MASTERSTUDIES

Malezya'da Beşeri Bilimler Lisansüstü Eğitimler İncele 2020

Bir Masters faydaları kazanç potansiyeli geliştirmek ötesine. Onlar size gelişimini hızlandırmak için kişisel ve mesleki beceri ile sağlayabilir. Onlar da eş kendinizi farklılaştırmak için bir fırsattır, birçoğu benzer bir düzey ve lisans niteliklere sahip olacak.

Beşeri ve Sosyal Bilimler öğrencilere çok farklı alanlarda eğitim vererek birçok konuda bilgi ve beceri sunmaktadır. Bu beceriler her hün büyümekte olan iş pazarında öğrenciler için son derece değerli olacaktır.

Malezya Güneydoğu Asya'da bir federal anayasal monarşi. Bu on üç eyalet ve üç federal bölgeden meydana ve iki benzer büyüklükte bölgeler, Malezya Yarımadası ve Malezya Borneo içine Güney Çin Denizi ile ayrılmış 329.847 kilometrekarelik toplam kara sahiptir.

Malezya'da Beşeri Bilimler En iyi Lisansüstü Eğitimler 2020

3 Sonuçlar Beşeri Bilimler, Malezya Filter

İngiliz Dili ve Edebiyatı Yüksek Lisans

University of Nottingham Malaysia
MA
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
30 Haz 2020
English
Kampüs

MA İngiliz Dili ve Edebiyatı, çağdaş Edebiyat Araştırmaları ve Uygulamalı Dilbilim alanında ileri çalışma için size bir fırsat sunar.

Devamını oku

Beşeri bilimler ve sanat ustası

Asia e University
Yüksek Lisans
Oca 2021
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
Ingilizce
Kampüs
e-Öğrenme

MHA (Araştırma Görevi) programı, Beşeri Bilimler ve Sanat alanlarında uzmanlaşmak isteyen lisansüstü öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel olarak tasarlanmıştır. ...

Devamını oku

Yaratıcı Yazarlık ile İngilizce MA

University of Nottingham Malaysia
MA
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
30 Haz 2020
English
Kampüs

Bu derece, profesyonel olarak yaratıcı yazma becerilerini geliştirmek isteyen öğrenciler ile ilgilidir. Bununla birlikte, daha geniş İngilizce çalışmaları alanındaki kariyer y ...

Devamını oku