TOP-MASTERSDEGREE.COM

Norveç'te Beşeri Bilimler Yüksek Lisans Dereceleri Karşılaştır 2019/2020

Bir ana 'derecesi yüksek lisans akademik derecesidir. Bir zaten bir ana 'ın programına başvurabilmek için bir lisans derecesine sahip olmalıdır. En yüksek s tez veya araştırma kağıt 'nin lisans programı öğrencileri bir ana tamamlamak için gerektirir'.

Beşeri ve Sosyal Bilimler öğrencilere çok farklı alanlarda eğitim vererek birçok konuda bilgi ve beceri sunmaktadır. Bu beceriler her hün büyümekte olan iş pazarında öğrenciler için son derece değerli olacaktır.

Üç İskandinav ülkelerinin - doğu ve aslında - Norveç (Norge), batı kuzey olduğunu. Norveç de, şaşırtıcı ve çeşitli sahne tanınır. Ülkenin batısındaki fiyortları deniz iç kadar nüfuz yüksek dağlar her iki tarafı sardığı uzun dar girişleri vardır. Eğitim için nihai sorumluluk Eğitim ve Araştırma Norveç Bakanlığı ile yatıyor.

Norveç'te Beşeri Bilimler En iyi Yüksek Lisans Dereceleri 2019/2020

8 Sonuçlar Beşeri Bilimler, Norveç Filter

İngiliz Edebiyatında Usta

UIT The Arctic University of Norway
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 yıl Bilgi iste Norveç Tromsø + 1 daha

İngiliz Edebiyatı Yüksek Lisans Programı, Anglophone dünyasından kapsamlı bir edebiyat çalışması sunmaktadır. Dersler, edebiyatın nasıl şekillendiğini ve tarihle şekillendiğini, iklim değişikliği ve çatışma çözme gibi güncel konularla olan ilgisinin ve bir okuyucunun düşünme biçimlerini sorgulama ve iyileştirme yeteneğini vurgulamaktadır. Kritik yaklaşımların çeşitliliği üzerine inşa edilen program, öğrencilerin analitik ve yaratıcı düşünme yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olur.

Dil Edinimi ve Çok Dillilikte Uzmanlaşma ile İngiliz Dilbiliminin Ustası

UIT The Arctic University of Norway
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Ocak 2020 Norveç Tromsø

Program, İngilizce'nin birinci ve ikinci dil ayarlarında nasıl elde edildiğini ve İngilizce dilinin çok dilli durumlardan nasıl etkilendiğini incelemekle ilgilenen öğrenciler için çok uygundur. Bireysel konuşmacılarda, çok dilli durumlar, bir dilin, özellikle edinme işleminde, bir diğerini etkilemesine neden olabilir ve sonuç olarak, dillerin eksikliğinin ve kullanımının eksikliğinden dolayı dil aşınmasıyla sonuçlanabilir.

Teorik Dilbilimde Felsefe Ustası

UIT The Arctic University of Norway
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Ocak 2020 Norveç Tromsø

Program, karşılaştırmalı bir bakış açısıyla dil öğrenmek isteyen öğrenciler için çok uygundur. Program, özellikle sözdizimi ve fonoloji olmak üzere dilbilgisinin resmi yönlerine özel önem vermektedir. Bu disiplinlere yaklaşım, birçok dilin karşılaştırmalı çalışmalarına dayanmaktadır.

Ilahiyat master (M.Phil)

MF Norwegian School of Theology
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Bilgi iste Norveç Oslo

İlahiyat Lisans çeşitli teolojik konularda odaklanan bir iki yıllık bir programdır. Ya teolojik disiplinleri dizi incelemek, veya belirli konularda uzmanlaşmak olabilir.

Din, toplum ve küresel konularda master (M.Phil)

MF Norwegian School of Theology
Kampüs Tam zamanlı Bilgi iste Norveç Oslo

Bu Yüksek Lisans programı giderek küresel ve çok kültürlü dünyada din ve toplum arasındaki ilişkiler çeşitli anlayışlar sağlamayı amaçlamaktadır.

Dinler tarihi (M.Phil)

MF Norwegian School of Theology
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Bilgi iste Norveç Oslo

Disiplinlerarası Öncesi Modern Dünyada Din ve Tarih Yaklaşımlar: Karşılaşma ve Çatışma

Modern Uluslararası ve Ulusötesi Tarihte Usta

University of Oslo
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Bilgi iste Norveç Oslo

Dünya birbirine yaklaşıyor mu yoksa ayrılıyor mu? Bir disiplin olarak tarih, bu soruyu incelemek için ulus-devletin sınırlarının ötesine geçmeye başlamıştır.

İlahiyat ve yüksek lisans çalışmaları

VID Specialized University
Kampüs Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Tam zamanlı 2 yıl Bilgi iste Norveç Oslo Bergen Sandnes Stavanger + 4 daha

Teolojik konular hakkında kapsamlı bir bilgi sahibi olmayı ve akademik bir bağlamda teolojik konularla bağımsız çalışmayı öğrenmek ister misiniz?