TOP-MASTERSDEGREE.COM

Birleşik Arab Emirlikleri'nde Beşeri Bilimler Yüksek Lisans Programları Bul 2019/2020

Bir Yüksek Lisans ya belirli bir soruyu anlayış ilerletmek ya da önceki lisans derecesi kazanmıştır becerilerini kullanarak tamamen farklı bir şekilde çıkarmak için fırsat verir.

Beşeri ve Sosyal Bilimler eğitimi öğrencileri zamanı geldiğinde birçok farklı kariyere hazırlamaktadır. Sosyal görevliler, sanatçılar ve öğretim kariyeri bu dersleri tamamlamak isteyenler için popüler seçeneklerdir.

Birleşik Arap Emirlikleri, bazen sadece güney doğu ve Suudi Arabistan, Umman kıyısında, hem de Katar ile deniz sınırları paylaşan, Emirates ya da BAE denilen Basra Körfezi'ndeki Arap Yarımadası'nın güneydoğusundaki bir Arap ülkesidir ve İran.

Birleşik Arab Emirlikleri'nde Beşeri Bilimler En iyi Lisansüstü Eğitimler 2019/2020

1 Sonuçlar Beşeri Bilimler, Birleşik Arap Emirlikleri Filter

Uluslararası Çalışmaların Ana

The University of Wollongong in Dubai
Kampüs Tam zamanlı 18 - 24 aylar Şubat 2020 Birleşik Arap Emirlikleri Dubai

Program, uluslararası gündemde etkili olan bazı ticari, sosyal ve politik sorunları ve bunların organizasyonunuzu veya mesleki uygulamalarınızı nasıl etkilediğini anlamanıza yardımcı olacaktır. Program ayrıca, daha büyük Orta Doğu'daki pratik sorunlara teorileri uygulama ve bölgenin tarihi ve kültürel arka planı ile ilgili politika ve stratejilerin nasıl oluşturulacağını öğrenmeye de önem veriyor.