Filter
Yüksek Lisans
Avrupa Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Avrupa Bilgi Kuramı Yüksek Lisans Programları Bul 2019/2020

Bir Masters faydaları kazanç potansiyeli geliştirmek ötesine. Onlar size gelişimini hızlandırmak için kişisel ve mesleki beceri ile sağlayabilir. Onlar da eş kendinizi farklılaştırmak için bir fırsattır, birçoğu benzer bir düzey ve lisans niteliklere sahip olacak.

Avrupa, dünya 's yedi kıtanın biri, genellikle Avrasya'nın batı ucundaki yarımada olarak bilinir. 10.180.000 (km2), alan regroups 50 ülke ile küçük ikinci kıta,.

Avrupa Bilgi Kuramı Yüksek Lisans Dereceleri Hepsini İncele 2019/2020

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

1 Sonuçlar Bilgi Kuramı, Avrupa

University of St Andrews

Epistemoloji, Zihin ve Dil alanındaki MLitt, öğrencilere normativite, kasıtlılık, temsil, bilinç, kurallar, düşünce ve akıl ve rasyonellik gibi konuları inceleme fırsatı ... [+]

Epistemoloji, Zihin ve Dil alanındaki MLitt, öğrencilere normativite, kasıtlılık, temsil, bilinç, kurallar, düşünce ve akıl ve rasyonellik gibi konuları inceleme fırsatı sunar.

Epistemoloji, Zihin ve Dil Alanındaki MLitt, St Andrews ve Stirling Lisansüstü Programı (SASP) tarafından University of St Andrews Üniversitesi ve Stirling University of St Andrews gelen personel tarafından verilen bir yıllık lisansüstü programdır. Epistemoloji, zihin felsefesi ve dil felsefesi içindeki konulara odaklanır. Normatifliği, niyetliliği, temsili, bilinci, kuralları, düşünceyi, akıl ve rasyonelliğini kapsayan sınıflar mevcuttur.

ÖnemliSt Andrews’deki Felsefe, İskoçya’da İngiltere’de, İngiltere’de İngiltere Araştırma Mükemmelliği Çerçevesi 2014’te beşinci sırada yer aldı.St Andrews ve Stirling Lisansüstü Programı, en son Felsefi Gurme Raporu'nda Birleşik Krallık'taki en iyi üçüncü Felsefe programı seçildi.Belirli bir epistemoloji, zihin felsefesi ve dil felsefesine odaklanan bir dizi modül mevcuttur.Hem St Andrews hem de Stirling'deki süpervizörler MLitt tezini denetlemek için hazırlar.Öğretim biçimi... [-]
Birleşik Krallık Saint Andrews
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku