Bulgaristan'da Bilgisayar Bilimleri Yüksek Lisans Derecesi

Bulgaristan'da Bilgisayar Bilimleri Yüksek Lisans Dereceleri Bul 2018/2019

Bilgisayar Bilimleri

Yüksek lisans derecesi öğrencileri alanlarında daha derin bilgiye sahip olmaya yada kariyerlerinde ilerlemeye hazırlayan bir lisansüstü programıdır. Yüksek lisans programlarının büyük bir çoğunluğu devlet veya kamu üniversiteleri tarafından verilmektedir.

Bilgisayar Bilimleri bir yüksek lisans derecesi dünya sorunları bugün çeşitli ele öğrencilerin güçlü matematik ve hesaplama araçlarını bir dizi sağlayacaktır. Bu yazılım ve bilgisayar teori ve uygulamaları güçlü bir vurgu yapar.

Eğitim Bakanlığı sık sık Bulgaristan'da eğitim denetler. Üniversitede yüksek öğrenim takip Öğrenciler sık ​​sık başarıyla çalışmalarını tamamlamak sağlamak için hükümet sponsorluk belli bir yüzdesi olsun.

Bulgaristan'da Bilgisayar Bilimleri Top Lisansüstü Eğitimler 2018/2019

Devamını oku

Otomasyon ve bilgisayar fakültesi

Technical University of Varna
Kampüs Tam zamanlı October 2018 Bulgaristan Varna

Bölümler - Bilgisayar Bilimleri ve Teknolojileri - - Elektronik ve mikro-elektronik mühendisliği - üretim Otomasyon Haberleşme Mühendisliği [+]

Bulgaristan'da Bilgisayar Bilimleri En iyi Yüksek Lisans Programları 2018/2019. Bölümler imalat otomasyonu Bilgisayar Bilimleri ve Teknolojileri bölüm aşağıdaki binbaşı eğitimi sunmaktadır: Yazılım ve İnternet Teknolojileri Bilgisayar sistemleri ve Teknoloji Bulgaristan'da ilk kez Çalışmaları 'müfredat bilgisayar bilim ve teknoloji eğitimi için uluslararası standartlara tamamen uygun olduğunu. CST Bölümü düzenli böylece derhal öğrencilere sağlanacak bilgisayar bilimi ve bilgi teknolojisi alanında son başarıları sağlayan, onların müfredatlarını güncellemek. Güncelleme müfredatı (Association makineleri hesaplanması için), ve önde gelen üniversiteleri sürekli akademik programlar ve ACM IEEE (Elektrik ve Elektronik Mühendisleri Dünya Örgütü) en son tavsiyelerine BT uzmanları için iş piyasası ihtiyaçlarına dayanmaktadır. Elektronik ve mikro-elektronik mühendisliği Elektronik mühendisliği en yüksek teknoloji ve dinamik alanlarından biridir. Birçok diğer bilimsel ve teknik alanlarda önemli etkiye ve uygulamaları vardır. onların geniş bilgi ve uyum kapasitesine sahip "Elektronik" mezunları hizmetler, imalat, danışmanlık ve sanayide kullanılan elektronik komponent ve sistemleri tasarımı, tıp, iletişim, bilgisayar, vb başarılı kariyer için iyi hazırlanmış Bölüm "Elektronik mühendisliği ve Mikroelektronik" sanayi ve kapsamlı uluslararası temaslar ile yakın ilişkiler sürdürmektedir. Araştırma ve departman araştırma ağırlıklı olarak uygulamalı: Elektronik kontrolörleri ve güç elektroniği dönüştürücüleri; entegre devreler ve elektronik sistemlerin, mikroişlemci tabanlı kontrol, yönetim ve teşhis sistemlerinin tasarımı için modern teknolojiler; önleme, tanı ve tedavi amaçlı tıbbi elektronik cihazlar; Bilgi ve ölçüm sistemleri, endüstriyel kontrol üniteleri ve sensörler. "Elektronik" öğrencileri elektronik ve elektrik mühendisliği IEEE mühendis küresel bir organizasyon tarafından verilen teknik süreli Zengin bir kitaplık tadını çıkarabilirsiniz. Bunlar elektronik ve diğer bilim gelişmeler hakkında INTERNET ek bilgi yoluyla elde edebilirsiniz. Laboratuvarlar son başvuru ve katalog literatürüne sahiptir. İletişim... [-]