Filter
Yüksek Lisans
Fas Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Fas'ta Beşeri Bilimler Yüksek Lisans Programları Bak 2019/2020

Bir Masters faydaları kazanç potansiyeli geliştirmek ötesine. Onlar size gelişimini hızlandırmak için kişisel ve mesleki beceri ile sağlayabilir. Onlar da eş kendinizi farklılaştırmak için bir fırsattır, birçoğu benzer bir düzey ve lisans niteliklere sahip olacak.

Beşeri ve Sosyal Bilimler eğitimi öğrencileri zamanı geldiğinde birçok farklı kariyere hazırlamaktadır. Sosyal görevliler, sanatçılar ve öğretim kariyeri bu dersleri tamamlamak isteyenler için popüler seçeneklerdir.

Fas Kuzey Atlantik Okyanusu ve Akdeniz hem de bir kıyı şeridi olan bir Kuzey Afrika ülkesidir. Fas öğrenim görmek isteyen yabancıların çoğu Arapça veya Fransızca dil kursları da arıyorlar. Tüm büyük şehirlerde dil merkezleri var, ve hatta kurs sırasında Arapça konuşan aile ev kalır ayarlayacaktır.

Fas'ta Beşeri Bilimler Top Yüksek Lisans Dereceleri 2019/2020

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Beşeri Bilimler, Fas

Ecole de Gouvernance et d'Economie de Rabat

Politika ve Uluslararası Çalışmalar (IPS) Yönetim Okulu bir Master (EGE) Muhammed VI Politeknik Üniversitesi Aix-en-Provence (Aix Sciences Po Siyasal Çalışmalar Enstitüsü ... [+]

Politika ve Uluslararası Çalışmalar (IPS) Yönetim Okulu bir Master (EGE) Muhammed VI Politeknik Üniversitesi Aix-en-Provence (Aix Sciences Po Siyasal Çalışmalar Enstitüsü ile bir uluslararası akademik ortaklık yoluyla inşa ).

Bu yüksek lisans derecesi yaymak ve çağdaş politik, sosyal bilimler ve uluslararası ilişkiler konusunda entelektüel bilgi ve araştırma üretmek, iki yıl sürer ve kamu politikası analizi uzmanları eğitiyor Uluslararası referans akademik çerçeve.

Fas ve Kuzey Afrika ülkeleri, uluslararası bir ortamda siyasi ve kamusal karar alma düzeylerini değiştirerek kendi devlet reformu karmaşık süreçlerde ilgileniyoruz. Ayrıca yeni fikirler ortaya veya farklı paydaşları, toplumu, kamu sektörü, özel sektör, temsili vücudu kapsayan yollarını rekabet ile, davranış veya kamu eylemin dağıtım şartlarını tamamlar.... [-]

Fas Rabat
Ağustos 2020
Fransızca
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku