Bilgisayar Sanatları Yüksek Lisans Programları

Bilgisayar Sanatları 35 Yüksek Lisans Programları Karşılaştır

Bilgisayar Sanatları

Bugün nereye bakarsanız, insanlar bilgisayarlara güveniyor. Sizinle birlikte en sevdiğiniz perakendeciyi bekleyenlerin akıllı telefonlarından, büyük işletmeler çalıştıran bilgisayarlara kadar çok sayıda aygıt bu sayısal çağ olduğunu açıkça ortaya koyuyor. Dışarıdaki bilgisayar sayısıyla, onları kullanabilecek sanatçıların çalışması için bir talep gelir ve bu nedenle Bilgisayar Sanatlar Diploması, dijital olarak düşünülmüş sanatsal bireyler için mükemmel bir seçimdir.

Bilgisayar Sanatları Disiplin Olarak Nedir?

Bilgisayar Sanatları, ya bir sanat ürünü üretmek ya da sergilemek için bir bilgisayar kullanan herhangi bir sanat biçimini ifade eder. Bu, videogamesden web tasarımına kadar gidebilir. Bilgisayarın sanatıyla bile geleneksel sanat biçimleri Bilgisayar Sanatları'na dahil edilebilir, çünkü bilgisayar yardımı ile yeni eserler yaratılır.

Bilgisayar Sanatlarında Diploma Almanın Faydaları Nelerdir?

Bilgisayarlar modern toplumun ayrılmaz bir parçasıdır ve sanatsal bir eğilime sahip olanlar sanat dünyasını nasıl etkilediğini anlamalıdır. Dijital dünya önemi artmaya devam ederse, sanat dünyasında daha da geniş bir şekilde entegre olacak. Bilgisayar Sanatlar Diploması, bu gerçeği benimserken sanatsal yeteneklerinizi en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanır.

Bilgisayar Sanat Dalı Türleri Nelerdir?

Bir Bilgisayar Sanatları Derecesi, size geniş bir disiplin alanını inceleme fırsatı verir ve lisansüstü seviyede, sıklıkla yalnızca bir tane seçeceksiniz. Bazıları, eğitime yönelik olup, animasyon, video, video oyunları ve ses sanatının hepsinin bu derece alanda bulunması. Görüntüler, algoritmalar, performans ve dijital galeriler de bu kategoriye giren disiplinlerdendir. Hatta web sitesi geliştirme, CD-ROM veya DVD-ROM oluşturma konularında çalışmayı seçebilirsiniz. Geleneksel sanat formları Bilgisayar Sanatları alanında da bulunabilir, bu nedenle çok yönlü bir çalışma dersidir.

Wht Bilgisayar Sanatlar Derecesi Online?

Bilgisayar Sanatlarında Yüksek Lisans kazanmayı düşündüğünüzde, online çalışma sizin için bir seçenek olabilir. Bilgisayar Sanatları alanı çevrimiçi çalışma alanına giren bir alan olup, bu alanda yüksek lisans öğrenmenize yardımcı olacak çeşitli programlar bulunmaktadır. Birini bulmak, sizin için çalışan bir zaman çizelgesinde Bilgisayar Sanatları alanında Diploma kazanma esnekliği kazandıracaktır.

Bilgisayar Sanatları Derecesi Alınırken Kariyer Olanakları Nelerdir?

Günümüz dünyasındaki bilgisayarlara ve teknolojiye olan yüksek talep ile Bilgisayar Sanatları'ndaki bir derece, mükemmel kariyer potansiyeli sunan bir üniversitedir. Bilgisayarları içeren birçok alanda bilgisayar sanatçılarına olan ihtiyaç yüksektir.Şirketler, promosyon sanatı yaratmalarına yardımcı olmak için web tasarımcılarına ve grafik sanatçılarına ihtiyaç duyarlar. Eğlence şirketleri, video oyunları ve animasyon yaratmak için bilgisayar tabanlı sanatçılara ihtiyaç duyar. Bilgisayarları içeren bir yaratıcı alan resimleyebiliyorsanız, Bilgisayar Sanatlar Diploması yardımcı olacaktır ve lisans üstü bir lisans size bu alandaki rekabet edebilmeniz için gereken eğitim, deneyim ve portföyü verecektir.

Devamını oku

Ön Uç Web Tasarım Usta

Aula Creactiva
Kampüs Yarı zamanlı September 2018 İspanya Madrid

Ağa hakkında tutkulu iseniz ve web tasarımı doğru kariyerinizi yönlendirmek ister misin? Web Tasarım Usta bir stüdyoda bir web tasarımcısı veya bir reklam ajansı olarak çalışmak için gereken eğitimi sunmaktadır. [+]

Ağa hakkında tutkulu iseniz ve web tasarımı doğru kariyerinizi yönlendirmek ister misin? Web Tasarım Usta bir stüdyoda bir web tasarımcısı veya bir reklam ajansı olarak çalışmak için gereken eğitimi sunmaktadır. Usta kursları Web Tasarım Temelleri (araçlar), Gelişmiş Web Tasarım (projeleri) ve WordPress ile Web tasarımı oluşur.

Usta Web Tasarımı boyunca planlama, geliştirme ve web sitelerini uygulamak öğrenirler. Web Tasarım bugün en hızlı büyüyen mesleklerden biri haline gelmiştir ve kalite eğitim, işgücü piyasasının kapılarını açabilir. Temel Web Tasarımı, Web Tasarımı ve Web Tasarım Gelişmiş WordPress: Usta 3 kurslar ile ilgili üç bölümden oluşmaktadır. İlk bölümde size web tasarımı temellerini öğrenmek ve HTML 5 Animasyon araçları Dreamweaver ve Animate ile HTML ve CSS kullanmayı öğrenecektir. Böyle renk, tipografi, kullanılabilirlik, HTML, CSS stilleri, alan, barındırma, ftp, kaynaklar javascript, PHP, mobil, esnek web tasarımı, Bootstrap gibi kilit konularda derinleştirecek Master İkinci bölümde, kutular görüntüler flexilbles: esnek. temel araçları yönetimi tarafından bu bilginin kendi web sitelerini geliştirmek için olanak sağlar. WordPress, dünyada en çok kullanılan içerik yönetim sistemi ve çok kullanışlı bir web tasarım aracı ve çevrimiçi mağazalar kullanmayı öğrenmek Master Üçüncü bölümde.... [-]


Bilgisayar Sanatında Güzel Sanatlar Ustası

Syracuse University - College of Visual and Performing Arts
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl September 2018 Amerika Birleşik Devletleri Syracuse

Bilgisayar sanatındaki güzel sanatlar (MFA) lisans programı, teknoloji kapsamında yer alan sanatsal bir araştırma ve geliştirme programıdır. Program, bilgisayarın birincil rol oynadığı sanat ortamındaki çok çeşitli uygulamalara adanmıştır. Bu sanat medyasında bilgisayar tarafından oluşturulan görüntüler, 3D bilgisayar animasyonu, fiziksel bilgisayar, yaratıcı bilgisayar programlama, bilgisayar oyunları, bilgisayar müziği, görsel efektler, çok kanallı kurulum ve sonik sanat bulunabilir. [+]

genel bakış

Bilgisayar sanatındaki güzel sanatlar (MFA) lisans programı, teknoloji kapsamında yer alan sanatsal bir araştırma ve geliştirme programıdır. Program, bilgisayarın birincil rol oynadığı sanat ortamındaki çok çeşitli uygulamalara adanmıştır. Bu sanat medyasında bilgisayar tarafından oluşturulan görüntüler, 3D bilgisayar animasyonu, fiziksel bilgisayar, yaratıcı bilgisayar programlama, bilgisayar oyunları, bilgisayar müziği, görsel efektler, çok kanallı kurulum ve sonik sanat bulunabilir.

Öğrencilerin, serginin, gösterimlerin, kamu müdahalesinin, kurulumun, performansın, çalıştayların, oyun etkinliklerinin ve viral medyanın da dahil olduğu çeşitli bağlamlarda, diğer kamu katılımı biçimleri arasında, güçlü bir mesleki uygulama kaydının geliştirilmesi beklenmektedir.... [-]


Sinemada Görsel Efektlerde Usta

ESCAC - Escuela superior de Cinema y Audivisuales de catalunya
Kampüs Tam zamanlı 2 dönem September 2018 İspanya Barcelona

Görsel Efekt Master, kapsamlı, yaratıcı ve teknik eğitim sunmaktadır. Dijital prodüksiyonun görsel etkilerinin dünyasına sokulabilmesi, hem pratik hem de resmi temelleri sağlar. [+]

Master hakkında

Görsel efekt sektörü, tüm görsel-işitsel prodüksiyonlar için oluşturulacak ve / veya entegre edilecek dijital olarak oluşturulmuş görüntülerin tasarımına, üretilmesine ve üretilmesine adanmış çok çeşitli profesyonel profiller açar.

ESCAC Filmi için Görsel Efektlerde Master, öğrenciye görsel efekt endüstrisine sokulacak, hem pratik hem de resmi olan sağlam temelleri sağlayan entegre, yaratıcı ve teknik eğitim sunmaktadır. Film okulu çevresi, bu bilgiyi sektörün diğer bölümleriyle sürekli etkileşim içinde gerçek bir üretim sisteminde uygulamaya koymak için kullanıyoruz.

Kimler katılmalı

Görsel-işitsel iletişim, güzel sanatlar ya da görsel-işitsel alan ile ilgili diğer üniversite düzeyinde derecelerde üniversite mezunları. Bilgisayar Mühendisleri, Multimedya, Video Oyunları, ... müfredatını sinema için görsel efektlerin eksiksiz bir şekilde tamamlanmasını isteyenler.... [-]


Video oyun yaratma sanat yönetmeni ustası

Autograf
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl October 2018 Fransa Paris

Bu Master çok somut olmak istiyor. Öğrencinin video oyun projesi etrafında inşa edilmiştir. Bunlar oyun tasarlamak, geliştirmek, yayınlamak ve pazarlamak zorunda kalacak. [+]

Pascal Luban, oyun tasarımcısı ve yaratıcı yönetmeni (Ubisoft, Activision, Sony, DICE), bu eğitim öğretim doğrulama sorumlu olan referans profesyonel.

Bu Master çok somut olmak istiyor. Öğrencinin video oyun projesi etrafında inşa edilmiştir. Bunlar oyun tasarlamak, geliştirmek, yayınlamak ve pazarlamak zorunda kalacak. bu başarıyı biliyorsa, onlar bile gelir elde edebilirsiniz. Bu durum böyle değil Ve eğer, yayımlanmış bir oyun ile ilişkili onun adını görünce gerçeği büyük bir iş kartıdır.

Program:

İleri Akademik Eğitim: Bilgisayar Grafikleri, Programlama, Tasarım - Giriş yeni beceriler: Pazarlama, proje yönetimi, yasal dayanakları - bir oyun konsepti ve prototip geliştirilmesi. Oyun Geliştirme - pazarlama kampanyası hazırlanması - - Oyunun yayın ve pazarlama (toplumun izlenmesi iletişim kampanyası devam animasyon oyun) Akademik İleri eğitim kendi stüdyosu kurmak için onları hazırlamak için: Girişimcilik, yönetim - öğrencilerin ana sonra gelişmeye arayacak bir ikinci proje (bireysel veya grup) hazırlanması. ... [-]

Görsel ve web tasarım usta

Scuola Politecnica di Design SPD
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl October 2018 İtalya Milan

Görsel ve Web Tasarım Yüksek Lisans Görsel Tasarım ve Web Tasarım hem de genel yetki sağlar. [+]

- Bir yıl Master ders

- Başlangıç ​​tarihi: 20 Ekim 2014

- Akademik eğitim + staj

Görsel ve Web Tasarım Yüksek Lisans Görsel Tasarım ve Web Tasarım hem de genel yetki sağlar. 

Bu bir çift uzmanlaşma ile Master kursuna katılmak imkanı ile bunları sağlamak için, aynı bölgede iki usta ilgilenen öğrenciler için tasarlanmıştır.

Elbette bu tür haftası ve proje çalışmaları sırasında güçlü bir bağlılık başına ders yüksek sayıda öngörüyor, ama aynı zamanda iki farklı konularda uzmanlaşmak için ilginç bir şans.

SÜRE

Görsel ve Web Tasarım Yüksek Lisans kursu (Ağustos ayında bir yaz tatili ile, Ekim-Aralık) bir yıl sürer. Haftada 30 ders saatinden en az olacaktır. Devam zorunlu ve tam zamanı.... [-]


Animasyon Tasarımında Usta

IED – Istituto Europeo di Design Milan
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl November 2018 İtalya Milan

3. baskı - IED'de Animasyon Tasarımı Çalışması, yeni senaryolarda yaşamalarını sağlamak için, karakterleri ve çevreleri canlandırma, hayal etme, yaratma ve oluşturma yoluyla hikayeleri anlatmanın sanatını öğrenmek anlamına gelir. Animasyon Tasarımcılarına olan talep giderek artmaktadır: reklamdan televizyon dizilerine, özellikten kısa filmlere, belgeselden oyunlara, çapraz ve transmedia prodüksiyonlarına ve film ve TV prodüksiyonları için özel efektler. Animasyon Tasarımında Master, animasyon senaryolarını yeni senaryolarda çalışmaya hazırlar, teknik beceriler ve en yeni projeleri önermek, yazmak ve gerçekleştirmek için rekabetçi profesyonel araçlar sunar: kısa filmler, diziler, çapraz medya projeleri. Eğitim programı kişisel yaratıcılığı geliştirir ve öğrencileri, animasyonun farklı görsel ve stilistik ifadeleri arasında yeni kirlenme biçimleri aramaya teşvik eder. [+]

İTALYAN DİLDE DERS GERÇEKLEŞTİRİLDİ IED'de Animasyon Tasarımı Çalışmaları, yeni senaryolarda yaşamalarını sağlamak için animasyon, imgeleme, karakter ve ortam oluşturma ve oluşturma yoluyla hikayeler anlatmanın sanatını öğrenmek anlamına gelir.

Animasyon Tasarımcılarına olan talep giderek artmaktadır: reklamdan televizyon dizilerine, özellikten kısa filmlere, belgeselden oyunlara, çapraz ve transmedia prodüksiyonlarına ve film ve TV prodüksiyonları için özel efektler. Animasyon Tasarımında Master, animasyon senaryolarını yeni senaryolarda çalışmaya hazırlar, teknik beceriler ve en yeni projeleri önermek, yazmak ve gerçekleştirmek için rekabetçi profesyonel araçlar sunar: kısa filmler, diziler, çapraz medya projeleri.... [-]


Video oyunu Sanatında Usta

Universal Arts School
Online Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2018 Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles İspanya Valencia + 3 daha

Video oyunları oluşturmak için en eksiksiz eğitim. Fantastik dünyalar yaratmak, yarış arabaları tasarlamak, efsanevi kahramanlar ve kötü adamlar yaratmak ya da spor müsabakalarını hazırlamak ve onları bir video oyununa dahil etmek için hayata geçirmek için endüstri tekniklerini öğrenin. [+]

Video oyunları oluşturmak için en eksiksiz eğitim.

Fantastik dünyalar yaratmak, yarış arabaları tasarlamak, efsanevi kahramanlar ve kötü adamlar yaratmak ya da spor müsabakalarını hazırlamak ve onları bir video oyununa dahil etmek için hayata geçirmek için endüstri tekniklerini öğrenin.

Kimin icin?

Bu alanda hem profesyoneller hem de Animasyon ve / veya Üretim CGI alanında kariyer yapmak isteyen insanlar hedefleniyor. Bu eğitim Mezunların yanı sıra yeni bir mesleki alanda tamamen özerk ve ampirik bir eğitim olduğu için mezunlar içindir. Bu eğitim ile, kişi, Film, Şort, Reklam, Video Oyunları vb. Üzerinde çalışabilen profesyonel CG Artist kategorisini elde eder. Önkoşul yoktur, seviye 0'dan başlarsınız ve tüm izleyicilere yöneliktir.... [-]


Sanat Uygulamaları Yüksek Lisans: Uzmanlık - Animasyon ve Görsel Efektler

Srishti Institute of Art, Design and Technology
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl July 2019 Hindistan Bengaluru

Ustalık seviyesindeki Srishti'deki Animasyon ve Görsel Efektler uzmanlığı, büyüyen yaratıcı endüstrinin stratejik becerilerinin eşlik ettiği yaratıcılık ve kişisel ifadeyi besler. Farklı alanlardaki uygulayıcılar için animasyon ve görsel efekt dünyasına girmek ve sınırlarını kendi perspektifleri ve deneyimleriyle genişletmek için bir çerçeve sunar. Bu ders, öğrencileri film yapım pratikleri aracılığıyla kişisel stilleri, sanatsal vizyonları ve sesleri keşfetmeye ve geliştirmeye teşvik eder. [+]

Sanat Uygulamaları Yüksek Lisans: Uzmanlık - Animasyon ve Görsel Efektler

Hareketli görüntünün nitelikleri tanımlamak zorlaşmaktadır. Canlı eylem, animasyon ve bilgisayar tarafından oluşturulan görüntüler arasındaki çizgiler bulanıklaşıyor. Animasyon ve Görsel Efektlerdeki ders, manipüle edilmiş hareketli görüntü alanında inovasyonu teşvik eder ve kişisel, sanatsal veya endüstri ortamlarında kişinin sesini bulur

Ustalık seviyesindeki Srishti'deki Animasyon ve Görsel Efektler uzmanlığı, büyüyen yaratıcı endüstrinin stratejik becerilerinin eşlik ettiği yaratıcılık ve kişisel ifadeyi besler. Farklı alanlardaki uygulayıcılar için animasyon ve görsel efekt dünyasına girmek ve sınırlarını kendi perspektifleri ve deneyimleriyle genişletmek için bir çerçeve sunar. Bu ders, öğrencileri film yapım pratikleri aracılığıyla kişisel stilleri, sanatsal vizyonları ve sesleri keşfetmeye ve geliştirmeye teşvik eder. Aynı zamanda, Hindistan bağlamında bağımsız uygulamaya, endüstriye ve deneyime dayanan animasyon film yapımı konusunda geniş bir anlayış sağlamayı amaçlamaktadır. Öğrenciler, hikaye anlatıcıları, görsel sanatçılar ve yönetmenler gibi yeteneklerini geliştirmek için çeşitli tekniklerle (2D ve / veya 3D, geleneksel, deneysel, dur-motion vb.) Çalışmayı seçebilirler. Müfredat, animasyon teknikleri, film dili, hikaye anlatımı, görüntü oluşturma süreçleri ve beceri geliştirmede temel girdileri içerir. Aynı zamanda deneme, yenilikçilik ve yaratıcı işbirlikleri için fırsatlar sunuyor.... [-]


Dijital projeler oluşturma ve geliştirme Resmi usta

FDModa - LCI Barcelona
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2018 İspanya Barcelona

oluşturulması ve dijital projelerin geliştirilmesi Master temel amacı, bir pazara yenilikçi çözümler ve yeni değer tekliflerimizi sağlamak için rekabetçi hazırlayacaktır ileri eğitim ve uzman doğa sunmak olduğunu, bakış teknolojik açıdan Bu katlanarak aktiftir ve patlama olduğunu. [+]

Sayısal Oluşturma ve Geliştirme Projelerini Master

oluşturulması ve dijital projelerin geliştirilmesi Master temel amacı, bir pazara yenilikçi çözümler ve yeni değer tekliflerimizi sağlamak için rekabetçi hazırlayacaktır ileri eğitim ve uzman doğa sunmak olduğunu, bakış teknolojik açıdan Bu katlanarak aktiftir ve patlama olduğunu.

Dijital tasarımcı farklı aileler ve Görsel İşitsel İletişim, Grafik oluşturma Grafik Sanatlar Reklamcılık Halkla İlişkiler ve etkileşimler tasarım sektörlerinde profesyonel sektörlerin merkezinde şimdi ve artan sinerji gösteren sanayi deneyimleri çağırır ve giderek de sektörel çalışmaları ve yerel ve devlet raporları, çeşitli işaret dijital medya yönelik içinde sık sık kapsıyor.... [-]


Çok çeşitli cihazların web tasarımında ana

Escuela Superior de Diseño de Barcelona
Online Tam zamanlı 12 ay May 2019 İspanya Barcelona

Programı anlamak ve ihtiyaçları, teknoloji ve her proje olanaklarını ele almak bilgiyi sağlar. [+]

Eğer onların birden fazla cihaz üzerinden web ortamında günlük aldığınız görsel etkilerin miktarı düşündünüz mü?

Biz sürekli, atmak, bilgilendirmek aramak, paylaşma ilgilidir, etkileşim, analiz ... Internet üzerinde sağlanan bilgileri. Yani önemli bilgilerin güvenilirliği böyle sunuluş nasıl olarak, ve cihazlarının her birine uyarlar.

Pazar, çevrenin sürekli dönüşümünü anlama yeteneğine sahip profesyoneller olması esastır size bilgi ve mesaj göndermek için kullanıcı anlamak.

Kurs boyunca, öğrencilerin daha iyi anlamak ve onun amaçlarına etkili bir yanıt vermek için ihtiyaçları, teknoloji ve her müşteri veya projenin gerçek olanaklarını ele almak mümkün olacak şekilde yapılmış grafik yaratıcı katkılarda bulunabileceğini edememek de benzersiz ve yenilikçi bir parça.... [-]


Web tasarımında Usta. UX UI ve Prototip

Seeway - Barcelona
Kampüs Yarı zamanlı 9 ay October 2018 İspanya Barcelona

Web Tasarım Seeway Master dijital tasarımcı ve müşteri ve son kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak profesyonel sonuçların bir zorlukla karşı karşıya hazırlar. Sen birinci sınıf profesyonelleri ve tam pratik metodoloji ile bir ortamda kendinizi. [+]

Dijital ortamlarda birçok durumda, tüketim ve birçok kullanıcı etkileşimi ana unsurunu oluşturmaktadır, bizim elemanın bir gerçeklik vardır ve. Bu gerçeklik anlamak ve çevrimdışı projelerde kullanılan dijital kodları çok farklı yollarla görsel kodları ile, medya ve platformların her türlü çözümler sunmak için profesyonel bir hale gelmesi tasarımcı zorlar.

Dijital ortam da bize bir kullanıcı deneyimi ve tasarım merkezinde etkileşim alanını koymak esneklik özellikleri ve tamamen devrimci etkileşim oluşturmaktadır.

Web Tasarım Seeway Master dijital tasarımcı ve müşteri ve son kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak profesyonel sonuçların bir zorlukla karşı karşıya hazırlar. Sen birinci sınıf profesyonelleri ve tam pratik metodoloji ile bir ortamda kendinizi.... [-]


Masters - gelişmiş interaktif tasarım: Web ve dijital yayıncılık

Idep Barcelona
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl October 2018 İspanya Barcelona

Hemen hemen tüm içeriğin bir elekten bize verilen dijital çağda,, onlar web siteleri son zamanlarda en popüler kadar olmuştur aralarında grafik çözümleri çok sayıda yarattı. [+]

Hemen hemen tüm içeriğin bir elekten bize verilen dijital çağda,, onlar web siteleri son zamanlarda en popüler kadar olmuştur aralarında grafik çözümleri çok sayıda yarattı. Ama sadece biz bilgisayarınızdan web sayfalarını danışın, ama şimdi biz ilgilidir ve hatta tablet ve akıllı telefonlarda uygulamalar ve dijital yayınlar aracılığıyla okumak, bilgi verir.

Bu gerçeklik, artık onlara sadece, dijital ya da bilgisayara yazdırma çözümlerinden onlar iyi bir ürün geliştirmek için gerekli görsel okuma kaynakları ve iletişim bilmiyorum bilmeme rağmen bu programı taşındı geçerli geleneksel baskı tasarımcıları yapar.

Bu nedenle tasarımcılar dijital kanalları, global bir bakış açısı ile sürecin karmaşıklığını anlamak sundukları olanakları gerçek bir anlayıştan poz teknolojik gelişmeleri bakan ve adapte yeni bilgi medyaya geçirgen olması gerekmektedir Dijital iletişimin yeni bir ortama baskı kriterleri, böylece daha kariyer fırsatları ve kendi işinizi veya kendi başlangıç ​​oluşturma hatta olasılığını açılması.... [-]


Máster Oficial Universitario en Creación de Videojuegos*

ESNE - Escuela Universitaria de Diseño, Inovación y Tecnología
Kampüs Tam zamanlı 10 ay October 2018 İspanya Madrid

Fórmate en la industria del entretenimiento digital en la primera Escuela Universitaria en impartir formación del sector con las especialidades con más futuro en Diseño y Desarrollo de Videojuegos [+]

Fórmate en la industria del entretenimiento digital en la primera Escuela Universitaria en impartir formación del sector con las especialidades con más futuro en Diseño y Desarrollo de Videojuegos.

La industria del videojuego está viviendo un nuevo impulso como consecuencia de tres fenómenos que se analizan en las especializaciones únicas que ofrece este Master:

• Videojuegos para dispositivos móviles• E-Sports• Videojuegos para la educación

Los participantes en el programa podrán capacitarse en la Creación y Diseño de Videojuegos trabajando la concepción de la idea del juego, el diseño, la planificación, la producción, el desarrollo y las pruebas. Se trata de un Master apasionante por la diversidad y profundidad de los contenidos impartidos, que abarca tres especialidades de muy alto potencial de crecimiento, tremendamente novedosas en nuestro país.... [-]


Usta web tasarım

Instituto Artes Visuales
Online Tam zamanlı Yarı zamanlı 12 ay Açık Kayıt İspanya Spain Online + 1 daha

eğitim planı internete bu bilginin çeviri adamıştır. web standartlarına dayalı projelerin gerçekleştirilmesinde üzerinde çalışmaya oturtmakta. Öğrenci HTML ve CSS, UI-UX, Duyarlı tasarım temelleri veya WordPress gibi ana web tasarım dilleri bilir. [+]

Web Tasarım Ucam kendisi yüksek lisans dijital iletişim alanında bir üniversite derecesi kazanmak için isteyenler amaçlayan Murcia Katolik Üniversitesi San Antonio (UCAM) ayrı bir başlık.

eğitim planı internete bu bilginin çeviri adamıştır. web standartlarına dayalı projelerin gerçekleştirilmesinde üzerinde çalışmaya oturtmakta. Öğrenci HTML ve CSS, UI-UX, Duyarlı tasarım temelleri veya WordPress gibi ana web tasarım dilleri bilir.

Öğrenci ftp erişimi, MySQL veritabanı, WordPress ve teknik desteği ile testler için bir web hosting erişimi vardır.

Öğrencinin İsteğe akademik malzeme olarak ve onun eğitim lisans Yaratıcı Bulut süresince alabilirsiniz.... [-]


Yüksek Lisans dijital sanat yönü

LISAA Paris
Kampüs Tam zamanlı 1 - 2 yıl September 2018 Fransa Paris

Bu ders dijital ortamda uzman olmak için öğrencilerin eğitiyor. grafik tasarım kursunda öğrencilerin bilgilerini ilerletmek ve multimedya tüm yönlerini kapsayan kapsamlı bir program ile video, hareket tasarımı, interaktif animasyon, web geliştirme, mobil tasarım ve UX tasarım kullanımı öğreneceksiniz. [+]

Bu ders dijital ortamda uzman olmak için öğrencilerin eğitiyor. grafik tasarım kursunda öğrencilerin bilgilerini ilerletmek ve multimedya tüm yönlerini kapsayan kapsamlı bir program ile video, hareket tasarımı, interaktif animasyon, web geliştirme, mobil tasarım ve UX tasarım kullanımı öğreneceksiniz.

Elbette kendi alanında tanınan çalışan profesyoneller tarafından öğretilen ve okulun ortak şirketlerin birkaç staj teorik ve uygulamalı dersler linkler edilir. Lisaa de öğretim kalitesi Kültür ve İletişim Bakanlığı tarafından tanınmaktadır ders sonuçlandı.

MASTER-EŞDEĞER YETERLİK

Dijital Sanat Yönetmenliği ileri ders master eşdeğer iki yıllık bir kurs olduğunu ve zaten lisans düzeyinde designto grafik çalışmaları tamamlayan öğrenciler için erişilebilir.... [-]