TOP-MASTERSDEGREE.COM

Belçika'da Beşeri Bilimler Lisansüstü Eğitimler Bul 2019/2020

Öğrenciler lisans derecesi aldıktan sonra yüksek lisans programına katılarak derece alabilirler. Yüksek lisans derecesi almak için genelde 12 ile 18 ders gördükten sonra kapsamlı bir sınava girmeniz yada tez hazırlamanız gerekmektedir.

Beşeri ve Sosyal Bilimler eğitimi öğrencileri zamanı geldiğinde birçok farklı kariyere hazırlamaktadır. Sosyal görevliler, sanatçılar ve öğretim kariyeri bu dersleri tamamlamak isteyenler için popüler seçeneklerdir.

Belçika beceri ve yenilik dayalı bir pazar odaklı üst düzey eğitim vermektedir. Ülkenin 'ın yüksek öğretim kurumları iş piyasasında katılmadan önce aynı zamanda araştırma odaklı üniversite eğitimi bir interaktif sunuyoruz.

Belçika'da Beşeri Bilimler Top Yüksek Lisans Programları 2019/2020

3 Sonuçlar Beşeri Bilimler, Belçika Filter

Dil Bilimleri Yüksek Lisans uzmanlaşma

University of Mons
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 5 yıl Bilgi iste Belçika Mons + 1 daha

7 Kasım 2013 kararname ile kurulan Dil Bilimleri uzmanlık Master öğrencilerine aynı zamanda dil bilimleri ve genel çerçevesinin bir yandan sağlanması ustalık gelişmiş bir eğitim vermeyi amaçlamaktadır Belirli bir sektörde Uzmanlık.

Yorumunda MA

University of Mons
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Eylül 2020 Belçika Mons

Eğitimleri sırasında Konferans Çevirmenliği gelecek Masters, belirli stratejiler ve beceriler başta Fransızca, yorumlamak uzmanlık yüksek derecede sunumlar geliştirmek.

Yüksek Lisans Çeviride

University of Mons
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Eylül 2020 Belçika Mons

Eğitimleri sırasında Çeviri gelecek Masters belirli stratejiler ve beceriler Fransızca'ya öncelikle çevirmek geliştirmek, uzmanlaşma yüksek düzeyde belgelemektedir.