Filter
Yüksek Lisans
Finlandiya Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Finlandiya'da Beşeri Bilimler Yüksek Lisans Dereceleri Karşılaştır 2019/2020

Bir master sürecinde ustalık yüksek seviyede gösterirken veya profesyonel çalışma alanının belirli bir alanda lisansüstü düzeydeki bir çalışmayı tamamlayan öğrencilere verilir.

Eğer bir öğrenci sosyal görevli olmak, eğitimde ya da sanatsal becerilerini kullanabileceğini bir alanda çalışmak istiyorsa, Beşeri ve Sosyal bilimler en uygun eğitim dalı olacaktır. Bu alanda, birçok disiplinde ve endüstride kullanılabilecek çeşitli beceriler öğretilmektedir.

Finlandiya'da Yüksek düzeyde bilim adamları kolayca uygulamaya yönelik teknik okullarda veya üniversitelerde yüksek öğrenim kursları erişin. Fin kültürü, hükümetin kültür, gençlik politikaları, spor ve uluslararası işbirliği geliştirmek için sorumlu bir bakanlık belirledi beri öğrenmek kolaydır.

Finlandiya'da Beşeri Bilimler En iyi Yüksek Lisans Dereceleri 2019/2020

Devamını oku Daha Az

2 Sonuçlar Beşeri Bilimler, Finlandiya

University of Eastern Finland

Günümüzde ve dijitalleşmiş toplumumuzun her alanında farklı disiplinlerde dil kullanımı ve dil bilgisi önemlidir. Toplumun, dili veri olarak anlayan, analitik olarak çalı ... [+]

DİLBİLİM VERİ BİLİMLERİNDE YÜKSEK LİSANS

Günümüzde ve dijitalleşmiş toplumumuzun her alanında farklı disiplinlerde dil kullanımı ve dil bilgisi önemlidir. Toplumun, dili veri olarak anlayan, analitik olarak çalışabilen ve sistematik olarak dilsel veriyi analiz edebilen insanlara ihtiyacı olduğu yaygın olarak kabul edilmektedir. Bu yüksek lisans programı, günümüz dünyasında dil ve dijitalleşme arasındaki arayüzlere odaklanmaktadır.

Tamamen İngilizce öğretilen bu program, günümüz dijitalleşen toplumunda farklı perspektiflerden dil eğitimi için bir fırsat sunuyor. Bunlar sosyo-dilbilim, dil teknolojisi ve çeviri içerir. Bu programın temeli, öğrenciler için çeşitli uzmanlık alanları sunan ampirik dilbilim (sözdizimi, fonetik, pragmatik, sosyo-dilbilim, iletişim dilbilimi, çeviri çalışmaları) derslerinden oluşmaktadır. Ayrıca disiplin sınırlarını aşıyor, bilgisayar bilimleri, veri bilimleri ve istatistiklerle işbirliği yapıyoruz. Bu, öğrencilerin programı bireysel ihtiyaçlarına uyacak şekilde uyarlamak için kullanılacak isteğe bağlı paketler arasından seçim yapmaya teşvik edildiği anlamına gelir. Derslerin çoğu, metin ve konuşma veri madenciliği ve büyük veri analitiği kullanır.... [-]

Finlandiya Joensuu
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Turku

Fince ve Dilleri Yüksek Lisans Programı, lisans derecelerini yurtdışında veya Finlandiya'da tamamlamış olan Fince ve diğer Finno-Ugric dillerinin anadili olmayan öğrencil ... [+]

masters.utu.fi

Yüksek Lisans programında Fince ve Dillerinde öğrenci seçimiFince ve Dilleri Yüksek Lisans Programı, lisans derecelerini yurtdışında veya Finlandiya'da tamamlamış olan Fince ve diğer Finno-Ugric dillerinin anadili olmayan öğrencilerine yöneliktir.

Yüksek Lisans programına kabul, Finno-Ugric veya Fin dili ve kültüründe temel ve ara çalışmaları bir derece veya ayrı bir kurs olarak birleştiren BA düzeyinde bir derecedir. İstisnai durumlarda, lisans derecesini tamamlamış ve yukarıdaki çalışmaları Finno-Ugric veya Fin dili ve kültüründe tamamlamamış olan öğrenciler de bir yeterlilik sınavı ile programa kabul edilebilir.

Yıllık giriş 6-10. Seçim kriterleri olarak önceki çalışmalar ve başarılar kullanılmıştır.... [-]

Finlandiya Turku
Ağustos 2020
Fince
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku