Sri Lanka'da Bilgisayar Bilimleri Yüksek Lisans Program

Sri Lanka'da Bilgisayar Bilimleri Lisansüstü Eğitimler Araştır 2018/2019

Bilgisayar Bilimleri

Öğrenciler lisans derecesi aldıktan sonra yüksek lisans programına katılarak derece alabilirler. Yüksek lisans derecesi almak için genelde 12 ile 18 ders gördükten sonra kapsamlı bir sınava girmeniz yada tez hazırlamanız gerekmektedir.

Bilgisayar bilimi için temeller yıllarca var olmasına rağmen, son yüzyılda en önde gelen teknolojinin geliştirilmedi. 1940'lı yıllarda bilgisayar makinaları yapılmıştır.

Sri Lanka'da yüksek öğrenim için birçok fırsat olmasına rağmen, sakinlerinin iyi bir anlaşma bu kurumları katılmak için değil tercih. Uluslararası baskı gelişiminde bazı yardımcı olsa da, üniversite önerileri genellikle halk direnişiyle ile karşılanmaktadır.

Sri Lanka'da Bilgisayar Bilimleri Top Yüksek Lisans Programları 2018/2019

Devamını oku

Bilgisayar uygulamaları master

Hindustan University
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl July 2019 Sri Lanka Colombo

Program yazılım uzmanları olmak için öğrenciler yetiştirmek için tasarlanmıştır. Elbette bilgisayar uygulamaları her alanda bilgi ve becerilerini geliştirmeyi amaçlamaktadır. Bu ders BİT senaryosu sunmak uygun programcılar için artan ihtiyacı karşılamayı hedeflemektedir. [+]

Program yazılım uzmanları olmak için öğrenciler yetiştirmek için tasarlanmıştır. Elbette bilgisayar uygulamaları her alanda bilgi ve becerilerini geliştirmeyi amaçlamaktadır. Bu ders BİT senaryosu sunmak uygun programcılar için artan ihtiyacı karşılamayı hedeflemektedir.

Çıkık Özellikler Müfredat mühendislik uygulamalarının teorik ve pratik yönleriyle maruz kalma ile iyi dengelenmiş. Öğrenciler konferanslar, dersler ve laboratuar sınıfları bir kombinasyonu yoluyla öğretilir. Uygulayabilme mühendisleri elbette her aşamasında geniş bir konu yelpazesi üzerinde ders vermek üzere denir. Ziyaretler öğrencilerin yararına çeşitli sektörlerde düzenli düzenlenmiştir. Apart iyi kalifiye personel tarafından up-to-date teknik becerileri sağlamak gelen, samimi ve destekleyici bir ortam öğrencilere verilmektedir. ... [-]