Filter
Yüksek Lisans
İspanya Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

İspanya'da Belgesel Çalışmaları Yüksek Lisans Programları Araştır 2019

Yüksek lisans derecesi lisansüstü programlarda ilk seviyedir ve lisans eğitiminizi aldıktan sonra katılabilirsiniz. Yüksek lisans derecesi almak genelde iki yıllık full time eğitim gerektirir, bu bir dönemde 36 dan 54 krediye kadar değişebilmektedir.  

Resmi olarak İspanya, İspanya Krallığı, egemen bir devlet ve Avrupa Birliği üyesi bir devlettir. Bu güneybatı Avrupa'da İber Yarımadası'nda yer almaktadır. İspanyol üniversitelerin kendi derece erişimi düzenleyen ve akademik ücretleri düzeltmek. Ayrıca resmi olmayan yüksek lisans düzeyinde eğitim olabilir. Başkent Madrid muhtemelen herhangi bir Avrupa kenti kişi başına düşen bar en fazla sayıda ve çok aktif bir gece hayatı vardır.

İspanya'da Belgesel Çalışmaları Top Yüksek Lisans Programları 2019

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

2 Sonuçlar Belgesel Çalışmaları, İspanya

Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
Idep Barcelona

Hikayeler anlatmak için: Kuruluşundan bu yana, tarih boyunca meydana gelen tüm teknolojik, sosyal ve kültürel değişikliklere rağmen, fotoğrafın özü ve profesyonel fotoğra ... [+]

Hikayeler anlatmak için: Kuruluşundan bu yana, tarih boyunca meydana gelen tüm teknolojik, sosyal ve kültürel değişikliklere rağmen, fotoğrafın özü ve profesyonel fotoğrafçı ve sosyal fonksiyon temeli aynı kalır görüntüler aracılığıyla, bizim zaman ve toplumun bir tanıklık toplayıp niyetiyle veya ya bir sanatsal söylem oluşturmak için.

Pero somos conscientes que vivimos en un momento de cambio, en el cual las publicaciones apuestan cada vez más por trabajos documentales y de reportaje con un estilo más personal y contemporáneo, a la vez que la fotografía artística tiene una clara tendencia hacia la documentación de la realidad vista a través de una mirada más crítica, más inteligente y más personal. Medya da gelişmiştir ve geleneksel basın medyanın çeşitli yol vermiş: fotoğraf kitabı, sergi, kurulum, online sunumu ya da kamusal alanın müdahalesi.... [-]

İspanya Barcelona
Bilgi iste
Ispanyolca
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
ESCAC - Escuela superior de Cinema y Audivisuales de catalunya

ESCAC, öğrencilere bu alanda kapsamlı bir deneyim sunmak için yeni bir yıllık Çağdaş Belgesel Master'ı sunar. ... [+]

Master hakkında

ESCAC, öğrencilere bu alanda kapsamlı bir deneyim sunmak için yeni bir yıllık Çağdaş Belgesel Master'ı sunar.

Kurs, usta öğrenciler tarafından yapılan bir dizi belgesel filmine yol açan pratik bir yan ile sürekli diyalogda teorik bir temelden oluşmaktadır.

Kimler katılmalı

Zorunlu ve yüksek nitelikli bir akademik ortamda sinematografik bilgilerini geliştirmek veya geliştirmek isteyen herhangi bir milliyet ve çalışma alanı olan üniversite mezunları. Belgesel teori ve pratiğini derinleştirmek isteyen görsel-işitsel sektörden profesyoneller.

ESCAC'ın yeni Çağdaş Belgesel Ustası, her şeyden önce, belgesel yaratma alanındaki önceki deneyimlerinden bağımsız olarak, yüksek yaratıcı yeteneklere sahip öğrencileri hedeflemektedir.... [-]

İspanya Barcelona
Bilgi iste
Ispanyolca
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku