Filter
Yüksek Lisans
Avusturya Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Avusturya'da Beşeri Bilimler Yüksek Lisans Dereceleri Karşılaştır 2019/2020

Başarılı yüksek lisans yeterlilik elde etmek için, tek tek modülleri geçerek kredi bir dizi elde gerekir. En öğretti Masters Eğer yeterlilik elde etmek için almak ve geçmelidir çekirdek modüller bir numarası olacak. Araştırma Yüksek Lisans değerlendirilmesi tamamen tek bir tez modül ya da proje ile hemen hemen her zaman.

Beşeri ve Sosyal Bilimler öğrencilere çok farklı alanlarda eğitim vererek birçok konuda bilgi ve beceri sunmaktadır. Bu beceriler her hün büyümekte olan iş pazarında öğrenciler için son derece değerli olacaktır.

Avusturya, resmi olarak Avusturya Cumhuriyeti, Orta Avrupa'da yaklaşık 8.470.000 kişilik bir federal cumhuriyet ve bir kara ülkesidir.

Avusturya'da Beşeri Bilimler En iyi Yüksek Lisans Dereceleri 2019/2020

Devamını oku Daha Az

2 Sonuçlar Beşeri Bilimler, Avusturya

International Anti-Corruption Academy (IACA)

Yolsuzlukla Mücadele Uyum ve Toplu Eylem (IMACC) Uluslararası Usta özellikle yolsuzlukla mücadele uyum ve iş sektörü ile ilgili toplu eylem uzmanları için tasarlanmış ilk ... [+]

Program Hakkında

Yolsuzlukla Mücadele ve Toplu Eylem (IMACC) programında Uluslararası Usta, yolsuzlukla mücadele ve kolektif eylem profesyonelleri için özel olarak tasarlanmış ilk yüksek lisans programıdır. Sürekli gelişen düzenleyici ortama ve uzmanlaşmış becerilere yönelik artan talebe pratik, kapsamlı bir cevaptır. İki yıllık program, katılımcıların uzmanlıklarını yükseltme ve şirketlerine ve organizasyonlarına değer katmalarını sağlar.

Yolsuzlukla mücadele ve uyum konusunda en iyi uygulamaları uygulamakçeşitli risk türlerini tanımlamak ve hafifletmektoplu eylemi başlatmak ve yönetmekiç soruşturma yürütmeken yüksek etik standartlara dayanarak iş yapmak.... [-]
Avusturya Laxenburg
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
International Anti-Corruption Academy (IACA)

IACA, yolsuzlukla mücadele ve uyum konusunda bir küresel, yüksek lisans programı sunan ilk uluslararası organizasyon ve eğitim kurumudur: Yolsuzlukla Mücadele Çalışmaları ... [+]

Program Hakkında

IACA, yolsuzlukla mücadele ve uyum konusunda bir küresel, yüksek lisans programı sunan ilk uluslararası organizasyon ve eğitim kurumu: Yolsuzlukla Mücadele Çalışmaları Yüksek Lisansı (MACS) . MACS, dünya çapındaki profesyonelleri kamu ve özel sektör, uluslararası ve sivil toplum kuruluşları, medya ve akademi alanlarında ilgili iş deneyimleriyle buluşturuyor.

Yapı ve Müfredat

Yedi MACS modülünün her biri 14 AKTS (Avrupa Kredi Transfer ve Biriktirme Sistemi) kredisi taşır ve Yüksek Lisans Tezi 22 krediye sahiptir. Bu nedenle MACS derecesi, doktora programlarına kaydolmayı sağlayan toplam 120 AKTS kredisi ile birlikte gelir.

... [-]
Avusturya Laxenburg
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku