Filter
Yüksek Lisans
Tunus Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Tunus'ta Beşeri Bilimler Lisansüstü Eğitimler Hepsini İncele 2019/2020

Bir Masters faydaları kazanç potansiyeli geliştirmek ötesine. Onlar size gelişimini hızlandırmak için kişisel ve mesleki beceri ile sağlayabilir. Onlar da eş kendinizi farklılaştırmak için bir fırsattır, birçoğu benzer bir düzey ve lisans niteliklere sahip olacak.

Beşeri ve Sosyal Bilimler, hangi endüstride çalışmak istedikleri konusunda özgür olmak isteyen öğrencilere çok farklı beceriler öğrenme imkanı sağlamaktadır.

Tunus (Arapça: تونس Tunus) resmen Tunus Cumhuriyeti (Arapça: الجمهورية التونسية el-Jumhūriyyah at-Tūnisiyyah) olarak bilinen, Akdeniz Afrika'nın merkezinde bir Akdeniz sahil şeridine sahiptir Kuzey Afrika'da bir ülkedir. 1956 yılında Fransız bağımsızlığını kazanmasından bu yana, Tunus eğitim sektörü büyük ilerleme göstermiştir. Kabul işlemleri merkezi üniversite yönlendirme sistemi ile kontrol edilir.

Tunus'ta Beşeri Bilimler Top Yüksek Lisans Dereceleri 2019/2020

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Beşeri Bilimler, Tunus

UNIVERSITÉ INTERNATIONALE DE TUNIS (UIT)

Öğrenciler gazetecilik uygulayarak öğreneceksiniz: yere gidiyor, yazılar yazma, hikayeler yaparak. ... [+]

Gazetecilik "tüm medya" Master, bir saplantı kalbinde: o (basın, TV, radyo, internet) çok yönlü ve sınıf olsaydı gibi çalışır, böylece öğrenciye araçların maksimum sağlamak için ayrı bir yazı. Usta Seviye 1 Eğitimi sıkıca uygulama dayanır.

Öğrenciler gazetecilik uygulayarak öğreneceksiniz: yere gidiyor, yazılar yazma, hikayeler yaparak. sıcak konular kapsamı her zaman gazetecilik kurallarını öğrenmek için mükemmel pratik uygulamalardır. M1 bu yıl süresince öğrenciler bir adres defteri, bir ağ oluşturmak için profesyonel dünya karşı karşıya gelecek. Ana fikir: Master bitmeden yayınlamak. Profesyonel bir eğitim ekibi ile yaptığı çalışma ile bir kartvizit yapma.... [-]

Tunus
Eylül 2020
Fransızca
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku