Filter
Yüksek Lisans
Almanya Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Almanya'da Beşeri Bilimler Lisansüstü Eğitimler Bak 2019/2020

Yüksek lisans düzeyinde çalışmalar araştırma veya mesleki uygulama bir alanın bir alanda özel çalışma içerir. Yüksek lisans derecesini elde konunun ustalık daha yüksek düzeyde göstermektedir. Yüksek lisans kazanç, bir yıl üç ya da dört yıl sürebilir. Mezun için önce, genellikle yazmak ve bir tez, sizin özel araştırma doruk noktasıdır uzun kağıt savunmak gerekir.

Beşeri ve Sosyal Bilimler eğitimi, birçok farklı endüstride, birçok farklı kariyere hazırlanmak isteyen öğrencilere yöneliktir. Sosyal hizmetler, eğitim ya da sanat içeren herhangi bir kariyer hazırlanmak isteyen öğrenciler bu eğitime odaklanabilirler.

Almanya, Almanya resmi Federal Cumhuriyeti, Batı-Orta Avrupa'da federal bir parlamenter cumhuriyettir. Ülkenin 16 devletler ve sermaye oluşur ve en büyük şehri Berlin olduğunu.

Almanya'da Beşeri Bilimler En iyi Yüksek Lisans Programları 2019/2020

Devamını oku Daha Az

2 Sonuçlar Beşeri Bilimler, Almanya

Centre international de formation européenne (CIFE)

Gelişmiş Avrupa ve Uluslararası Çalışmalar Yüksek Lisans Bir yıl "Avrupa Entegrasyonu ve Küresel Çalışmaları" programı Berlin-Nice-Roma / İstanbul'da gerçekleşir. İngiliz ... [+]

"Avrupa'yı öğrenmek ve yaşamak"

İleri Avrupa ve Uluslararası Çalışmalar Yüksek Lisansının Avrupa Entegrasyonu ve Küresel Çalışmalar dalı (MAEIS), lisans çalışmalarını tamamlamış öğrencileri hedeflemektedir. Amacı, öğrencilere bugünün dünyasının politik, sosyal, ekonomik ve kültürel zorluklarına dair kapsamlı bir vizyon kazandırmaktır.

MAEIS, üç çalışma terimine ve isteğe bağlı staja (3-6 ay) bölünmüş bir yıllık bir programdır . Öğretim modülleri (detaylı açıklama için aşağıya bakınız):

Uluslararası sistemde çatışma ve işbirliğiAvrupa entegrasyonu ve dış eylemFederalizm ve çok düzeyli yönetişimEkonomik küreselleşme ve sürdürülebilir kalkınmaProfesyonel Beceri Atölyeleri... [-]
Almanya Berlin
Ekim 2020
Ingilizce,Almanca,Fransızca
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Centre international de formation européenne (CIFE)

Gelişmiş Avrupa ve Uluslararası Çalışmalarda Yüksek Lisans - Avrupa Politikası ve Yönetişimi üç dilde (İngilizce, Fransızca, Almanca) öğretilen bir yıllık bir programdır. ... [+]

Avrupa'yı üç dilde öğrenmek ve yaşamak

İleri Avrupa ve Uluslararası Çalışmalar Yüksek Lisans Programı'nın (Fransızca, İngilizce, Almanca) üç dilli dalı (MAEIS) lisans eğitimini tamamlayan öğrencileri hedeflemektedir. Amacı, öğrencilere bugünün dünyasının politik, sosyal, ekonomik ve kültürel zorluklarına dair kapsamlı bir vizyon kazandırmaktır.

MAEIS, üç döneme bölünmüş bir yıllık bir program ve isteğe bağlı staj (3-6 ay) şeklindedir.

Yüksek Lisans programı, Avrupa Çalışmaları ve Uluslararası İlişkiler alanındaki diğer yüksek lisans derslerinden ayıran özgün bir yaklaşım izlemektedir. MAEIS uluslararası, disiplinlerarası ve gezici bir programdır. Ayrıca, çok dilli öğrenmeye yaklaşımı bakımından da eşsizdir.... [-]

Almanya Berlin
Nisan 2020
Ingilizce,Almanca,Fransızca
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku