Filter
Yüksek Lisans
Birleşik Krallık Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Birleşik Krallık'ta Bilgi Kuramı Yüksek Lisans Programları Bul 2019/2020

Bir master sürecinde ustalık yüksek seviyede gösterirken veya profesyonel çalışma alanının belirli bir alanda lisansüstü düzeydeki bir çalışmayı tamamlayan öğrencilere verilir.

İngiltere, Birleşik Krallık 300'den yaşında ve dört kurucu ülke oluşur: İngiltere, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda. İngiltere son 1000 yıl için öğrenme bir merkezi olmuştur ve birçok eski ve seçkin üniversitelerin sahip oldu. Yabancı öğrenciler İngiltere üniversitelerinde öğrenci vücudun önemli bir bölümünü oluşturuyor.

Birleşik Krallık'ta Bilgi Kuramı En iyi Yüksek Lisans Programları 2019/2020

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Bilgi Kuramı, Birleşik Krallık

University of St Andrews

Epistemoloji, Zihin ve Dil alanındaki MLitt, öğrencilere normativite, kasıtlılık, temsil, bilinç, kurallar, düşünce ve akıl ve rasyonellik gibi konuları inceleme fırsatı ... [+]

Epistemoloji, Zihin ve Dil alanındaki MLitt, öğrencilere normativite, kasıtlılık, temsil, bilinç, kurallar, düşünce ve akıl ve rasyonellik gibi konuları inceleme fırsatı sunar.

Epistemoloji, Zihin ve Dil Alanındaki MLitt, St Andrews ve Stirling Lisansüstü Programı (SASP) tarafından University of St Andrews Üniversitesi ve Stirling University of St Andrews gelen personel tarafından verilen bir yıllık lisansüstü programdır. Epistemoloji, zihin felsefesi ve dil felsefesi içindeki konulara odaklanır. Normatifliği, niyetliliği, temsili, bilinci, kuralları, düşünceyi, akıl ve rasyonelliğini kapsayan sınıflar mevcuttur.

ÖnemliSt Andrews’deki Felsefe, İskoçya’da İngiltere’de, İngiltere’de İngiltere Araştırma Mükemmelliği Çerçevesi 2014’te beşinci sırada yer aldı.St Andrews ve Stirling Lisansüstü Programı, en son Felsefi Gurme Raporu'nda Birleşik Krallık'taki en iyi üçüncü Felsefe programı seçildi.Belirli bir epistemoloji, zihin felsefesi ve dil felsefesine odaklanan bir dizi modül mevcuttur.Hem St Andrews hem de Stirling'deki süpervizörler MLitt tezini denetlemek için hazırlar.Öğretim biçimi... [-]
Birleşik Krallık Saint Andrews
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku