Filter
Yüksek Lisans
Malezya Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Malezya'da Beşeri Bilimler Lisansüstü Eğitimler İncele 2019/2020

Bir Masters faydaları kazanç potansiyeli geliştirmek ötesine. Onlar size gelişimini hızlandırmak için kişisel ve mesleki beceri ile sağlayabilir. Onlar da eş kendinizi farklılaştırmak için bir fırsattır, birçoğu benzer bir düzey ve lisans niteliklere sahip olacak.

Beşeri ve Sosyal Bilimler öğrencilere çok farklı alanlarda eğitim vererek birçok konuda bilgi ve beceri sunmaktadır. Bu beceriler her hün büyümekte olan iş pazarında öğrenciler için son derece değerli olacaktır.

Malezya Güneydoğu Asya'da bir federal anayasal monarşi. Bu on üç eyalet ve üç federal bölgeden meydana ve iki benzer büyüklükte bölgeler, Malezya Yarımadası ve Malezya Borneo içine Güney Çin Denizi ile ayrılmış 329.847 kilometrekarelik toplam kara sahiptir.

Malezya'da Beşeri Bilimler En iyi Lisansüstü Eğitimler 2019/2020

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

1 Sonuçlar Beşeri Bilimler, Malezya

Asia e University

MHA (Araştırma Görevi) programı, Beşeri Bilimler ve Sanat alanlarında uzmanlaşmak isteyen lisansüstü öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel olarak tasarlanmıştı ... [+]

MHA (Araştırma Görevi) programı, Beşeri Bilimler ve Sanat alanlarında uzmanlaşmak isteyen lisansüstü öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Bu harmanlanmış öğrenme programı, eğitim kurumlarındaki ileri araştırmalara ve akademik takiplere ve bu alanlardaki bilgi ve becerilerini arttırmak isteyen kişilere yöneliktir. Bu program Asia Corporation'ın Dialoque (ACD) 32 üye ülkesi tarafından tanınan çok uluslu ve çift modlu bir üniversite olan Asia e University tarafından sunulmaktadır.

Öğrenme hedefleri

1. Sanat teorileri ve yöntemleri ile kendi yaratıcı etkileşimleri ile, ağırlıklı olarak Asya merkezli sanat ve beşeri bilimlerde çağdaş konular ve tartışmalar üzerine düşünün.... [-]

Malezya kuala Lumpur
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku