MASTERSTUDIES

Cochrane Kanada'da Beşeri Bilimler Yüksek Lisans Dereceleri İncele 2020/2021

Yüksek lisans derecesi öğrencileri alanlarında daha derin bilgiye sahip olmaya yada kariyerlerinde ilerlemeye hazırlayan bir lisansüstü programıdır. Yüksek lisans programlarının büyük bir çoğunluğu devlet veya kamu üniversiteleri tarafından verilmektedir.

Beşeri ve Sosyal Bilimler öğrencilere çok farklı alanlarda eğitim vererek birçok konuda bilgi ve beceri sunmaktadır. Bu beceriler her hün büyümekte olan iş pazarında öğrenciler için son derece değerli olacaktır.

Eğer pratik bilgi ve becerileri verirken olumlu hayatınızı etkileyecek herhangi bir yüksek öğretim sisteminin düşünüyorsanız, o zaman Kanada 'ın eğitim sistemi ne ihtiyaç vardır. Eğitim için Kanada'ya seyahat bu yüksek öğrenim kurumlarında öğretim yaratıcılık ve yenilik takdir yapacaktır.

Cochrane Kanada'da Beşeri Bilimler Yüksek Lisans Dereceleri Bugün Başlayın 2020/2021

2 Sonuçlar Beşeri Bilimler, Cochrane Filter

İlahiyat Ustası

Canadian Southern Baptist Seminary & College
Yüksek Lisans
<
Tam zamanlı
<
92 saat
Ingilizce
Kampüs

İlahiyat Ustası (MDiv), papazları ve diğer Hıristiyan bakanları çağırmalarının gerektirdiği bilgi, beceri ve tutumlarla donatmak için tasarlanmış 92 kredilik bir profesyonel y ...

Devamını oku

Hıristiyan Bakanlığı Üstadı

Canadian Southern Baptist Seminary & College
Yüksek Lisans
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
60 saat
Ingilizce
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
Kampüs
e-Öğrenme

Hıristiyan Bakanlığı Master (MCMin) lisans programı, çok çeşitli bakanlık çağrılarında yetkili Hıristiyan liderleri için mezunlar hazırlamak için tasarlanmıştır. Temel çalışma ...

Devamını oku