansı

University of San Francisco - College of Arts & Sciences
Kampüs Tam zamanlı 2 - 3 yıl Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri San Francisco

İki buçuk yıllık program her sonbaharda başlar, salı ve perşembe akşamları 6: 30-09: 15 saatleri arasında kurslar verilir. Salı günleri, her türe (kurgu, şiir ve kurgu olmayan) yönelik atölye çalışmaları öğrenci elyazmalarına odaklanır bir destekleyici eleştiri grubunda. Perşembe günleri, edebiyat seminerlerinde gelenekler, stiller, zanaat unsurları ve gelişmeler ile edebi modeller üzerinde durulmaktadır.

Hristiyan Etütleri Ustası (Çevrimiçi)

Union University
e-Öğrenme Yarı zamanlı 2 yıl Açık Kayıt Amerika Birleşik Devletleri Jackson

Hristiyan Etütleri Yüksek Lisansı (MCS), özellikle ABD'de çift meslekli papazlar, misyonerler, kilise yetiştiricileri, etnik kiliseler ekleyen yabancı uyruklular ve kilise personeli için tasarlanmıştır. İncil'de daha iyi donanımlı olmak isteyen meslekten olmayanlar da tamamen çevrimiçi olan programdan faydalanacaktır.

İlahiyat Efendisi (Çevrimiçi)

Clarks Summit University Online
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 4 - 6 yıl Eylül 2020 Amerika Birleşik Devletleri ABD Çevrimiçi + 1 daha

Vaftizci İncil Semineri'nde 94 kredilik çevrimiçi İlahiyat Kursu programı, insanlara ve kadınlara, Kutsal Kitabı Mukaddes Kitaba göre, kutsal ve zengin bir teolojik olarak sıkı eğitim yoluyla hazırlayan profesyonel bir bakanlık derecesidir.

İlahiyat Ustası (Çevrimiçi)

Christian Leadership University
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı Açık Kayıt Amerika Birleşik Devletleri Cheektowaga

Ebedi Gerçek, görünüşte çelişkilerle tamamlanan çok yönlü bir elmastır. Zihnimiz hepsini kavrayamaz; Ruhun vahiyiyle manevi olarak ayırt edilmeli ve inançla kabul edilmelidir. Teolojiniz Tanrı'yı anlama yeteneğinizi sınırlıyor mu, yoksa Söz'de bulunan İman'ın gizemlerini kucaklayabilir misiniz? Ruhun şeylerini anlama konusundaki tüm girişimleri doğal aklınızla mı terk ettiniz? Onları, Ruh tarafından öğretildiği gibi manevi düşünceler ve manevi kelimelerle iyice incelemek ve ayırt etmek ister misiniz (I Cor. 2:13, 14)? Öyleyse, tam olarak aradığınız şey, Christian Leadership University İlahiyat Yüksek Lisans derecesi.

Master (msc) Biyoetik

School Of Professional Studies - Columbia University
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 3 - 6 dönem Eylül 2020 Amerika Birleşik Devletleri New York + 1 daha

Biyoetik Master of Science, aynı zamanda profesyonel Başarı ve Online notu; kredisiz derslerde, tarihsel, felsefi, hukuki ve sosyal-bilimsel yaklaşımlar ve biyoetik sorunları ele almak modellerinde gerekçesiyle öğrencilerin Online Belgelendirme dahil Biyoetik Columbia Üniversitesi'nin Programlar parçası.

Ilahiyat master (İncil anlatım)

Columbia International University Online
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı Eylül 2020 Amerika Birleşik Devletleri Columbia

M. Div. (İncil Exposition)-İncil'de teolojik bilgi ve anlamak, uygulamak ve yerel kilise bağlamında düzenli olarak etkin bir şekilde Kutsal iletişim için özel becerileri ile birlikte bakanlık liderlik için pratik becerileri geniş kapsamlı bir dizi sağlar.

Ilahiyat usta - İşletme master

Godbold Graduate School of Business
Kampüs Tam zamanlı Eylül 2020 Amerika Birleşik Devletleri Kaynama Yayları

M. Div. / MBA programı İlahiyat Okulu'nda içinde yer alır ve 60 saatlik çekirdek, 6 saat İncil çalışmaları seçmeli, 6 saat, tarihsel / teolojik seçmeli, M. Div 3 saat pratik bakanlık seçmeli tamamlanmasını gerektirir. derece ve 36 saatlik MBA derecesi.

Tarihte ma

Youngstown State University (YSU)
Kampüs Tam zamanlı Eylül 2020 Amerika Birleşik Devletleri Youngstown

Tarih Bölümü Sanatlar derece Master giden lisansüstü programı sunmaktadır. Onun müfredat Amerikan, Avrupa ve Sınıraşan / Küresel alanları birleştirir. Program öğrencileri kim hazırlar

Ilahiyat derece usta (mdiv)

Maitripa College
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 3 - 4 yıl Eylül 2020 Amerika Birleşik Devletleri Portland + 1 daha

Maitripa Koleji Yangsi Rinpoche başkanlığında İlahiyat (MDiv) derecesi sağlam, 72 kredi minimum üç ila dört yıllık Master sunuyor. MDiv dünyada olumlu bir değişim ajanı olarak çalışmak amacıyla, entelektüel manevi ve mesleki becerilerini geliştirmeye bir Budist bir yaklaşım odaklanmış bir profesyonel derecesidir.