Filter
Yüksek Lisans
Arjantin Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Arjantin'de Beşeri Bilimler Yüksek Lisans Dereceleri Araştır 2019/2020

Bir Yüksek Lisans ya belirli bir soruyu anlayış ilerletmek ya da önceki lisans derecesi kazanmıştır becerilerini kullanarak tamamen farklı bir şekilde çıkarmak için fırsat verir.

Beşeri ve Sosyal Bilimler eğitimi, birçok farklı endüstride, birçok farklı kariyere hazırlanmak isteyen öğrencilere yöneliktir. Sosyal hizmetler, eğitim ya da sanat içeren herhangi bir kariyer hazırlanmak isteyen öğrenciler bu eğitime odaklanabilirler.

Arjantin muhteşem bir çok ırklı ve çok kültürlü bir nüfusa sahip ve yurtdışında eğitim tercih öğrenciler için sevimli ve konuksever bir ülkedir. Eğitim alanında kalitesi için ölmek ve de çok uygun etmektir. Arjantin dünyanın 'en yüksek okuma yazma oranlarından birine sahiptir ve birçok ünlü sanatçı, bilim adamları, yazarlar ve bilim adamları için çeyrek yaşıyor. Bazıları size çok üst üniversitelerde öğretim bulacaksınız.

Arjantin'de Beşeri Bilimler En iyi Yüksek Lisans Dereceleri 2019/2020

Devamını oku Daha Az
{Ülkede} diğer program fırsatları

1 Sonuçlar Beşeri Bilimler, Arjantin

Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
Mente Argentina

Gazetecilikte Mente Arjantin Yüksek Lisans Programı Yüksek Lisans Gazetecilik almak istemiyorum sadece dünyanın her yerinden öğrenciler için tasarlanmıştır, ama aynı zama ... [+]

Buenos Aires, Arjantin Gazetecilik Master Gazetecilikte Mente Arjantin Yüksek Lisans Programı Yüksek Lisans Gazetecilik almak istemiyorum sadece dünyanın her yerinden öğrenciler için tasarlanmıştır, aynı zamanda Buenos Aires, Arjantin olağanüstü bir öğrenme deneyimi isteyenler için edilir.

Mente Arjantin'in Gazetecilik programı, yazılı ve online medya kullanarak rapor öğrencilerin yetenek ilerleyen odaklanır. Öğrenciler ayrıca gazetecilikle ilgili alanlarda çalışma, örneğin, takım çalışması, yönetim ve medya teknoloji kullanımı.

Program 12 ay uzun. Bu süre zarfında öğrencilerin dersleri almak ve yerel ve uluslararası gazetecilerin yanı sıra siyaset, kültür, ekonomi ve spor ile ilgili basın konferansları tarafından verilen seminerlere katılacak.Buna ek olarak, öğrenciler Arjantin'de en önemli gazetelerinden birinde staj yapacak, kapsamlı bir portföy oluşturmak ve nihai bir tez tamamlamak. ... [-]

Arjantin Buenos Aires
Şubat 2020
Tam zamanlı
12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku