Senegal'de Bilgisayar Bilimleri Yüksek Lisans Derecesi

Senegal'de Bilgisayar Bilimleri Yüksek Lisanslar Karşılaştır 2018

Bilgisayar Bilimleri

Bir Masters faydaları kazanç potansiyeli geliştirmek ötesine. Onlar size gelişimini hızlandırmak için kişisel ve mesleki beceri ile sağlayabilir. Onlar da eş kendinizi farklılaştırmak için bir fırsattır, birçoğu benzer bir düzey ve lisans niteliklere sahip olacak.

Bilgisayar bilimi eğitim alanı yaygınlaştıkça, bu alanın devamlılığı da soru işaretleri oluşturmuştur. 1950'li yıllardan sonra bilgisayar bilimi akademisyenler arasında meşru bir bilim dalı olarak gözlemlenmeye başlamıştır. IBM markası sayesinde ana akım kültürüne dahil olmuştur.

Senegal'de Yüksek Öğrenim için birçok farklı seçenek vardır. Son yıllarda, yüksek öğrenim kurumlarının durumunu iyileştirmek için yeni programlar sunulmaya başlamıştır ve bu da uluslararası öğrencilerin sayısını arttırmıştır.

Senegal'de Bilgisayar Bilimleri Top Lisansüstü Eğitimler 2018

Devamını oku

Geliştirme Gelişmiş Yüksek Lisans

Institut Africain de Management
Kampüs Tam zamanlı February 2018 Senegal Dakar

Amaç mobil uygulamaların özelliklerini master mümkün üst düzey geliştiriciler, yetiştirmektir. [+]

Amaç mobil uygulamaların özelliklerini master mümkün üst düzey geliştiriciler, yetiştirmektir.

Nitekim yakın bir gelecekte, uygulamaların büyük çoğunluğu mobil medya türü telefonu, akıllı kartlar, tabletler üzerinden genel kamuya açık olacak ... - Onun amacı mühendisliğinde temel yetkinlikler eğitimi (UML modelleme sağlamaktır ve uygulamaya ortak gelişme Java J2EE teknolojisi kullanılarak Çevik yaklaşımları, uygulama geliştirme), (svn / git) redmine

UYGUNLUK

• BT Lisans • Başvuru formu • Kabul Röportaj

DİLLER

• İngilizce öğrencileri bilgi BT içindeki sistemleri ve yönetim uygulanan kararın matematik tasarımı ve uygulanması için kavram ve yöntemleri ana mümkün olacak.... [-]


BT Yönetim Ustası: Bilişim Sistemleri Mühendisliği Ve Ağlar

Institut Africain de Management
Kampüs Tam zamanlı February 2018 Senegal Dakar

Tren yetkililer ve uzmanlar, bilgi birikimi ile proje yönetimi (EOM) tasarım ve bilgi sistemleri yönetiminde alanlarında proje yönetimi (MOA) tarafından başlayanlar proje başkanları ve beceri şirket ya da kuruluşun stratejik kararlar ve çok uluslu bir ortamda görevlerini egzersiz: özel tasarım ve yönetim sistemlerinin alanlarına odaklanmaktadır karar destek (gelişmiş veritabanı ve iş zekası) ilişkin bilgiler. [+]

Tren yetkililer ve uzmanlar, bilgi birikimi ile proje yönetimi (EOM) tasarım ve bilgi sistemleri yönetiminde alanlarında proje yönetimi (MOA) tarafından başlayanlar proje başkanları ve beceri şirket ya da kuruluşun stratejik kararlar ve çok uluslu bir ortamda görevlerini egzersiz: özel tasarım ve yönetim sistemlerinin alanlarına odaklanmaktadır karar destek (gelişmiş veritabanı ve iş zekası) ilişkin bilgiler.

UYGUNLUK

• BT Lisans • Başvuru formu • Kabul Röportaj

DİLLER

• İngilizce öğrencileri bilgi BT içindeki sistemleri ve yönetim uygulanan kararın matematik tasarımı ve uygulanması için kavram ve yöntemleri ana mümkün olacak.

... [-]