Filter
Yüksek Lisans
Birleşik Krallık Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Birleşik Krallık'ta Bilim Tarihi Yüksek Lisans Programları Karşılaştır 2019/2020

Bir Masters faydaları kazanç potansiyeli geliştirmek ötesine. Onlar size gelişimini hızlandırmak için kişisel ve mesleki beceri ile sağlayabilir. Onlar da eş kendinizi farklılaştırmak için bir fırsattır, birçoğu benzer bir düzey ve lisans niteliklere sahip olacak.

İngiltere Eğitim farklı hükümetlerin altında ayrı sistem olan İngiltere ülkelerinin her biri ile bir intikal konudur: Birleşik Krallık Hükümeti İngiltere sorumludur, ve İskoç Hükümeti, Galler Hükümeti ve Kuzey İrlanda Yönetim İskoçya sorumludur sırasıyla Galler ve Kuzey İrlanda,.

Birleşik Krallık'ta Bilim Tarihi Top Yüksek Lisans Dereceleri 2019/2020

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Bilim Tarihi, Birleşik Krallık

University of St Andrews

Çevre Tarihi'ndeki MLitt, insan, doğa dışı insanlarla etkileşimi bilim, tıp ve çevre tarihinin bir incelemesi bağlamında incelemektedir. ... [+]

Çevre Tarihi'ndeki MLitt, insan, doğa dışı insanlarla etkileşimi bilim, tıp ve çevre tarihinin bir incelemesi bağlamında incelemektedir.

Çevre Tarihinde MLitt, Çevre Tarihi Enstitüsü ve Modern Tarih Bölümü tarafından ortaklaşa yürütülen disiplinlerarası bir lisansüstü programdır.

Çevresel Tarih, zaman içinde insanın doğal dünyayla etkileşimini inceler ve öğrenciler bu entelektüel olarak acil alanla meşgul olma fırsatına sahip olacaklar.

ÖnemliProgram, Çevre Tarihi Enstitüsü ve Modern Tarih Bölümü üyelerinin uzmanlığından yararlanmaktadır.Öğrenciler, entelektüel açıdan önemli olan bu çalışma alanının birçok boyutunu keşfederken, bu bilgiyi tarih yazımı ve metodoloji içindeki temel konuların giderek daha iyi anlaşılmasında sağlam bir şekilde kök salmaktadır.Bazı modüller, Coğrafya ve Yerbilimleri Okulu'nu kapsayan disiplinlerarası ve bölümlerarasıdır.Öğretim biçimi... [-]
Birleşik Krallık Saint Andrews
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku