Filter
Yüksek Lisans
Tanzanya Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Tanzanya'da Beşeri Bilimler Yüksek Lisans Dereceleri Bul 2019/2020

Yüksek lisans derecesi öğrencileri alanlarında daha derin bilgiye sahip olmaya yada kariyerlerinde ilerlemeye hazırlayan bir lisansüstü programıdır. Yüksek lisans programlarının büyük bir çoğunluğu devlet veya kamu üniversiteleri tarafından verilmektedir.

Eğer bir öğrenci sosyal görevli olmak, eğitimde ya da sanatsal becerilerini kullanabileceğini bir alanda çalışmak istiyorsa, Beşeri ve Sosyal bilimler en uygun eğitim dalı olacaktır. Bu alanda, birçok disiplinde ve endüstride kullanılabilecek çeşitli beceriler öğretilmektedir.

Tanzanians tarafından onaylandı iyi idealleri bu Doğu Afrika ülkeye gelmek için iyi bir neden olabilir. Peki, yaşayan ve bölgenin tropikal iklim zevk için iyi bir yer olarak Swahili konuşulan bir ülkede düşünün kim çok var. Burada kültürel derinliği sadece ideallerin daha fazla bilgi olarak etkileşim değer. İnsan Hakları ciddi korunan ve ülkedeki herkesin kaliteli yüksek öğrenim için eşit fırsat sahip olmuştur. Arusha büyük şehirlerde kampüs yaşamı, Mwanza ve cesaret s selam denemeye değer. Gelin ve burada uygun bir maliyetle kaliteli eğitim tadını çıkarın.

Tanzanya'da Beşeri Bilimler Top Yüksek Lisans Programları 2019/2020

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Beşeri Bilimler, Tanzanya

ST AUGUSTINE UNIVERSITY OF TANZANIA

MA Dilbilimi programının amacı, hem dilbilimde doktora programını sürdürmeyi planlayan öğrenciler hem de çeşitli alanlarda meslek edinmek isteyen öğrenciler için dilbilim ... [+]

Dilbilim Yüksek Lisansı

Programın Amacı ve Hedefi

Dilleri incelerken, dilbilimcilerin amacı, dillerin nasıl ortaya çıktığı, insan beyninde hangi biçimlerde ortaya çıktıklarını, dillerin zaman ve mekan üzerinde nasıl değiştiğini ve nasıl kullanıldıklarını açıklamak için bir dil teorisi inşa etmektir Bilgi ve duygularını iletmek için. Böyle bir teori, dillerin ampirik araştırmalarına dayanan dil yapısının derinlemesine anlaşılmasını sağlar.

MA Dilbilimi programının amacı, hem dilbilimde doktora programını sürdürmeyi planlayan öğrenciler hem de çeşitli alanlarda meslek edinmek isteyen öğrenciler için dilbilimi disiplininde burs ve araştırma yapmaktır. Dilbilim gerekiyor. Öğrenciler, alanındaki temel kavramlara maruz kalacaklar ve dilsel analizde sağlam bir temel oluşturulacaktır. ... [-]

Tanzanya Mwanza
Şubat 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku