TOP-MASTERSDEGREE

En iyi Yarı zamanlı Yüksek Lisans Dereceleri içinde Ceza Hukuku 2019/2020 Kuzey Amerika

Bir Yüksek Lisans başarıyla uzmanlık daha yüksek bir seviyeye göstermek bireylere verilen bir akademik derece olduğunu. Öğretti ve araştırma - Master iki ana türü vardır.

Ceza Adalet Bir Usta özellikle ceza hukuku alanında ileri çalışmalar veya yönetim ile ilgilidir. Mezunlar kolluk, devlet ve yönetim alanlarında birimlerinde gerçekleştirmek mümkün olacak. Bu tarihten ceza adalet sistemi arasında değişen çeşitli dersler içerir.

23 ülkeyi kapsayan, Kuzey Amerika eğitim fırsatı ile dolu bir kıtadır. Öğrenciler birden fazla dil öğrenmek ve çok farklı kültürlerin bir anlayış geliştirmek için fırsat var.

Yüksek Lisans Programı Yarı zamanlı içinde Ceza Hukuku Kuzey Amerika

2 Sonuçlar Ceza Hukuku, Kuzey Amerika Filter

Kamu Yönetimi Yüksek Lisans - Ceza Adalet

Anna Maria College Online
e-Öğrenme Yarı zamanlı 2 yıl Ocak 2020 Amerika Birleşik Devletleri Paxton

Yasa uygulayıcıları göz önünde bulundurularak tasarlanan Anna Maria College'ın bir Ceza Adalet uzmanlığı olan Kamu Yönetimi Yüksek Lisansı, kamu hizmetinin liderliğini ve örgütsel yönlerini adalet topluluğunun özel ihtiyaçları ile dengeler.

Ceza Adalet Yüksek Lisans

Washburn University
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 - 4 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Topeka + 1 daha

Ceza Adalet Yüksek Lisans (MCJ) derecesi ceza adaleti uzmanları ve ceza adaleti yönetimi alanındaki bilgi, beceri ve yeteneklerini geliştirmek isteyen ön profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır.