Filter
Yüksek Lisans
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Bilgi Kuramı Yüksek Lisans Programları Karşılaştır

Yüksek lisans düzeyinde çalışmalar araştırma veya mesleki uygulama bir alanın bir alanda özel çalışma içerir. Yüksek lisans derecesini elde konunun ustalık daha yüksek düzeyde göstermektedir. Yüksek lisans kazanç, bir yıl üç ya da dört yıl sürebilir. Mezun için önce, genellikle yazmak ve bir tez, sizin özel araştırma doruk noktasıdır uzun kağıt savunmak gerekir.

Okullarla Direkt İletişime Geçin - Bilgi Kuramı Yüksek Lisanslar Karşılaştır 2019/2020

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

1 Sonuçlar Bilgi Kuramı

University of St Andrews

Epistemoloji, Zihin ve Dil alanındaki MLitt, öğrencilere normativite, kasıtlılık, temsil, bilinç, kurallar, düşünce ve akıl ve rasyonellik gibi konuları inceleme fırsatı ... [+]

Epistemoloji, Zihin ve Dil alanındaki MLitt, öğrencilere normativite, kasıtlılık, temsil, bilinç, kurallar, düşünce ve akıl ve rasyonellik gibi konuları inceleme fırsatı sunar.

Epistemoloji, Zihin ve Dil Alanındaki MLitt, St Andrews ve Stirling Lisansüstü Programı (SASP) tarafından University of St Andrews Üniversitesi ve Stirling University of St Andrews gelen personel tarafından verilen bir yıllık lisansüstü programdır. Epistemoloji, zihin felsefesi ve dil felsefesi içindeki konulara odaklanır. Normatifliği, niyetliliği, temsili, bilinci, kuralları, düşünceyi, akıl ve rasyonelliğini kapsayan sınıflar mevcuttur.

ÖnemliSt Andrews’deki Felsefe, İskoçya’da İngiltere’de, İngiltere’de İngiltere Araştırma Mükemmelliği Çerçevesi 2014’te beşinci sırada yer aldı.St Andrews ve Stirling Lisansüstü Programı, en son Felsefi Gurme Raporu'nda Birleşik Krallık'taki en iyi üçüncü Felsefe programı seçildi.Belirli bir epistemoloji, zihin felsefesi ve dil felsefesine odaklanan bir dizi modül mevcuttur.Hem St Andrews hem de Stirling'deki süpervizörler MLitt tezini denetlemek için hazırlar.Öğretim biçimi... [-]
Birleşik Krallık Saint Andrews
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku