MASTERSTUDIES

Brezilya'da Beşeri Bilimler Yüksek Lisans Programları Karşılaştır 2020/2021

genellikle bir lisans veya lisans derecesi takip eden bir yüksek lisans derecesi elde edebilirsiniz önce gerekli kredi vardır. Bir master derecesi genellikle tamamlamak için yaklaşık bir ya da iki yıl sürecek. Öğrencilerin takip seçebilir odak birden alanları vardır.

Brezilya'da Edebiyat ve Sosyal Bilimler alanında yüksek lisans nedir? Program temelde uygulamalar, davranışlar ve insan düşüncelerini çalışma odaklanır. Böyle felsefe, tarih ve edebiyat gibi konuları içerir. Diğer kurslar coğrafya, siyaset bilimi, antropoloji, sosyoloji, psikoloji ve daha içerebilir. Eğitim, kamu işleri ve mimarisi de programınıza dahil olabilir. Sen eğitim reformu, cinsiyet kimliği, çapraz kültürler ya da bu sınıfların kamu politikalarını incelemek olabilir.

Brezilya'da Beşeri ve Sosyal Bilimler Master tamamlama kariyerinizde ilerlemek için gerekli becerileri olabilir büyük olan birçok yararları ile birlikte geliyor.Daha yüksek ücretli iş başvurusunda daha hazırlıklı olmak ya da mevcut konumda bir ihtiyaç ve hak zam istemek için daha fazla güven olacaktır.

Maliyet beşeri bir master derecesi katılma ve sosyal bilimler üniversiteden üniversiteye büyük ölçüde değişecektir. maliyeti bulmak için en iyi yolu seçeneklerini keşfetmek ve katılmak isteyen üniversite kabul ofisi başvurmaktır.

Eğer Beşeri ve Sosyal Bilimler Master ile mezun olduktan sonra için ilgilenen ve nitelikli olabilir kariyerlerinin bir yeri vardır. Bir dil antropolog ya da fiziksel antropolog olarak bir kariyer seçebilirsiniz. Bir oceanographer veya istatistikçi daha fazla stil olabilir. üniversite profesörleri ve diğer eğitimcileri gibi müze küratörleri, arşivciler ve biyologlar genellikle bu derecesine sahip. Bu derece aynı zamanda uluslararası ilişkiler, askeri veya siyaset bir kariyer için hazırlar.

online ya da sınıfta okuyan tercih edip, beşeri ve sosyal bilimler alanında yüksek lisans derecesini elde etmek için okula devam edebileceğiniz birçok yol vardır. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

4 Sonuçlar Beşeri Bilimler, Brezilya Filter

öğretimde lisans ve yüksek öğretim metodolojisi

Grupo Tiradentes
Yüksek Lisans
Mar 2021
<
Tam zamanlı
<
18 aylar
Portuguese (Brazil)
Kampüs

Tabii ki, Brezilya'da yüksek öğretim kurumlarının kökeni, amacı ve niteliği hakkında bilgi derinleştirmek daha arayan, araştırma ve yayım ile ayrılamazlık göz önüne alındığınd ...

Devamını oku

Okul yönetiminde usta: iş pedagojisi

Grupo Tiradentes
Yüksek Lisans
Mar 2021
<
Tam zamanlı
<
18 aylar
Portuguese (Brazil)
Kampüs

Elbette eğitim müdahaleleri geliştirmek için profesyonellerin sağlamak amacıyla, eğitimde uzmanları ve ilgili alanlarda nitelendirir ve bu işletmeler, hastaneler ve okullar gi ...

Devamını oku

Kurumsal klinik psychopedagogy master

Grupo Tiradentes
Yüksek Lisans
Mar 2021
<
Tam zamanlı
<
18 aylar
Portuguese (Brazil)
Kampüs

Tabii böylece tavsiye için eğitim psikolog sağlayan, gençlere ve okul dışı okulda yetişkin teşhis ve çocukların öğrenme güçlüğü müdahale, kurumsal klinik eğitim psikolojisi al ...

Devamını oku

Klinik eğitim psikolojisi ve kurumsal master

Grupo Tiradentes
Yüksek Lisans
Mar 2021
<
Tam zamanlı
<
450 saat
Portuguese (Brazil)
Kampüs

Eğer hareket etmek istediğiniz alanın lisansüstü öğrencinin daha yakın gerçeğe teknik ziyaretler. Klasikçiler kuruluşlar, kamu otoriteleri, okullar, Kurumsal Müdahale Projesi ...

Devamını oku