TOP-MASTERSDEGREE.COM

Hong Kong'ta Beşeri Bilimler Yüksek Lisans Dereceleri Bak 2019/2020

Yüksek lisans düzeyinde çalışmalar araştırma veya mesleki uygulama bir alanın bir alanda özel çalışma içerir. Yüksek lisans derecesini elde konunun ustalık daha yüksek düzeyde göstermektedir. Yüksek lisans kazanç, bir yıl üç ya da dört yıl sürebilir. Mezun için önce, genellikle yazmak ve bir tez, sizin özel araştırma doruk noktasıdır uzun kağıt savunmak gerekir.

Beşeri ve Sosyal Bilimler, hangi endüstride çalışmak istedikleri konusunda özgür olmak isteyen öğrencilere çok farklı beceriler öğrenme imkanı sağlamaktadır.

Hong Kong Çin Halk 's Cumhuriyeti, Makao için diğer olmanın iki Özel İdari Bölgeler biridir.

Hong Kong'ta Beşeri Bilimler En iyi Yüksek Lisans Programları 2019/2020

6 Sonuçlar Beşeri Bilimler, Hong Kong Filter

İnsanlıklarda MPhil

The Hong Kong University of Science and Technology
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 - 4 yıl Bilgi iste Hong Kong

MPhil programı, eğitim ve araştırma alanında kariyer yapmak isteyen öğrencilere eğitim vermektedir. Kendi başına bir son olabilir veya bir doktora araştırma derecesi için hazırlık olarak hizmet edebilir. Dilbilim, edebiyat, tarih ve antropoloji ya da felsefe ve din konularında uzmanlaşabilirler. Ders çalışması ve tezin tamamlanması gereklidir.

Çince MPhil

Lingnan University
Kampüs Tam zamanlı 18 - 36 aylar Bilgi iste Hong Kong Tuen Mun

Lingnan şimdi çeşitli alanlarda araştırma yapmak isteyen adaylar için Çince MPhil ve Doktora programları sunmaktadır.

MPhil 'nun Çevirisi

Lingnan University
Kampüs Tam zamanlı 18 - 36 aylar Bilgi iste Hong Kong Tuen Mun

Lingnan'daki Tercüme Bölümü, Hong Kong'daki en büyüklerden biridir ve Çince konuşan dünyadaki en iyi çeviri bilginlerinden bazılarıdır. Uzun zamandan beri Çin'in önde gelen çeviri departmanlarından biri olarak tanındı ve burs ve öğretim alanında mükemmel bir gurur geleneği izledi.

MPhil Felsefede

Lingnan University
Kampüs Tam zamanlı 18 - 36 aylar Bilgi iste Hong Kong Tuen Mun

Lingnan Felsefe Bölümü 15 üyeye sahiptir. Estetik, epistemoloji, etik, metafizik, Çin ve Batı felsefesinin tarihi, mantığı, dil felsefesi, zihin felsefesi ve bilim felsefesi gibi araştırma ve öğretimde felsefe alanındaki tüm ana alanları kapsamaktadır.

Tarihte MPhil

Lingnan University
Kampüs Tam zamanlı 18 - 36 aylar Bilgi iste Hong Kong Tuen Mun

Üst düzey öğretim üyeleri arasında, Başkan Profesörümüz Richard Davis, orta dönem Çin (Song of Five Dynasties to Song) konusunda uzmanlaşmıştır. Yayınları kültürel tarih, tarih yazımı ve politik tarih konularına değiniyor. Ayrıca tarihsel çeviriler yayınladı.

Felsefe Ustası (MPhil)

Hong Kong Baptist University - Faculty of Social Sciences
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 24 - 48 aylar Eylül 2020 Hong Kong

Hong Kong Baptist Üniversitesi, Sosyal Bilimler Fakültesi, araştırma temelli iki derece sunmaktadır: Felsefe Yüksek Lisans (MPhil),