Filter
Yüksek Lisans
Tayvan Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Tayvan'da Beşeri Bilimler Yüksek Lisanslar Karşılaştır 2019/2020

Bir Yüksek Lisans ya belirli bir soruyu anlayış ilerletmek ya da önceki lisans derecesi kazanmıştır becerilerini kullanarak tamamen farklı bir şekilde çıkarmak için fırsat verir.

Beşeri ve Sosyal Bilimler öğrencilere çok farklı alanlarda eğitim vererek birçok konuda bilgi ve beceri sunmaktadır. Bu beceriler her hün büyümekte olan iş pazarında öğrenciler için son derece değerli olacaktır.

Tayvan (Geleneksel Çince: 台湾 veya 台湾, Basitleştirilmiş Çince: 台湾 Tai Wan) 23 milyondan fazla kişiye ev sahipliği yapmaktadır ve dünyanın en yoğun nüfuslu yerlerinden biri olan bir ülke. En prestijli üniversite Ulusal Tayvan Üniversitesi.

Tayvan'da Beşeri Bilimler En iyi Yüksek Lisans Programları 2019/2020

Devamını oku Daha Az

2 Sonuçlar Beşeri Bilimler, Tayvan

Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
Chang Jung Christian University

... [+]

Tayvan'da Beşeri Bilimler En iyi Yüksek Lisans Programları 2019/2020. [-]
Tayvan Tainan
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
National Central University

Hakka Dili ve Hakka Dili ve Sosyal Bilimler Bölümü Edebiyatı Yüksek Lisans Programı 2004 yılının Ağustos ayında kuruldu. Biz Hakka dili ve edebiyatı çalışmalarına kendile ... [+]

Hakka Dili ve Hakka Dili ve Sosyal Bilimler Bölümü Edebiyatı Yüksek Lisans Programı 2004 yılının Ağustos ayında kuruldu. Biz Hakka dili ve edebiyatı çalışmalarına kendilerini değinmek insanlara hedef, her yıl on öğrenci alındı. Sanat programı Bizim Master erken geleneksel kayıtları, popüler eserler (öyküler, türküler, tekerlemeler, bilmeceler, vb) yanı sıra, erken çocuk içeren Hakka dili ve Hakka edebiyat, üzerinde araştırma yapmak için gerekli teorik becerileri öğrencilere kazandırmayı amaçlamaktadır eski tarz özel okul kitapları. Hakka dil Hakka kültürü hemen her yönüyle önemli bir rol oynar ve şu anda çalışma bizim odak noktasıdır. ... [-]

Tayvan Hsinchu
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku