TOP-MASTERSDEGREE.COM

Fransa'da Beşeri Bilimler Yüksek Lisans Programları İncele 2019/2020

Bir master sürecinde ustalık yüksek seviyede gösterirken veya profesyonel çalışma alanının belirli bir alanda lisansüstü düzeydeki bir çalışmayı tamamlayan öğrencilere verilir.

Beşeri ve Sosyal Bilimler öğrencilere çok farklı alanlarda eğitim vererek birçok konuda bilgi ve beceri sunmaktadır. Bu beceriler her hün büyümekte olan iş pazarında öğrenciler için son derece değerli olacaktır.

Fransa kendi mükemmel sonuç odaklı yüksek öğretim öğrenim nedeniyle ekonomisi açısından en iyi 20 performans ülke arasında şu anda. Üniversitelerde derslerin çoğu Fransızca dil sunulmaktadır. Fransa 60 kamu ve 100 özel üniversite bulunmaktadır.

Fransa'da Beşeri Bilimler En iyi Yüksek Lisans Dereceleri 2019/2020

10 Sonuçlar Beşeri Bilimler, Fransa Filter

Yüksek Lisans Fransızca dil

West Catholic University - Université Catholique de l’Ouest
Kampüs Tam zamanlı 4 dönem Bilgi iste Fransa Angers

Bu ana amacı bir yabancı dil olarak Fransızca öğretiminde kuramsal ve uygulamalı becerileri kazanmaları için öğrencilerin sağlamaktır.

Web Sitesi Oluşturma, Multimedya ve Lokalizasyonda CAWEB Yüksek Lisans

University of Strasbourg
e-Öğrenme Yarı zamanlı 1 - 2 yıl Eylül 2020 Fransa Strasbourg

CAWEB Yüksek Lisans Derecesi, hem kampüs içi eğitim hem de uzaktan eğitim seçenekleri sunan, web sitesi oluşturma ve yerelleştirme konusunda eğitim sunar. Program web geliştirme, web tasarımı, proje yönetimi ve yerelleştirme dersleri içerir.

Teknik İletişim ve Lokalizasyonda Master (TCLoc)

University of Strasbourg
e-Öğrenme Yarı zamanlı 12 - 17 aylar Ocak 2020 Fransa Strasbourg

Teknik İletişim ve Lokalizasyonda Master (TCLoc), eğitimlerini ilerletmek isteyen profesyoneller için özel olarak tasarlanmış, tamamen İngilizce olarak hazırlanmış, kariyer odaklı, yarı zamanlı, yıl boyu çevrimiçi, akredite bir Yüksek Lisans programıdır (Üniversite).

Gelişmiş Avrupa ve Uluslararası Çalışmalarda Yüksek Lisans - Avrupa Entegrasyonu

Centre international de formation européenne (CIFE)
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Ekim 2020 Fransa Güzel Almanya Berlin Türkiye İstanbul İtalya Roma + 6 daha

Gelişmiş Avrupa ve Uluslararası Çalışmalar Yüksek Lisans Bir yıl "Avrupa Entegrasyonu ve Küresel Çalışmaları" programı Berlin-Nice-Roma / İstanbul'da gerçekleşir. İngilizce olarak öğretilir.

Gelişmiş Avrupa ve Uluslararası Etütlerde Yüksek Lisans - Trilingual Studies - Nice-Canterbury-Berlin

Centre international de formation européenne (CIFE)
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Nisan 2020 Fransa Güzel Birleşik Krallık Canterbury Almanya Berlin + 4 daha

Gelişmiş Avrupa ve Uluslararası Çalışmalarda Yüksek Lisans - Avrupa Politikası ve Yönetişimi üç dilde (İngilizce, Fransızca, Almanca) öğretilen bir yıllık bir programdır. Master, Nice-Canterbury-Berlin'de gerçekleşir. Ekonomi, federalizm, uluslararası ilişkiler, Avrupa entegrasyonu hakkında bilgi edinin, profesyonel beceri atölyelerine katılın, dil becerilerinizi geliştirin ve uluslararası kuruluşlarda Politika Sorumlusu olmak için yeterlilikler kazanın.

Université lille 3 / fransa ile bilişsel süreçlerin Psikoloji Yüksek Lisans of Science

University of Campania "Luigi Vanvitelli"
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Ekim 2019 İtalya Santa Maria Capua Vetere Fransa Lille + 2 daha

başlayarak. 2015-16, bilişsel süreçlerin Psikoloji CdLM birinci sınıf birimi yolu ve uluslararası yolu "Bilişsel Psikoloji ve Psychophisiology" için, ikinci yıl için kayıt üzerinde, seçme fırsatı içerecektir.

Nadir Kitaplar ve Dijital Beşeri Bilimler Yüksek Lisans

University Bourgogne Franche-Comté (UBFC)
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Bilgi iste Fransa Besançon

Nadir Kitap Dijital Beşeri Bilimler yüksek lisans derecesi, nadir ve ilk kitaplarda kitap ticaretinde ya da nadir kitap koruma ve dijitalleştirmede çalışma kapasitesini sağlamak ve dijitalleşmeyi denetlemeye olanak sağlayan dijital beşeri bilimler uzmanlığı ile yüksek düzeyde yeterlilik sağlamayı amaçlamaktadır. çevrimiçi erişilebilirlik ve diğerleri arasında 3D animasyon projeleri.

Dilde Avrupa Ustası

Université de Lorraine
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Ağustos 2020 Fransa Nancy

Erasmus Mundus Avrupa Dil ve İletişim Teknolojileri Yüksek Lisans Programı (LCT), hızla büyüyen bir alanda sanayi ve araştırma taleplerini karşılamak üzere tasarlanmıştır. Gelecek nesillere araştırma ve yenilik konularında eğitim ve öğretim olanakları sunar. Öğrencilere, dil ve iletişim teknolojilerinin yöntemlerine katkıda bulunan çeşitli disiplinler hakkında derinlemesine bilgi ve içgörü sağlar ve bilimsel yöntemlere göre çalışma yeteneklerini güçlendirir. Ayrıca, öğrenciler Dil Teknolojisi, Hesaplamalı ve Teorik Dilbilim ve Bilgisayar Bilimi alanlarında uygun modül kombinasyonlarını seçerek uygulamaya yönelik bilgi edinirler.

Sözlükbilimde Avrupa Ustası (EMLex)

Université de Lorraine
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Ağustos 2020 Fransa Nancy

Lexicography'de Avrupa Yüksek Lisansı (EMLex), 2009'dan beri sunulan uluslararası bir yüksek lisans programıdır (120 AKTS). 2016'dan beri EMLex Erasmus Mundus Ortak Yüksek Lisans Derecesi ile tamamlanabilir. Tüm öğrenciler için yurtdışında ortak bir yaz dönemi içerir.

Okul Ortamında Yabancı Dil Olarak Çince Öğretimi / İkinci Dil Öğretimi Olarak Çince

Université d'Artois
e-Öğrenme Yarı zamanlı 2 yıl Bilgi iste Fransa duvar halısı

Okul Ortamında İkinci Dil Olarak Çince Öğretimde Yüksek Lisans Programı (CLE / CLS) öğrencileri okullarda, dil merkezlerinde, kültür bölümlerinde ve büyükelçiliklerde eğitecek. Staj öğretimi, öğrencilerin Aldova Üniversitesi'nde öğrendiklerini pekiştirmelerine yardımcı olur.