TOP-MASTERSDEGREE.COM

Avusturya'da Beşeri Bilimler Yüksek Lisans Dereceleri Karşılaştır 2019/2020

Başarılı yüksek lisans yeterlilik elde etmek için, tek tek modülleri geçerek kredi bir dizi elde gerekir. En öğretti Masters Eğer yeterlilik elde etmek için almak ve geçmelidir çekirdek modüller bir numarası olacak. Araştırma Yüksek Lisans değerlendirilmesi tamamen tek bir tez modül ya da proje ile hemen hemen her zaman.

Beşeri ve Sosyal Bilimler öğrencilere çok farklı alanlarda eğitim vererek birçok konuda bilgi ve beceri sunmaktadır. Bu beceriler her hün büyümekte olan iş pazarında öğrenciler için son derece değerli olacaktır.

Avusturya, resmi olarak Avusturya Cumhuriyeti, Orta Avrupa'da yaklaşık 8.470.000 kişilik bir federal cumhuriyet ve bir kara ülkesidir.

Avusturya'da Beşeri Bilimler En iyi Yüksek Lisans Dereceleri 2019/2020

2 Sonuçlar Beşeri Bilimler, Avusturya Filter

Yolsuzlukla Mücadele ve Toplu Eylemde Uluslararası Uzman (IMACC)

International Anti-Corruption Academy (IACA)
Kampüs Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Yarı zamanlı 2 yıl Bilgi iste Avusturya Laxenburg + 1 daha

Yolsuzlukla Mücadele Uyum ve Toplu Eylem (IMACC) Uluslararası Usta özellikle yolsuzlukla mücadele uyum ve iş sektörü ile ilgili toplu eylem uzmanları için tasarlanmış ilk yüksek lisans programıdır.

Yolsuzlukla Mücadele Çalışmaları Yüksek Lisans (MACS)

International Anti-Corruption Academy (IACA)
Kampüs Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Yarı zamanlı 2 yıl Bilgi iste Avusturya Laxenburg + 1 daha

IACA, yolsuzlukla mücadele ve uyum konusunda bir küresel, yüksek lisans programı sunan ilk uluslararası organizasyon ve eğitim kurumudur: Yolsuzlukla Mücadele Çalışmaları Yüksek Lisans Programı (MACS). MACS, dünya çapındaki profesyonelleri kamu ve özel sektör, uluslararası ve sivil toplum kuruluşları, medya ve akademi alanlarında ilgili iş deneyimleriyle buluşturuyor.