Filter
Yüksek Lisans
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Bilim Tarihi Yüksek Lisans Programları Karşılaştır

Bir ana 'derecesi yüksek lisans akademik derecesidir. Bir zaten bir ana 'ın programına başvurabilmek için bir lisans derecesine sahip olmalıdır. En yüksek s tez veya araştırma kağıt 'nin lisans programı öğrencileri bir ana tamamlamak için gerektirir'.

Okullarla Direkt İletişime Geçin - Bilim Tarihi Yüksek Lisans Dereceleri Karşılaştır 2019/2020

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

1 Sonuçlar Bilim Tarihi

University of St Andrews

Çevre Tarihi'ndeki MLitt, insan, doğa dışı insanlarla etkileşimi bilim, tıp ve çevre tarihinin bir incelemesi bağlamında incelemektedir. ... [+]

Çevre Tarihi'ndeki MLitt, insan, doğa dışı insanlarla etkileşimi bilim, tıp ve çevre tarihinin bir incelemesi bağlamında incelemektedir.

Çevre Tarihinde MLitt, Çevre Tarihi Enstitüsü ve Modern Tarih Bölümü tarafından ortaklaşa yürütülen disiplinlerarası bir lisansüstü programdır.

Çevresel Tarih, zaman içinde insanın doğal dünyayla etkileşimini inceler ve öğrenciler bu entelektüel olarak acil alanla meşgul olma fırsatına sahip olacaklar.

ÖnemliProgram, Çevre Tarihi Enstitüsü ve Modern Tarih Bölümü üyelerinin uzmanlığından yararlanmaktadır.Öğrenciler, entelektüel açıdan önemli olan bu çalışma alanının birçok boyutunu keşfederken, bu bilgiyi tarih yazımı ve metodoloji içindeki temel konuların giderek daha iyi anlaşılmasında sağlam bir şekilde kök salmaktadır.Bazı modüller, Coğrafya ve Yerbilimleri Okulu'nu kapsayan disiplinlerarası ve bölümlerarasıdır.Öğretim biçimi... [-]
Birleşik Krallık Saint Andrews
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku