Filter
Yüksek Lisans
Avrupa Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Avrupa Bilim Tarihi Yüksek Lisans Programları Araştır 2019/2020

Öğrenciler lisans derecesi aldıktan sonra yüksek lisans programına katılarak derece alabilirler. Yüksek lisans derecesi almak için genelde 12 ile 18 ders gördükten sonra kapsamlı bir sınava girmeniz yada tez hazırlamanız gerekmektedir.

Avrupa'nın en büyük altıncı kıta ve 47 ülke ve çeşitli bağımlılıkları, adalar ve bölgede içerir. Bu Batı için güney, doğu Asya ve Atlantik Okyanusu ile Akdeniz ile sınırlanmıştır.

Avrupa Bilim Tarihi Yüksek Lisans Dereceleri Araştır 2019/2020

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

1 Sonuçlar Bilim Tarihi, Avrupa

Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
University of St Andrews

Çevre Tarihi'ndeki MLitt, insan, doğa dışı insanlarla etkileşimi bilim, tıp ve çevre tarihinin bir incelemesi bağlamında incelemektedir. ... [+]

Çevre Tarihi'ndeki MLitt, insan, doğa dışı insanlarla etkileşimi bilim, tıp ve çevre tarihinin bir incelemesi bağlamında incelemektedir.

Çevre Tarihinde MLitt, Çevre Tarihi Enstitüsü ve Modern Tarih Bölümü tarafından ortaklaşa yürütülen disiplinlerarası bir lisansüstü programdır.

Çevresel Tarih, zaman içinde insanın doğal dünyayla etkileşimini inceler ve öğrenciler bu entelektüel olarak acil alanla meşgul olma fırsatına sahip olacaklar.

ÖnemliProgram, Çevre Tarihi Enstitüsü ve Modern Tarih Bölümü üyelerinin uzmanlığından yararlanmaktadır.Öğrenciler, entelektüel açıdan önemli olan bu çalışma alanının birçok boyutunu keşfederken, bu bilgiyi tarih yazımı ve metodoloji içindeki temel konuların giderek daha iyi anlaşılmasında sağlam bir şekilde kök salmaktadır.Bazı modüller, Coğrafya ve Yerbilimleri Okulu'nu kapsayan disiplinlerarası ve bölümlerarasıdır.Öğretim biçimi... [-]
Birleşik Krallık Saint Andrews
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku