TOP-MASTERSDEGREE.COM

Meksika'da Beşeri Bilimler Yüksek Lisanslar Bak 2019/2020

Öğrenciler lisans derecesi aldıktan sonra yüksek lisans programına katılarak derece alabilirler. Yüksek lisans derecesi almak için genelde 12 ile 18 ders gördükten sonra kapsamlı bir sınava girmeniz yada tez hazırlamanız gerekmektedir.

Beşeri ve Sosyal Bilimler öğrencilere çok farklı alanlarda eğitim vererek birçok konuda bilgi ve beceri sunmaktadır. Bu beceriler her hün büyümekte olan iş pazarında öğrenciler için son derece değerli olacaktır.

Meksika dünyanın en popüler turistik ülkelerden biridir. Ülkenin öğrencilerin en iyi zaman burada veren tropik ve ılıman bölgelerde hem de vardır. Eğer Meksika Ulusal Özerk Üniversitesi kurs için eğitim görmek isteyen, bu da ülkede çok eğlence ile parlak bir hayat olacaktır.

Meksika'da Beşeri Bilimler En iyi Yüksek Lisans Dereceleri 2019/2020

6 Sonuçlar Beşeri Bilimler, Meksika Filter

Sosyal bilgiler ve beşeri master derecesi

Universidad Autonoma de Aguascalientes
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 yıl Temmuz 2020 Meksika Aguascalientes + 1 daha

Sosyal ve İnsani Bilimler Merkezi kaliteli mezunu transdisipliner ve esnek bir seçenek sunmak için araştırmacıların eğitimine yönelik Sosyal ve Hümanist Araştırma Master müfredat, sunar.

Tarih Öğretiminde Usta

Universidad de Sonora
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Ağustos 2020 Meksika Hermosillo

Genel Amaç: Güncel öğretim sorunlarına öğretim müdahalesinden cevap verebilecek tarih öğretimi ve öğrenimi konusunda öğretmen yetiştirmek.

İspanyol-Amerikan Edebiyatında Yüksek Lisans Derecesi

Universidad de Sonora
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Bilgi iste Meksika Hermosillo

Genel Amaç: Hispanik Amerikan edebiyatı hakkındaki bilgilerini derinleştirmek ve bu sahte bilginin bölgesel ve ulusal çevreyi etkilemesi için insan kaynağını en yüksek kalitede yetiştirmek. Bu şekilde, edebi çalışmaların eğitim, bilim ve sosyal sektörlerdeki gelişmelerini geliştirmek, analiz etmek, dönüştürmek ve tanıtmak mümkün olacaktır.

Dilbilimde Yüksek Lisans

Universidad de Sonora
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Bilgi iste Meksika Hermosillo

Universidad de Sonora Dilbilim Yüksek Lisansı, lisans programından başlamış olan çalışmaları pekiştirmeyi, geliştirmeyi ve sürdürmeyi amaçlamaktadır. Yüksek Lisans programının Dilbilim alanındaki ana ilgi alanı, dil bilgisini derinleştirmek ve genişletmek için insan kaynağını en yüksek kalitede eğitmektir. Bu şekilde, bu lisansüstü programın mezunları, dil bilgisinin ilerlemesinin geliştirilmesine, analiz edilmesine, dönüştürülmesine ve tanıtımına aktif olarak katılabilir ve bu bilginin ulusal ve uluslararası kültür ortamına dahil edilmesini, uyarlanmasını veya dahil edilmesini potansiyel olarak etkileyebilir. Bu bilgi, eğitim, bilim ve sosyal sektörlerin alanlarında.

Beşeri Bilimler Alanında Yüksek Lisans

Universidad de Sonora
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Bilgi iste Meksika Hermosillo

Beşeri ve Güzel Sanatlar Beşeri Bilimlerinde Yüksek Lisans, genel amacı, hümanist disiplinlerin farklı alanlarında temel ve uygulamalı bilginin üretilmesine katkıda bulunan üst düzey araştırmacıları eğitmek, onların yakınsama ve etkileşimlerini teşvik etmek. diğer bilimler ve disiplinlere sahip beşeri bilimler.

Dijital Beşeri Bilimler alanında Yüksek Lisans

Tecnológico de Monterrey - ITESM
e-Öğrenme Tam zamanlı 2 yıl Eylül 2020 Meksika Monterrey

Teknoloji ve beşeri bilimler arasında eleştirel bir bakış açısı ve insan anlayışı ile bağlantı kurabilen profesyoneller yetiştirmek; toplum ve dijital dünya arasında disiplinlerarası, sorumlu ve etik diyaloglar oluşturmak; kültürel miras projeleri, sosyal ağlarda trend analizi ve yaratıcı girişimcilik projeleri oluşturun.