close

Filtreler

Sonuçları Göster

Fas'ta Bilgi Yönetimi Yüksek Lisans Programları Araştır 2021

Yüksek lisans derecesi lisansüstü programlarda ilk seviyedir ve lisans eğitiminizi aldıktan sonra katılabilirsiniz. Yüksek lisans derecesi almak genelde iki yıllık full time eğitim gerektirir, bu bir dönemde 36 dan 54 krediye kadar değişebilmektedir.   Fikirler ve veriler, değişimin en önemli etkenleri arasındadır. Bilgi yönetimi alanında bir dereceye kadar devam eden öğ… Devamını oku

Yüksek lisans derecesi lisansüstü programlarda ilk seviyedir ve lisans eğitiminizi aldıktan sonra katılabilirsiniz. Yüksek lisans derecesi almak genelde iki yıllık full time eğitim gerektirir, bu bir dönemde 36 dan 54 krediye kadar değişebilmektedir.  

Fikirler ve veriler, değişimin en önemli etkenleri arasındadır. Bilgi yönetimi alanında bir dereceye kadar devam eden öğrenciler, öğrenme ve ilerlemenin teşvik edilmesi için kişilerin ve kaynaklar nasıl düzenleneceği ile birlikte bilgilerin sıklıkla nasıl saklanır ve iletilir öğrenilir.

Fas, resmi olarak Fas Krallığı. Kuzey Afrika ülkelerinin en batı olduğunu. Bu Atlantik ve Akdeniz sahilleri ve engebeli dağ iç vardır. Fas ekonomisinin en önemli kaynakları tarım, fosfat, turizm ve tekstil vardır.

Fas'ta Bilgi Yönetimi Top Yüksek Lisans Dereceleri 2021

Daha Az
Fas'ta eğitim hakkında daha fazla bilgi
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
  • Popüler En güncel Unvan
  • Popüler
  • En güncel
  • Unvan
IIHEM International Institute Higher Education
Rabat, Fas

Bilgi Sistemleri Yönetiminde ana dal, iş odaklı bilgi analizi ve veri işleme konusunda uzmanlaşmak isteyen öğrenciler için büyük ilgi görmektedir.

Bilgi Sistemleri Yönetiminde ana dal, iş odaklı bilgi analizi ve veri işleme konusunda uzmanlaşmak isteyen öğrenciler için büyük ilgi görmektedir. -
Yüksek Lisans
Tam zamanlı
French (Morocco), Arabic (Morocco)
Ağu 2021
Kampüs