Filter
Yüksek Lisans
Romanya

Romanya'da Beşeri Bilimler Yüksek Lisans Dereceleri Karşılaştır 2019/2020

Bir master sürecinde ustalık yüksek seviyede gösterirken veya profesyonel çalışma alanının belirli bir alanda lisansüstü düzeydeki bir çalışmayı tamamlayan öğrencilere verilir.

Beşeri ve Sosyal Bilimler, hangi endüstride çalışmak istedikleri konusunda özgür olmak isteyen öğrencilere çok farklı beceriler öğrenme imkanı sağlamaktadır.

Romanya üniversite nitelikleri son derece takdir ve Avrupa ve ötesinde, düşük öğrenim ücretleri ve Avrupa'da yaşam maliyeti kaydedilir. Rumen onun 2 milyon kişi ile özellikle başkenti Bükreş'te, eski ve zengin bir geçmişi var. Romanya'da eğitim almak isteyen uluslararası öğrenciler Kabul Mektubu almak için, Eğitim ve Araştırma Bakanlığı veya seçilen Romanya üniversite ya uygulayabilirsiniz.

Romanya'da Beşeri Bilimler Top Yüksek Lisanslar 2019/2020

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Beşeri Bilimler, Romanya

Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
University of Pitesti

Yüksek Lisans Programı Tercüme Çalışmaları - İngilizce / Fransızca, Avrupa Bağlamında Çeviri, çeviri alanında uzmanların eğitimini temel amaç haline getirmiştir. Yüksek L ... [+]

Romanya'da Beşeri Bilimler En iyi Yüksek Lisans Programları 2019/2020. hakkında

Yüksek Lisans Programı Tercüme Çalışmaları - İngilizce / Fransızca, Avrupa Bağlamında Çeviri, çeviri alanında uzmanların eğitimini temel amaç haline getirmiştir. Yüksek Lisans programının müfredatında önerilen disiplinler, mezunlarının yüksek seviyeli öğretim için gerekli dilsel ve söylemsel becerileri kazanmaları için tasarlanmıştır. Bu yüksek lisans programı, mezunlarının çeviri büroları, ajanslar, işletmeler, yayıncılar, firmalardaki çevirmenlerin kariyerlerine yönelik eğitimini sunar; serbest çevirmenler (ekonomik, yasal, teknik, ilaç konusunda uzmanlaşmış); Avrupa kurumları içindeki çevirmenler; öğretmenler ve araştırmacılar gazetecilik, turizm, ofis-sekreterlik, diplomasi, uluslararası ekonomik ilişkiler, filolojik araştırma ve reklam yönetimi gibi çeşitli alanlarda uzman olarak hareket etmeye hazırlar.... [-]

Romanya Piteşti
Eylül 2020
Ingilizce,Romen,Fransızca
Kampüs
İngilizce Devamını oku