TOP-MASTERSDEGREE.COM

İtalya'da Beşeri Bilimler Yüksek Lisans Programları İncele 2019/2020

Yüksek lisans derecesi lisansüstü programlarda ilk seviyedir ve lisans eğitiminizi aldıktan sonra katılabilirsiniz. Yüksek lisans derecesi almak genelde iki yıllık full time eğitim gerektirir, bu bir dönemde 36 dan 54 krediye kadar değişebilmektedir.  

Beşeri ve Sosyal Bilimler öğrencilere çok farklı alanlarda eğitim vererek birçok konuda bilgi ve beceri sunmaktadır. Bu beceriler her hün büyümekte olan iş pazarında öğrenciler için son derece değerli olacaktır.

İtalya, resmen İtalya Cumhuriyeti, Güney Avrupa'da bulunan Avrupa Birliği, içinde üniter bir parlamenter cumhuriyettir. Kuzeyde için, Alpler boyunca Fransa, İsviçre, Avusturya ve Slovenya sınırları.

İtalya'da Beşeri Bilimler En iyi Yüksek Lisanslar 2019/2020

24 Sonuçlar Beşeri Bilimler, İtalya Filter

Kamu Tarihinde Usta

Fondazione Giangiacomo Feltrinelli
Kampüs Tam zamanlı 8 aylar Kasım 2019 İtalya Milan

Kültürel işgücü piyasası, disiplinler arasındaki bir kirlilik ve enine becerilere sahip profesyonel rakamlara olan talep ile giderek daha fazla karakterize edilmektedir. I Tarihçesi Kamu Tarihinde Yüksek Lisans'ta, tarihçinin ticaretinin araçları ortaya çıkarılır, tarihin tasarım boyutunda tarih yazması ve tarihî anlatım araçlarının yenilenmesi için beceriler kazanılır; geleceği.

Klasik ve Modern Filoloji ve Edebiyat Yüksek Lisans Derecesi

University of Cagliari
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Ekim 2019 İtalya Cagliari

Klasik ve Modern Filoloji ve Edebiyatta yüksek lisans dersi, klasik antik ve modern dünyanın, hem bir analiz metodu hem de metinlerin eleştirel okumasını içeren disiplinler arası bir yaklaşım kazanmasını amaçlamaktadır. antik, ortaçağ ve modern dünyanın dilleri, ilgili dilbilimsel sorunlara özellikle dikkat ederek, edebiyat disiplinleri içinde araştırma, çalışma ve bilginin yayılması için özerk kapasite olarak. Eğitim kursu, metinlere doğrudan bir yaklaşımla, orjinal dilde - metnin üretim, aktarımı ve kabulü süreçleri ve mekanizmaları hakkında tarihsel-edebi ve eleştirel-teorik bilginin sağlam bir temeline sahip olmayı sağlamayı amaçlamaktadır. edebi, yanı sıra ilgili dilbilimsel olgular, senkronik ve diakronik bir bakış açısıyla, en güncel gerçekliğe kadar.

Arkeoloji ve Sanat Tarihi Yüksek Lisans Derecesi

University of Cagliari
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Ekim 2019 İtalya Cagliari

Arkeoloji veya Sanat Tarihi dersleri arası derece dersindeki mezunlar, ortak alanlarda veya iki yüksek lisans derecesine özgü uzmanlık bilgisi edinirler. Özellikle, kültürel mirasın restorasyonu ve arkeoloji ve Yunan ve Roma sanatı tarihi ile Hıristiyan ve ortaçağ arkeolojisi tarihi alanında edinilen bilgileri geliştirmek için beceriler edinirler.

Reklamcılıkta Yüksek Lisans - Metin Yazarlığı

Accademia di Comunicazione
Kampüs Tam zamanlı 7 aylar Ekim 2019 İtalya Milan

Metin Yazarlığı Master, Puglia Bölgesi "Pass Mezunları" Çağrı ile finanse edilenlerden biridir. Son birkaç yılda reklam yazım tarzı çok değişti ve bu değişim üzerinde özellikle yeni medya olarak tanımlananlar etkilendi.

(İtalyan öğretilen) avrupa ve pan-amerikan dil ve edebiyatları yüksek lisans

University Of Bergamo
Kampüs Tam zamanlı Ekim 2019 İtalya Bergamo

Amaç: edebiyat ve çeşitli bakış açılarından Avrupalı ​​ve Amerikalı medeniyetlerin kültür tarihinin ayrıntılı bir bilgi elde etmek; Avrupa ve Amerika konuşulan ana dillerden en az birinde akıcılık; ...

Gelişmiş Avrupa ve Uluslararası Çalışmalarda Yüksek Lisans - Avrupa Entegrasyonu

Centre international de formation européenne (CIFE)
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Ekim 2020 Fransa Güzel Almanya Berlin Türkiye İstanbul İtalya Roma + 6 daha

Gelişmiş Avrupa ve Uluslararası Çalışmalar Yüksek Lisans Bir yıl "Avrupa Entegrasyonu ve Küresel Çalışmaları" programı Berlin-Nice-Roma / İstanbul'da gerçekleşir. İngilizce olarak öğretilir.

Université lille 3 / fransa ile bilişsel süreçlerin Psikoloji Yüksek Lisans of Science

University of Campania "Luigi Vanvitelli"
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Ekim 2019 İtalya Santa Maria Capua Vetere Fransa Lille + 2 daha

başlayarak. 2015-16, bilişsel süreçlerin Psikoloji CdLM birinci sınıf birimi yolu ve uluslararası yolu "Bilişsel Psikoloji ve Psychophisiology" için, ikinci yıl için kayıt üzerinde, seçme fırsatı içerecektir.

Pyatigorsk dilsel devlet üniversitesi ile klasik ve modern filoloji Yüksek Lisans of Science - pslu / Rusya

University of Campania "Luigi Vanvitelli"
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Ekim 2019 İtalya Santa Maria Capua Vetere Rusya Pyatigorsk + 2 daha

Ders Çalışma Modern Filoloji ve Dilbilim çift dereceli Usta, yani öğrencilere çift diploma elde etmek için bir fırsat sunuyor.

Uzmanlaşmış Tercüme Yüksek Lisans

University of Bologna
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Bilgi iste İtalya Forli

Bu 2 yıllık ikinci dönem Yüksek Lisans Programında Uzmanlık dalında bir dil uzmanı olarak eğitim alacak, teknik, ticari ve multimedya iletişimi de dahil olmak üzere çok çeşitli uzmanlık alanlarındaki metinleri ve çoklu ortam / görsel-işitsel ürünleri profesyonel olarak tercüme etmeyi, revize etmeyi ve kanıtlamayı öğreneceksiniz. yayıncılık sektörü.

Dil, Toplum ve İletişimde Master (LSC)

University of Bologna
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Bilgi iste İtalya Bologna

Dil, Toplum ve İletişim Yüksek Lisans Derecesi (LSC), Yabancı Diller ve Edebiyat Okulu University of Bologna Tercümanlık ve Tercüme University of Bologna iki yıllık bir ikinci Derece Diploma Programıdır.

Modern, Postkolonyal ve Karşılaştırmalı Edebiyatlarda Yüksek Lisans: Kadın ve Toplumsal Cinsiyet Çalışmaları

University of Bologna
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Ekim 2019 İtalya Bologna

GEMMA Erasmus Mundus Yüksek Lisans Derecesi Kadın ve Toplumsal Cinsiyet Çalışmaları - iki yıllık bir eğitimden (120 AKTS) oluşan ve konsorsiyuma katılan 7 prestijli Avrupa üniversitesinin 2'sinde alınan bir yüksek lisans programıdır.

Doğu Avrupa Disiplinlerarası Araştırma ve Çalışmalar Yüksek Lisans

University of Bologna
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Bilgi iste İtalya Forli

MIREES, tamamen İngilizce, İtalya ve Avrupa'da öğretilen, Ekonomi, Siyaset, Uluslararası İlişkiler, Tarih, Ziraat veya Kültürel çalışmalarda lisans derecesine sahip öğrencilere ayrılan yenilikçi bir yüksek lisans programıdır. Geçiş sonrası Sosyalist Ülkelerin uzmanlığı, derinlemesine bilgi, 2004 ve 2007'deki Genişlemeden sonra yeni AB Üye Devletleri ve Yeni Doğu-Avrupa Komşu Ülkeleri.

İtalyan Çalışmaları Yüksek Lisans, Avrupa Edebi Kültürleri, Dilbilim: İtalyan Çalışmaları

University of Bologna
Kampüs Tam zamanlı 2 hukuk lisans derecesi bulun Bilgi iste İtalya Bologna

ITS, University of Bologna tarafından geliştirilen en yeni kültürel analiz sonuçlarına dayalı İkinci Derece Programıdır.

Dijital Beşeri Bilimler ve Dijital Bilgi (DHDK) Yüksek Lisans

University of Bologna
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Bilgi iste İtalya Bologna

Dijital Beşeri Bilimler ve Sayısal Bilgi (DHDK) 'daki uluslararası lisans programı, beşeri bilimler ile bilgi ve bilginin temsili ve işlenmesi bilimleri arasındaki yakın bağlantıları teşvik etmek için tasarlanmış bir disiplinler arası müfredat sunar.

Tarih ve Doğu Çalışmaları Yüksek Lisans: Küresel Kültürler

University of Bologna
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Bilgi iste İtalya Bologna

Küresel Kültürler Müfredatı, beşeri bilimlere kökten yeni bir yaklaşım olarak düşünülmüştür. Öğrenciler, hayatlarımızı ve toplumlarımızı şekillendiren ve küresel Avrupalı ​​merkezli ve devlet merkezli yaklaşımları ve metodolojileri terk eden “küresellerin şokunu” eleştirel bir şekilde incelemeye davet edilirler.